Birine yada bir eve büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karaqedi

Kayıtlı Üye
merhaba bir süredir evimizde yerli yersiz huzursuzluk var durduk yere aile içinde tatsızlık cıkıyor kimse kimseye karışmaz herkez kendi halinde rahat bir yaşantımız var herkez imrenirdi ortada sebep yokken kardeşim ne kendine laf söyletiyor ne birşey konusabiliyoruz evden gitmek istiyor annemde sabah iyi akşam kötü iki gün normal bir gün cok sinirli gergin kalkıyor söylenenleri bazen anlamıyor lafın başı sonu karısıyor daha önce olmazdı bende kendimde huzursuzluk değişik birşey hissediyorum aşk hayatım durma noktasında bir isteksizlik ugrasmamazlık var iş ve ikili ilişkilerde beni durduran önüme geçen birşeyler var anlamıyorum gece uykum gelsede uyuyamıyorum yada bazı geceler sabah altıya kadar yatakta donup duruyorum ertesi gün iş görüşmesi için birileri arıyor en az üç dört defa gece erken yatmama ragmen uyuyamadım ama mutlaka ertesi gün iş görüşmesi için biryer arıyor ya kacırıyorum yada uyku sersemi verimli geçmiyor artık kendi kendime uyuyamadım bugunde kesin yarın birileri arayacak diyorum aranıyorum iki gün önce sabah yataktan kalp çarpıntısı ile uyandım yarı uyur uyanık titreme gibi birşey oldu ilk defa böyle birşey yasadım gecen gece eve yarasa girdi genelde ugursuzluk olarak bilinir ama bilmiyorum bir anlam ifade edermi ya nazara geldik yada birileri birşeyler yaptı gibi geliyor bana sitede bu konularla ugrasan cok kişi var akıl verebilecek varsa dua yada baska bir kendimiz yapabileceğimiz uygulama varmıdır

Zek0808

Kayıtlı Üye
Bu konuda sevgili Urum'a danışabilirsiniz. Kendisi sitenin moderatörlerinden biridir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bakım yaptırmanız gerekir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ya büyü var, ya kardeşiniz ve anneniz yaşlarından dolayı farklı hormonal etkiler altındalar, ya da evinizin yakınlarında yeni bir inşaat yapıldı mı?

yiğda

Kayıtlı Üye
Ya büyü var, ya kardeşiniz ve anneniz yaşlarından dolayı farklı hormonal etkiler altındalar, ya da evinizin yakınlarında yeni bir inşaat yapıldı mı?

İnşaatın nasıl etkileri olabiliyor ki, bu konu ilgimi çekti açıkçası. Ayrıca yakınlarda inşaat olunca nasıl bir koruma yapmamız uygun olur?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İnşaatın nasıl etkileri olabiliyor ki, bu konu ilgimi çekti açıkçası. Ayrıca yakınlarda inşaat olunca nasıl bir koruma yapmamız uygun olur?
Feng Shui araştırınız bu konu için. Yeni binalar, yeni yollar demektir. Enerji akışında değişiklikler meydana gelir. Bununla birlikte yeni binanın sizin binanıza konumu da etkili olabilir.
Çin'de sırf rakipleri etkilemek için büyük şirketlerin gökdelenleri ''agresif mimari'' ile, ''zehirli ok'' silahlarıyla (rakibin binasına kesişen üçgen köşeler) tasarlanıyor. Buna da servet harcanıyor.
Feng Shui dışında mesela bina altında otopark yapılması da negatif etkiler ortaya çıkarır. (bu konuda bir Alman yapı profesöründen ilginç bilgiler almıştım)

Ogrtmen21

Kayıtlı Üye
İş
Lise Öğretmeni
Arkadaşlar büyü ve büyücülük karmaşık işlerdir. Büyü günümüzde ne kadar yasak, yapılmıyor ve yapılamaz dense de yapılabilir. Büyü dediğiniz olay dizilerde gördüğünüz gibi görsel efektlere dayanan bir sanat değildir. Büyü zihin gücünün ürettiği enerji miktarıdır, büyücü ise bu enerjiyi çevresine ne şekilde vereceğini oranlayan mistik kişiye denir. Günümüzdeki çoğu büyücü aslında bir itirafçıdır. İtirafçı dediğiniz kişi; adalet savunucusu ve adaletin temsilcisidir. Unutmayın büyüde ilk olarak insanlar tarafından kullanılmaya başladığında ilk amaç adaleti korumaktı ve adaleti korumak için herkesin büyüyle uğraşması yerine, büyüyle adaletin temsilcisi olabilecek varlıklar yani İTİRAFÇILAR yaratıldı. İtirafçılar günümüzde de hala var ve eskiden olduğundan çok daha güçlüler. Günümüzde binalarda, cep telefonlarında, televizyonlarda, bilgisayarlarda yani kısacası teknoloji bir büyüdür zaten.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Allah Allah bu belirtilerin aynısı bizde de var ancak inşaat falan yok. Ne yapılabilir ki ?

mina00

Kayıtlı Üye
Yillar önce bir büyü bir aileyi mahvetti. Ne geriye anne baba Kardeslerim kaldi. Küçüklüğümden bu yana hep hislerim kuvvetli ve ne zaman birsey olacaksa kalbime inceden bi sızı girer bogulur,kaçasim gelir.hep varliklarini hissettim korktum kaçtım okadar etkiledi ki bi ara dunyayla baglantim kopmustu ta ki bi Hocaya gidene kadar.evet bana faydasi oldu ama Hic kimse bize yapilan buyuyu ccozemedi. Benden size tavsiye üstüne düşün aksatmayin bi cok seyi mahvettiler hayata guvenim kalmadi. KKimsesizim. Benim gibi olmak istemiyorsaniz bi bilene danisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...