Bir Kadın bedenine hapsolmuş cin Görüntüleri.

AJA

Elit Üye
Şeytan sadece insanları günaha teşvik eder. şeytan dedikler dişi cin.
adama aşık olmuş. nizami bir şekilde cin yasalarına göre evlenilmiş.
hoca ne kadar desede onun bırakması zor ancak onları öldüren dualar var
bu seferde kan dvası yaparlar sülalenin peşini bırakmazlar .d

Bunun bir sebebi oImaIı bunu demeye çaIışıyorum.. BiIgisi oIan biri açıklama yada yorum yapalir mi ? Kısacası bu adamın seç,mi degildi eIbet bu durumda oImak.. ALLAH korusun yahu bu nasıl bir kader yada şans :(

xalpx

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben bu görüntüyü yıllar önce ana haber bültenlerinde görmüştüm.oradaki spiker kadının görme engelli olduğunu da söylemişti.yani kör bir kadına musallat olmuş cinler.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben bu görüntüyü yıllar önce ana haber bültenlerinde görmüştüm.oradaki spiker kadının görme engelli olduğunu da söylemişti.yani kör bir kadına musallat olmuş cinler.

O kadarını bilmiyorum eğer durum gerçekden öyleyse gerçekden vahim..
arkadaşlar benden size tavsiye bu varlıklarla hiç uğraşmayın başınıza gelmeyen kalır.. açıkcası o kadar yakışıklı olmama rağmen eskisi gibi kadınlarla aram iyi değil. eskiden yanıma gelirlerdi hiç ayrılmazlardı şimdi gülüyorlar beni görünce beni Komik gösteren bu varlıklar sanırım bunlardan dişi olanı beni kaçırmaya niyetli pes etmiyorum. neden beni seçtiler bunuda bilmiyorum..
birde bunlar sayesinde insanların zihnini okuyabiliyorum.. telepatiye ihtiyaç duymuyorum.. karşımdaki insanın düşünceleri zihnime yansıyor nasıl olduysa..
bu bir yetenek mi

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
arkadaşlar benden size tavsiye bu varlıklarla hiç uğraşmayın başınıza gelmeyen kalır.. açıkcası o kadar yakışıklı olmama rağmen eskisi gibi kadınlarla aram iyi değil. eskiden yanıma gelirlerdi hiç ayrılmazlardı şimdi gülüyorlar beni görünce beni Komik gösteren bu varlıklar sanırım bunlardan dişi olanı beni kaçırmaya niyetli pes etmiyorum. neden beni seçtiler bunuda bilmiyorum..
birde bunlar sayesinde insanların zihnini okuyabiliyorum.. telepatiye ihtiyaç duymuyorum.. karşımdaki insanın düşünceleri zihnime yansıyor nasıl olduysa..
bu bir yetenek mi

Warcraft ; siteyi ne zaman acsam senin hakkinda yeni ve tuhaf seyler ogreniyorum senin yazilarindan.
Ama bu yazin en ilginc olaniydi. "yakisikliyim,,,bana bakip guluyorlar artik,,,disi olani beni kacirmaya calisiyor,,," vs gibi.
Neyse...Bekleyelim bakalim zaman neleri gosterecek bizlere...

darksense

Kayıtlı Üye
Cinler ve cinler hakkında yapılan ayinler ile ilgili pek bilgim yok. Buna karşın imanım ve iradem güçlü inancım güçlü. Allah beni onlardan üstün yaratti. Bir tek ''Bismillahirahmani rahim'' sözü benim içimde onların hepsini diri diri yakmaya bedeldir. Yorumlarda belirtildiği gibi, iradeniz zayıf ise böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün olabilir. İnancınız eksik olmasın.
Keyifli Paylaşımlar.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
videoyu seyreden arkadaşlar yorumlarınız yüzünden seyretmek istiyorumda biraz tırstım açıkçası :( daha seyretmeden felak nas kaç tane okudum bilmiyorum.
psikolojiniz bozulur falan demişsiniz. çok kötü bir durum yoktur herhalde. Allah şifasını versin her nerde bu dertten muzdarip varsa .Rabbim kurtarsın tez elden.

lost66

Banlı Kullanıcı
Akadaşlar videonun gerçek olma olasılığı yüksek hoca müslüman yapmaya çalışıyor. Çok ürpertici gelir insana ilk başta eğer bir gün böyle bir olayla karşılaşırsanız. Ona müleyim bir şekilde korkmadan bakın panik yapmayın. Panik halinde psikolojik sorun artar. Felç inme durumu yüksek, çünkü panik sırasında dizlerinizin bağı çözülür. Zaten panik yapınca sizle oynamaya başlar sağdan soldan gelmeye başlar. O yüzden Kalbinizden Allah'a sığnın sizi koruması için.

VenusDavis

Kayıtlı Üye
bu bir yetenek mi

Gülmelerinin sebebi belki başka bir şeydir? Yaniii, o an size denk gelmiştir.
Bu varlıkların sizi kaçırmak istediklerinden bahsetmişsiniz.. Aşık olduklarını duymuştum, daha doğrusu yakın bir arkadaşım bana bahsetmişti, kuzenine musallat olmuşlar, kuzeninin teyzesine de aşık olmuşlar, tecavüz etmeye bile kalkmışlar. Arkadaşım şu tecavüz olayına tanık olduğunu söyledi.
Tecavüz konusunda dikkatli olmalısınız bence. Sizi seçmelerinin sebebi çok yakışıklı olmanız olabilir. :Angel_anim: Sanırım tavlamak konusunda da iyisiniz ama bence her yerde yapmayın bunu. Sonra bütün dişiler* öyle düşünür.

Ori

Kayıtlı Üye
Valla hiç inanasım gelmiyo. :)

lost66

Banlı Kullanıcı
Kadının rengine dikkat et rengi bembeyaz solmuş yüzü.

Ori

Kayıtlı Üye
Makyaj diye birşey var.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Makyaj diye birşey var.

Ori24 ... Bence yanilgi icerisindesin.Emin konusma.
Daha onceki mesajimda belirtmistim. O olayin gecigi bolgede bulundum daha once.Olay Borneo da geciyor. Oradaki halktanda cok duydum bunu. Bu video tamamen gercektir.Ayinler esnasinda kayit altina almak zorundalar zaten.Sebebini de birkac mesaj oncesinde belirtmistim.
Tekrar soyluyorum ; olayin gectigi bolgede bulundum daha once.
Iyi forumlar...

(Bazen "inanmiyorum" deyipte kestirip atmak iyi degildir diye dusunuyorum)

AJA

Elit Üye
İnanmayacak ne var arkadaşlar herşey ortada zaten ....

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Pek inanmıyorum.. hatta hiç.

Neden inanmadigini sormayacagim ve yargilamayacagim.Bu cok aptalca olur.
Ama daha once aciklamasini yapmistim.Sanirim gormedin.Bu olay Borneo da olmustur.Daha once o bolgede bulundum.Oranin halkindan da bu olayi duydum.O bolgede halkin buyuk bir cogunlugu bu olayi bilir.
Olay gercektir.

TheDarkPower isimli Üyeden Alıntı
Birde soyle dusunun ;
Daha once Ingilterede de buna benzer bir olay yasanmistir. Bir genc kisin icine o varlik giriyor,kiz hicbisey yemiyor-icmiyor, odada buldugu orumcekleri,bocekleri yiyor,sekil semaal degisiyor.Oysaki daha oncesinde son derece saglikli bir kisi imis (bu arada kizin ismi Emily ROSE.Hatta "Seytan carpmasi"isimli bir filme konu olmustur.Mezari Ingilterede ve her sene cok sayida insan mezarini ziyaret ederler imis)
Sonra papaz cagirmislar.Papaz seanslar ile elinden geleni yapmis.Hatta elinde kanit olmasi icin ve kendisine yardimci olmasi icin bir de ses kayit cihazi kullanmis (internette orjinal kayitlari bulabilirsiniz).
Ama malesef papaz'in seanslari kizi kurtarmaya yetmemis ve kiz olmus.
Bunun neticesinde papaz icin bir hukuki surec baslamis.Gerisini uzun uzun anlatmaya gerek yok.Kucuk bir arastirma ile google dan bulabilirsiniz.
Simdi olayi bu yonden ele alirsak elde bir delil olmasi icin kamera gibi aletleri kullanmak gerekir.Yoksa o kisiye birsey oldugunda mahkeme nasil bilecek papazin yada imam'in o kisiyi kasitli oldurup oldurmedigini?
Saygila,iyi forumlar...

Birde soyle dusunun ;
Daha once Ingilterede de buna benzer bir olay yasanmistir. Bir genc kisin icine o varlik giriyor,kiz hicbisey yemiyor-icmiyor, odada buldugu orumcekleri,bocekleri yiyor,sekil semaal degisiyor.Oysaki daha oncesinde son derece saglikli bir kisi imis (bu arada kizin ismi Emily ROSE.Hatta "Seytan carpmasi"isimli bir filme konu olmustur.Mezari Ingilterede ve her sene cok sayida insan mezarini ziyaret ederler imis)
Sonra papaz cagirmislar.Papaz seanslar ile elinden geleni yapmis.Hatta elinde kanit olmasi icin ve kendisine yardimci olmasi icin bir de ses kayit cihazi kullanmis (internette orjinal kayitlari bulabilirsiniz).
Bunun neticesinde papaz icin bir hukuki surec baslamis.Gerisini uzun uzun anlatmaya gerek yok.Kucuk bir arastirma ile google dan bulabilirsiniz.
Simdi olayi bu yonden ele alirsak elde bir delil olmasi icin kamera gibi aletleri kullanmak gerekir.Yoksa o kisiye birsey oldugunda mahkeme nasil bilecek papazin yada imam'in o kisiyi kasitli oldurup oldurmedigini?
Saygila,iyi forumlar...

Psi

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Müh. Adayı
Çok etkilendim.Paylaşım için teşekkürler.

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Neden inanmadigini sormayacagim ve yargilamayacagim.Bu cok aptalca olur.
Ama daha once aciklamasini yapmistim.Sanirim gormedin.Bu olay Borneo da olmustur.Daha once o bolgede bulundum.Oranin halkindan da bu olayi duydum.O bolgede halkin buyuk bir cogunlugu bu olayi bilir.
Olay gercektir.
Birde soyle dusunun ;
Saygila,iyi forumlar...

yorumları okumamıştım..
Emily rose'u biliyorum. Hatta Şeytan Çarpmasını 3-4 yıl önce gülerek izlemiştim arkadaşlarımla.. Ruhani varlıklara tabiiki inanıyorum ama bu şekilde macera arayışında olamazlar heralde. Benim için sadece komik..
Söylediklerine inanmıyorum demiyorum, yanlış anlaşılmasın. :) SAdece bu oradaki bir söylenti olamaz mı? İnsanları dine yöneltmek amaçlı yada bilmiyorum herhangi bir amaç için.. Videosunu da çekip kanıtlı olarak falan göstermişlerdir...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
yorumları okumamıştım..
Emily rose'u biliyorum. Hatta Şeytan Çarpmasını 3-4 yıl önce gülerek izlemiştim arkadaşlarımla.. Ruhani varlıklara tabiiki inanıyorum ama bu şekilde macera arayışında olamazlar heralde. Benim için sadece komik..
Söylediklerine inanmıyorum demiyorum, yanlış anlaşılmasın. :) SAdece bu oradaki bir söylenti olamaz mı? İnsanları dine yöneltmek amaçlı yada bilmiyorum herhangi bir amaç için.. Videosunu da çekip kanıtlı olarak falan göstermişlerdir...

Bu videoyu cekmek zorunlu diye belirtmistim daha onceki mesajlarimda.
Yani ayin esnasinda elinde delil olmasi amaci ile video,ses kaydi gibi seyler gereklidir.
Mesela Emily Rose'un ses kaydi da var.Internetten arattiginda bulabilirsin.
Mesela Emily Rose ile ilgili sadece ses kaydi felan degilde,bircok bilgiler elde edebilirsin.Ingilterede bulunan mezarini (yanlis hatirlamiyorsam Ingiltere idi) hersene buyuk kitleler ziyaret ediyorlarmis.Hastalik suresi icerisinde normal yemekler degilde evin kiyisindan buldugu orumcekleri,karincalari,vs yemis.Bunlar daha once saygin televizyon programlarina da konu olmustur.
Dedigim gibi kisacik bir arastirma ile biraz bilgi elde edebilirsin bunlarla ilgili.Ama bunlarin gercekligine inanmani tavsiye ederim sadece.Yasamimiz icerisinde yalniz degiliz.Bildigimiz varliklarin yaninda bilmedigimizde cok varliklar var.