Bir varlık hissetmek

Marcuskleopatra

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar;
Açıkcası konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum umarım yanlış yere açmamışımdır.

Bugün gün içinde uyurken tahmini 17:00-17:30 arası değişik bir şey yaşadım. Karabasanın tam tersi gibi. Şöyle ki; zihnim uyanmış ama bedenimin hala uyuduğunu hissediyorum o sırada arkamdan fısıltılar geliyor ama hani dua ederken çıkan fısıltılar şeklinde. Arkama bakmadığım halde beyaz tülbentli beyaz giyimli bir kadının bana dua ettiğini hissediyorum ve kendi kendime acaba aile büyükleri bayram vesilesiyle dua etti de dua bir varlık mı kazandı diye düşünüyorum. Sonra fısıltı kesilir gibi oluyor, neyse geri uyuyayım diyorum o sırada da büyük bir kulak çınlamasıyla sıçrayıp uyandım. Gözümü açmaya çalıştım açamadım, ses çıkarmaya çalıştım çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum ama korkmadım yani hatta sonra geri uyudum. Parapsikolojik bir olay mıydı yoksa karabasan gibi bir uyku felci(psikolojik) türü müydü anlamadım. Böyle bir şey yaşayan veya yorum yapabilecek olan varsa çok sevinirim.
Hepinize iyi forumlar, iyi bayramlar.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
gün içinde uyurken tahmini 17:00-17:30 arası
Yanlış saat aralığı.

İkindi ile Akşam arasında uyumak sadece paranormal deneyimler değil zeka sersemliği de yapar. Uyandığınızda bir süre algıda zorluk yaşayabilirsiniz. Hatta üstünüzde bir başkasıyla uyumuş hissiyatıyla boğuşabilirsiniz. Ağırlık çöker.

Bahsettiğiniz saat aralığı kalp ve akciğer zamanı. Vücudun egzersiz yapması gereken saatte uyumak bilimsel olarak da yanlış.

Marcuskleopatra

Kayıtlı Üye
Yanlış saat aralığı.

İkindi ile Akşam arasında uyumak sadece paranormal deneyimler değil zeka sersemliği de yapar. Uyandığınızda bir süre algıda zorluk yaşayabilirsiniz. Hatta üstünüzde bir başkasıyla uyumuş hissiyatıyla boğuşabilirsiniz. Ağırlık çöker.

Bahsettiğiniz saat aralığı kalp ve akciğer zamanı. Vücudun egzersiz yapması gereken saatte uyumak bilimsel olarak da yanlış.
Ahh ahh ben hayatım boyunca uykumu tam anlamıyla bir düzene oturtamadım zaten o kadar haklısınız ki… Yani sizce vücudu yorduğumdan uyku felci gibi bilimsel dayanaklı bir şey miydi bu yaşadığım?

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Ahh ahh ben hayatım boyunca uykumu tam anlamıyla bir düzene oturtamadım zaten o kadar haklısınız ki… Yani sizce vücudu yorduğumdan uyku felci gibi bilimsel dayanaklı bir şey miydi bu yaşadığım?
Evet. Saat aralığınızı düzenlemenizde fayda var. Kestirmek için öğle saatlerini tercih edin, faydalarını internette bulabilirsiniz.