birine kendini aratmak için gereken duayı arıyorum

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Beni telefonla aramasını istediğim biri var, ben arayamıyorum kendi hattını iptal ettiği için, bunun için eskiden tanıdığım bir arkadaşım bir dua olduğunu ve onu okuduğunda istediği herkese kendini aratabildiğini söylemişti, fakat şuan da o arkadaşıma da ulaşmam mümkün değil sormak için. Sitede aratmaya çalıştım ama böyle bir dua bulamadım, bunun için bildiğiniz bir dua var mıdır?
ayrıca bu islam dinine göre büyü ve günah kapsamına girer mi, çünkü insanların hayatlarına müdahale etmek gibi bir şey oluyor ama napayım ona ulaşmayı çok istiyorum, birkaç cümle konuşsam da yeter, yardım ederseniz sevinirim.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ilk defa duyuyorum.. keske öyle birsey olsa, sayenizde bizde nasipleniriz:))

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya o kişinin fotoğrafını sirke dolu bir kavanozda bekletiyorsunuz. Fotoğraf eriyip parçalandığı zaman oda rahatsız olup sizi arıyo. Yada size bir şekilde ulaşıyo. Böyle bir uygulama biliyorum. Denenmişmidir diyeceksiniz şimdi ben denemedim ama deneyipte sonuç alındığı yazılmıştı. Denemekte fayda var :)

fgulerce

Banlı Kullanıcı
o fotograf ne zaman sona parçalanır kimbilir ben o kadar bekleyemem :) . yeni fotoğraf atmamak lazım o zaman az eskimiş atılırsa çabuk parçalanır... :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
o fotograf ne zaman sona parçalanır kimbilir ben o kadar bekleyemem :) . yeni fotoğraf atmamak lazım o zaman az eskimiş atılırsa çabuk parçalanır... :)

A4 kağıtlarına çıktısını al :D Daha kolay parçalanır illa fotoğrafçıdan olması gerkmez ki :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
deniycem sonuç alırsam yazarım :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ya bende yapmak istiyorum ama çıktı almaya gittiğim yerde bunu tanıyanlar olur fotodan vs, lmazda ben olursam olur :D

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
hala elle tutulur bir şey bulamadım... yine de sağol blcknghtmr...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
hala elle tutulur bir şey bulamadım... yine de sağol blcknghtmr...

Rica ederim, ama telepati de yapabilirsiniz yani onun sizi düşünmesi ve araması için. Biraz araştırırsanız bunu yapabileceğinizi görürsünüz :) Bunların dışında pek bildiğim birşey yok ama den gelirsem yazarım. İyi forumlar :)

atillamikail

Kayıtlı Üye
balmumu uzerıne ayet ve tılsım yazıldıktan sonra yasın surei serifi mübin kelımelerınden donmeli olarak okunuyor.kuvvetlı bır celp oldugu soylenır.okuması en azından ıkı uc saatını alır.vede 3-7 gun sonuc alana kadar devam etmek var.bılmem yazıyorumda gunah ıslersen ortak olucam.ilgını cekerse arastır bulursun neredeyse her havas kıtabında mevcut.anlaşılan gonul işin var.bır sohbet mesafelı.deneyen bılıyorum.sende dene sonuca alırsan haberımız olsun