Birini gondermek icin?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bize sonradan geldi.Ve basta hostu.Aileden kabul ettigimiz an beni kole olarak gordu.Onu defalarca uyarmama ragmen yapmaktan vaz gecmedi ayiptir soylemesi cok yuzsuz.Her isime karismaya basladi.Ona bagirarak git diye defalarca soyledim sakincede soyledim.Yaptigi sey bavuluni alip 1 hafta gitmesi oldu.Bende en son cagre buyu yapmak oldugunu dusundum.
Çok ilginç doğrusu, açık açık git denilince gitmeyen insan. Arada sırada laf sokup söyleniyormusun, şiddetle git dememişsindir belki, inanmak zor geliyor. Nası olur böyle bişey hayret...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bence lavander'in önerisi daha çok işe yarar :) Ama açıkçası bu durum biraz garibime gitti bi insan neden hep başkasında kalır ki ? yaşını bilmiyorum arkadaşınızın ama annesi babası kendi evi yok mu ? Belki kendi özel hayatında çok ezilmiştir ve şimdi kıymet gördüğü biryer bulunca bunun etkisiyle size kötü davranıyordur,ama genede misafirliğin kısa olanı makbul'dür benimde misafirlerim vardı 2 ay kaldılar sıkıntıdan patladım hemde misafirler çok yakınım olmalarına rağmen.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Babasi var ama babasinda kalmiyor bence gece onu korkutayim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...