Birini gondermek icin?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Evet arkadaslar eve bir arkadasim tasindi ama gitmiyor ve artik kavga falan cikartiyor bende git diyemiyorum onu evden gonderecek buyuler var mi?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Evet arkadaslar eve bir arkadasim tasindi ama gitmiyor ve artik kavga falan cikartiyor bende git diyemiyorum onu evden gonderecek buyuler var mi?

7 ihlas 11 fatiha okuyun.Bu kisinin gitmesine niyet ederek.Hem dua sonuçta,başka bi uygulama değil.Ben denedim bunu birkaç sene önce,yalnız şu detayı belirteyim ;bu konuda başarılı oldum kişi uzaklaştı ortamdan.Ancak benimde üzüntü duyduğum bir olayla olmuştu malesef,kişinin gitmesine neden olan olay.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Ben musluman degilim denesem olur mu wiccanim da.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben musluman degilim denesem olur mu wiccanim da.

İnanmadığınız bir dinin uygulaması ne derece etkili olur? Bu soruyu düşünseydiniz gerekli cevabı bulurdunuz.
Bir dinin kendine has uygulamasını yaparken o dine mensup olmalısınız, o dine inanmalısınız. Gerekli temelin oluşturulması lazım.

Sevgiyle Kalın..

candokia

Kayıtlı Üye
Banada aynı şey oluyordu ondan uzaklaşırsanız mesela o eve geldiğinde sen kapını kilitleyip odanda oturur , banyoyu kilitleyip içerde kalabilirsiniz yada ödevinizi yapabilirsiniz kendiliğinden sıkılır gider ve çok uzun süre boyunca gelmez kesinlikle etkili :D

candokia

Kayıtlı Üye
O zaman bilemem ama onu uyar biraz mesafe koyarsanız kendisi yapmamaya başlar yoksa size zamanla daha fazla zarar verir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Eski günler gibisi yok hey gidi günler hey :) eskiden gelen misafire edeben git diyemedikleri için ayakkabılarını ters koyarlarmış misafirde anlayıp geldiği gibi gidermiş şimdi kalmadı onlar,gelenin ayakkabısını ters koysak ayakkabılarıma kim dokundu diyip kıyamet koparır :)
Konuya gelirsek müslüman olmadığınız halde müslümanların yaptığı bir uygulamayı yapmanız uygun olmaz ve bildiğime göre ( yanlış biliyorsam biri düzeltsin ) yapılsada o uygulama tutmaz.

Sizin inancınız doğrultusunda bir kaç uygulama sitede mevcut arama yaparsanız bulursunuz ben sizin için birtane buldum yazıldığına göre bunu yapabilmek için mutlaka cadı olmak gerekirmiş

Burada korkudan bahsetmiş ama sanırım aynı şey istenmeyen kişi içinde geçerli olur.

Korktuğunuz kişiyi düşünün. Şimdi onu mavi bir pentagram içine alın ve bir daire ile sınırlayın. Sonra suyun gücünü çağırıp onu sizden uzaklaştırın.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Yare-i yarim gezmeye gitti gelsin deniycem umarim gider.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
:D

imajinasyon yeteneğini nasıl ne derecede bilmem ama imajinasyon çalışması yapmadıysanız bu konuda biraz egzersizler yapmanızı tavsiye ederim

AronArcher

Banlı Kullanıcı
İmajinasyon yetenegim eh iste gelistirmek icin kaynak bulamadim yardim eder misiniz?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Git demek zorundasınız,kendiniz için.Bugün ona git diyemeyen yarın başka şeye de hayır diyemez.Bunun için büyü yapmaya ne gerek var?
Çok istiyorsanız,uykunuzda konşuyormuş gibi yapın,varlıklar falan filan yazın gitsin,evi tütsüleyin görsn sizi;evde üç harfliler var ondan tütsü yapıyorum deyip sarmısak kabuğu ve soğan kabuğu yakın mesela:):):) Bence arkadaşınız size merhaba bile demeye uğramaz birdaha.Bu işin şakası tabiki ilk cümlede yazdığım fikir bence yamanız gerekendir.

Skleton

Kayıtlı Üye
sayın lavender aynısını ben yazacaktım siz erken davrandınız :D lavenderin şakasına katılıyorum denenmiştir aynı yöntem. yurtta cadı avına kurban gidiyordum az daha :D odamdakiler ayaklandı vs felan korkmaya başladılar vb.. Evdede aynı durum sözkonusu bu sefer tehdit ediyorlar evden atarız diyorlar.. Sen yap o yöntemi çok başarılı. ayrıyetten git bi tane deri al üzerine arapça harfleri ile dana kanı veya bi kan ile yazılar yaz. kareler çiz içine birşeyler saçmala. ama kareler düzgün olsun.. sonra işte odanın kapısına as :D

youtube aç, banishing ritual yaz. orada ararita gibi yhv okunuşlarınj duyarsın ayin yapıyo numarası yap, ellerini havaya kaldır vsvs millet harbi harbi inanır :D

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bide beni evden atiyorlarmis ama hayvan kani kulanmam

kıvep

Banlı Kullanıcı
Git demek bu kadar mı zor? Böyle arkasından işler çevirceğine, yüzüme karşı git diyen insan daha iyidir. Hee git dersin gitmez, o zaman bi çare ararsın ama böylede olmazki, insanlar konuşarak anlaşır, en temel şeye-konuşmaya cesaret yoksa, bence makus kaderi kabullenip oturmak lazım...
Aronarcher, aradaki kişisel olayları bilmiyorum, genel fikrim bu benim.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Kavgada bir kac kere git lafini kulandim ama gidiyormus gibi yapip blof yapti :(

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kavgada bir kac kere git lafini kulandim ama gidiyormus gibi yapip blof yapti :(
İnsan kavga ettiği insanın yanında neden yasar anlamıyorum. Ben kavgayı bile yarım bırakırım, acaba senin gitmenimi bekliyor? Ev kimin, belki hakkı olduğunu düşünüyodur. Tek yolu konuşmak, illa kavga yapın demiyorum, en öldürücü sözler bile sakinlikle söylenebilir, bunda ayıp birşey yok.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bize sonradan geldi.Ve basta hostu.Aileden kabul ettigimiz an beni kole olarak gordu.Onu defalarca uyarmama ragmen yapmaktan vaz gecmedi ayiptir soylemesi cok yuzsuz.Her isime karismaya basladi.Ona bagirarak git diye defalarca soyledim sakincede soyledim.Yaptigi sey bavuluni alip 1 hafta gitmesi oldu.Bende en son cagre buyu yapmak oldugunu dusundum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...