Bir insan etrafında cin olduğunu nasıl anlayabilir?

glfm

Kayıtlı Üye
Yani bu doğru...Odamda böyle birşeyin olduğunu hissediyorum.Bir çok tanıdık bu işle uğraşan(dürüst) kişiler bana yanılmadığımı söylediler,son çareyi de arkadaşım söylemişti olup olmadığını anlamak için odama bir kediyi getirsem.Tepkilerinden anlaşılır mı acaba?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
yani bu doğru..odamda böyle birşeyin olduğunu hissediyorum. bi çok tanıdık bu işle uğraşan(dürüst) kişiler bana yanılmadığımı söylediler son çağreyide ardaşım söylemişti olup olmadığını anlamak için odama bi kediyi getirsem.tepkilerinden anlaşılırmı acaba?
Kedi veya başka canlılar bu konuda, tespit için doğru veya kesin sonuç vermeyecektir. Bazen de hiç birşey görmez veya hissetmezler. Bazen de hissedip de görüp de ses etmezler. Yani yanılgı payı yüksektir bu konuda.

glfm

Kayıtlı Üye
Peki nasıl anlayabilirim? Bu konuda iyi bir tavsiyesi olan var mı?

hayaL-5461

Kayıtlı Üye
anlıyamadım şimdi dostlar ben aniden arrkamdan gölge gectiğini ve yürrürken birinin beni takip ettiğini hissediyorum ayrıcana rüyamda hep insan kılığında üç harflı görüyorum bikeresnde ayakları ve ellerı terstı ama bna hıc zarar vermıyor ve beni korkutucu bırsey yapmıyor kımı zaman kulağma bısı fısıldıyor anlamıyorum kımı zamnda birsey ayağıma yada koluma ufluyor hatta soluğunu nefesını hıssedıyorm ufledğnde ılk baslarda cok korkuyorm arrtık alıstım bu olay 1 yıldır var bende uc harflımı var beni sahplenmıs olabılrmı yoksa bu sadece hayatımda olan normal göz yansıması yada beynimin bana oynadığı oyunllarmıdır _??

zynthar

Kayıtlı Üye
destur'suz hareket etmeyin, mekana girmeyin demelerindeki amaç; bulunduğum yerde onların aleminde de birileri,bişeyler olabileceği ve destur dersek eğer onlara rahatsızlık vermeyeceğimiz diye duymuştum biryerden. Doğruluğu varmıdır?

aates38

Kayıtlı Üye
ben bu konularada acemiyim ama bildigim birsey varsa o da su ku fizik fizikle aciklanir metafizik fizik otesi ayri bir kavramdir maddeye tapmis biz insanoglu bende dahil ve bazi insanlari tenzih ederek herseyi onla kiyaslariz para ve onun satin alabilecegi hersey bedenlerde dahil ama iste bunlari bir kenara birakip Nevton freud u tartismaya katmayip biraz dusunursek is te o zaman dogru bakis acisini buluruz..