birini lanetlemek için ne yapmam lazım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

whitebalance

Kayıtlı Üye
bizler müslümanız ve kim olursa olsun onu lanetlemek, vs. bize göre olmamalıdır. bize yapılan bir büyü ve benzeri kötülük söz konusuysa, bu durumda mücadele edebiliriz. ama beşeri ilişkilerden ötürü birine bunu yapmaya çalışmak... sen bence onu Allah'a havale et, sonuçta Peygamber Efendimiz (s.a.v.) düşmanlarına bunu yapmamıştır değil mi, yapabilirdi de halbuki...

Hayalet

Kayıtlı Üye
Yardımı Allah'tan dileyin.
Benim tavsiyem;
Gece yatsıdan sonra, 2 rekat nafile namazı kılın. Sonra Allah'a dua edin. Fakat kıldığınız namazı kin nefret duygularıyla yapmayın. Ailenizin ve sizin huzurunuz için niyete başlayın.

Namaz bittikten sonra şöyle dua edin:
Allahım falanca kişinin veya kişilerin, bana ve aileme yaptıklarını gördün. Bu kişiyi sana havale ediyorum. Bu ızdıraptan beni kurtar. Sen en iyi bilen ve görensin. Yardımını esirgme yarabbim. Bildiğiniz bütün duaları secdede otururken 3 veya 7 şer kere okuyun.

Pazartesi ve perşembe akşamları sürekli yapmaya çalışın. Eğer haklıysanız neticeyi görürsünüz. Biraz sabır lütfen.

DNZ33

Kayıtlı Üye
Bu bence allah'a havale etmek lanetlemek değil.

matthew

Kayıtlı Üye
herşeyden önce çok çok günah olur bence
kimse her ne olursa olsun böyle bir şeyi hak etmez
kimsenn kmseyi lanetlemek gbi bi hakkı yoktur yer yüznde
bunlar benm düşncem
sakinleştiğin zaman eer böyle bir şey yapmış olursa ilerde pişman olabilrsn
hiç bulaşma
kendini yormana değmez onun için ;)) :biggrinjester:

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Allahtan bulsun diyorsun ve yaptıklarına katlanıyorsun burası fizik dünya bunun ötesi var berisi var hesaplaşma kaçınılmaz

dannyoffer

Kayıtlı Üye
ARKADAŞLAR LANETLEMEK KOLAYDIR AMA BENCE PİŞMANLIK DUYACAĞINIZ ŞEYLERİ YAPMAYIN...YOK HIRSIMA ENGEL OLAMIYORUM DİYORSANIZ İŞTE SİZE LANETLEME BÜYÜSÜ

Beyaz bir kağıt alın o kimsenin ismini ve size yaptıklarını kısaca yazın.Kağıdı yakın.
Küllerini sağ elinize alın ve şu sözleri söyleyin:
''Wolf and horse,old signs of might
Lend your strength to me this night
The pain and grief they so easily give
Must be returned so they may live
To know and feel what they have done
And change their ways,with harm to none
Send back the pain,teach them this night.
And help them to do what they know is right.''
Külleri havaya savurun.Üç gün içinde hatasını anlayacak ve vicdan azabıyla sizden af dileyecektir.
İşe yaramazsa üç gün sonra tekrar deneyin.
ya arkadaşlar..bu şimdi lanetleme büyüsümü..Soruyorum çünkü sitede ''hatasını anlaması için'' diye açılan bir başlk altında bu sözler verilmiş:D:Dçok enteresan..Anladğım kadarıyla bilende bilmeyende herkes büyücü olmuş

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bilgi amaçlı veriyoruz ahkam kesmeyin.isteyen yapar vebali bonuna

PUNKY

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar..bu şimdi lanetleme büyüsümü..Soruyorum çünkü sitede ''hatasını anlaması için'' diye açılan bir başlk altında bu sözler verilmiş:D:Dçok enteresan..Anladğım kadarıyla bilende bilmeyende herkes büyücü olmuş

Hayır bu bir lantleme büyüSü değil, sadece karşınızdaki insanın hatasını anlaması ve sizden özür dilemesi için yapılan bir büyü.Sapla samanı birbirine karıştırmayın...

ruchan

Banlı Kullanıcı
ona en güzel yapılacak şey sana kötülük yapana sen iyilik yap lanetlemek v.s. gibi şeylerle uğraşma ona yapılacak en intikam alınacak şeydir sanırım
Çünkü o sana kötü davrandığını bildiği buna rağmen karşısındakinin sabırla iyilik etmesini gördükçe çıldıracak ve tekrar düşünüp tövbe edip hayatına devam edecektir. En iyi dost düşmanlardan kazanılandır sözünü hatırlatmak isterim

selenim

Banlı Kullanıcı
yinede amaca yakın olması açısından alternatif bir büyü olabilir diye düşündüm...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Lanetler hz alinin kılıcı gibidir. Bi ucu da sana bakar devamlı. Bunu yapmak için gerçekten çok kötü birşey yapmış olması gerekir. Ama bunu hakeden o kadar çok insna var ki.

selenim

Banlı Kullanıcı
kesinlikle katılıyorum...ama bazen lanet edilecek kadar nefret edilen birine sadece acıyarak bakmak bence en büyük azaptır ...

DNZ33

Kayıtlı Üye
Lanetleme büyüsünü yapacak kadar kötü biri bu büyüyü kendisi hakketmiştir eğer böyle bir büyü yapmayi düşünüyorsaniz hatayi birazda kendinizde arayin derim...

sir7634

Kayıtlı Üye
2 tane sorum olacak......1-) Bu karsimizdakinin yanlisini anlamasi icinmi yapilan birsey.....2-)Beyaz kagida kisinin ismini ve yaptiklarini yazin diyor turkce yazsak olurmu acaba

serhattt

Kayıtlı Üye
Ya bu nasıl bir istektir anlamıyorum..Allah korkunuz hiç yokmu??Bu tarz isteklere bence cevap bile verilmemeli...Bir insanı lanetlerken aslında onu değil sen kendini lanetliyorsun haberin yok arkadaşım...Yazık sana....

PUNKY

Kayıtlı Üye
2 tane sorum olacak......1-) Bu karsimizdakinin yanlisini anlamasi icinmi yapilan birsey.....2-)Beyaz kagida kisinin ismini ve yaptiklarini yazin diyor turkce yazsak olurmu acaba

1-Evet bu yalnızca karşınızdakini size yaptığı hatayı anlaması için yapılan bir cadı büyüsüdür ve pozitif etkilidir yani bu uygulamayı yaparsanız karşınızdaki insanın başına kötü bir şey gelmez.

2-İstediğin dilde yazabilirsin...

hasanilk

Kayıtlı Üye
yani bana ve sevdiğim insanlara acı çektirmiş olan birine lanet yada başka bir deyimle basına bir doğa üstü varlığı musallat nasıl ederim yardımcı olursanız sevinirim:eek:

Selam ben de aynı duygular içindeyim banda sevdiğim kız bana acı cektirdi bana aşıkmış güyasonrada bana dedi ki sen senle dalga gectim yani herşey bir tarafa senle dalga gectim kelimesi bana cok acı verdi bende o kişiye bir doga üstü varlığı musallat etmek istiyorum ta ki benden özür dileyene kadar lütfen bana yardımcı olur musunuz ?

DNZ33

Kayıtlı Üye
Ya burada benim yazdığım iletinin üstünde ünlem işareti konmuş ne demek bu anlamadım:)Bilen varsa söyleyebilir mi?
icon4.gif
İşaret bu,bu işaret ne demek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...