Bir günde iki deneyim

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Astrala çıkmak için kendimi dün geceden telkinledim,sabah erken saatlerde kalktığımda astral sayehata çıkacağım diyerek tekrar yatağa uzandım herhangi bir sıkıntı yaşamadan kısa bir süre içerisinde çıkış yapabildim hatta garantilemek için fizik bedenime baktım uyuyor pozisyondaydım ama gözleri açık bir şekilde uyuyordum bazen astralde yanılsamalar olurmuş neyse odada biraz gezindim kısa bir süre gezindim fizik bedenime çabuk dönüş yaptım,uyandım

5-10 dakika geçmeden tekrar denemek istedim ,ikinci seferki denemdede aynı işlemi denedim çıkış işlemim oldu ,bu sefer dışarı çıkmak istedim ilk önce evi gezdim sonra karşı dairenin duvarlarından geçtim birden kendimi dışarıda ama orman gibi yerde buldum havadaydım uçuyordum farklı bir yere gidiyordum hızlı bir şekilde birden aşağıda yeşil gözlü hiç görmediğim birini gördüm oda bana baktı ben astral alemden seyahat yapıyorum diyorum ama sesimi duyuramıyordum sendemi astraldansın dedim ama nafile sadece birbirimizi gördük ama çok farklı biriydi , bir anda şüphelenip ordan uzaklaşmaya başladım beni takip etmeye başladı,bırakmasını istedim ama anlatamıyordum işaret diliyle anlatmaya çalışıyordum yoluma devam ediyordum birden kendimi başka insanların yanında buldum kayalık zirvede sanki mağra ev gibi yaşayan insanların yanındaydım bir ara onları gözlemledim hayvan avlamışlar onlarla ilgileniyorlardı sonunda dönüş zamanımın geldiğini kendime söyleyerek fizik bedenime geri çekildim ve uyandım …benim için güzel deneyimlerdi.. ama halen o insanları düşünmekteyim çünkü çok farklılardı…

67890

Banlı Kullanıcı
astralde insanlarla karşılaşmak aslında çok güzel.bende bir keresinde bir köye gitmiştim sonra biraz daha ileride tek katlı bir ev vardı dede büyükanne ve torunları vardı.
torun onları ziyarete gelmişti.tornuna başka bir evrenden geldiğimi adımı soyismimi yaşadığım yeri söyledim.beni bul dedim.:)
gerçi bu aşadığım lücid astraldi.
onların anından ayrıldıktan sonra gökyüzüne baktım iki gezegen görünüyordu yada biri gezgendi .belki bir tanesi venüstü.
oraya gitmek istedim ama uyandım.

nefertiti sabaha karşı çıkış yaptığını .belirtmişsin.
farkettimde sabah karşı çıkışlar daha kolay oluyor.

4

43887

astralde insanlarla karşılaşmak aslında çok güzel.bende bir keresinde bir köye gitmiştim sonra biraz daha ileride tek katlı bir ev vardı dede büyükanne ve torunları vardı.
torun onları ziyarete gelmişti.tornuna başka bir evrenden geldiğimi adımı soyismimi yaşadığım yeri söyledim.beni bul dedim.:)
gerçi bu aşadığım lücid astraldi.
onların anından ayrıldıktan sonra gökyüzüne baktım iki gezegen görünüyordu yada biri gezgendi .belki bir tanesi venüstü.
oraya gitmek istedim ama uyandım.

nefertiti sabaha karşı çıkış yaptığını .belirtmişsin.
farkettimde sabah karşı çıkışlar daha kolay oluyor.
evet sabaha karşı yapıyorum çıkışlarımı gece denemek istemiyorum:( üstelik zaten günün yorgunluğuyla ne kadar başarılı olunabilir oda ayrı bir mesele ,ama bazen akşam meditasyon yaptığımda rüyalarımda çok farklı şeyler yaşadığımı biliyorum...peki sen gece çıkış deneyimledin mi?

galip63

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar lütfen biriniz bana yardımcı olsun astrale bir türlü çıkamıyorum çok deniyorum ama hiç olmuyo bi yardım eli lütfen :(

4

43887

ya arkadaşlar lütfen biriniz bana yardımcı olsun astrale bir türlü çıkamıyorum çok deniyorum ama hiç olmuyo bi yardım eli lütfen :(
sevgili galip63 ne zamandır astral deneyimle ilgili çalışmalar yapıyorsunuz bilmiyorum fakat yazınızda bir türlü çıkamıyorum çok deniyorum olmuyo düşüncesinizi ilk önce kafanızdan silmeniz gerekiyor bu şekilde olumsuz düşünce bilinçaltında kayıtlıyken istediğiniz kadar deneyin başarısız olma ihtimaliniz yüksek,ne kadar farklı çalışma teknikleri gösterilsede astral seyahatla ilgili herkeste işleyiş tarzı farklı ama nefes teknikleri odaklanma imgelemenin çıkış sırasında fayda sağlayacağını biliyorum.kendinizi rahatlatmak adına sabah çıkış yaptğım için akşamdan meditasyon yapıyorum bilmiyorum bana faydası oluyor sizde farklı şeyler deneyebilirsiniz müzik,ılık bir duş vs vs. bedeninizin rahatlaması gevşemesi için güzel bir yol farklı farklı yolları deneyin ama bıkmadan birde olmuyor yapamıyorum gibi olumsuz düşünceleri kafanızdan atarsanız en önemli sorun ortadan kalkacaktır...sevgiyle...

67890

Banlı Kullanıcı
sevgili nefertiti bilinçli olarak yapmıyorum kendiliğinden oluyor.gecelride çıkış yaşadım.
ama gerçekten gündüz apılan lücid astral veya sadece lücid daha huzurlu oluyor.

galip63

Kayıtlı Üye
sevgili galip63 ne zamandır astral deneyimle ilgili çalışmalar yapıyorsunuz bilmiyorum fakat yazınızda bir türlü çıkamıyorum çok deniyorum olmuyo düşüncesinizi ilk önce kafanızdan silmeniz gerekiyor bu şekilde olumsuz düşünce bilinçaltında kayıtlıyken istediğiniz kadar deneyin başarısız olma ihtimaliniz yüksek,ne kadar farklı çalışma teknikleri gösterilsede astral seyahatla ilgili herkeste işleyiş tarzı farklı ama nefes teknikleri odaklanma imgelemenin çıkış sırasında fayda sağlayacağını biliyorum.kendinizi rahatlatmak adına sabah çıkış yaptğım için akşamdan meditasyon yapıyorum bilmiyorum bana faydası oluyor sizde farklı şeyler deneyebilirsiniz müzik,ılık bir duş vs vs. bedeninizin rahatlaması gevşemesi için güzel bir yol farklı farklı yolları deneyin ama bıkmadan birde olmuyor yapamıyorum gibi olumsuz düşünceleri kafanızdan atarsanız en önemli sorun ortadan kalkacaktır...sevgiyle...
sevgili nefertiti bu sene sınava hazırlanıyorum stres var ve sigara da içiyorum.bunların bi etkisi var mı acaba ?

4

43887

sevgili nefertiti bu sene sınava hazırlanıyorum stres var ve sigara da içiyorum.bunların bi etkisi var mı acaba ?
olabilir stres özellikle bedeninde ve düşüncelerinde olumsuz etki yaratır,bence sen ilk önce şu sınav stresini atlatmalısın daha sonra çalışmalarına devam etmelisin...sevgiyle

galip63

Kayıtlı Üye
olabilir stres özellikle bedeninde ve düşüncelerinde olumsuz etki yaratır,bence sen ilk önce şu sınav stresini atlatmalısın daha sonra çalışmalarına devam etmelisin...sevgiyle

peki öyle yapalım bakalım sevgili nefertiti. son olarak astrale çıktığımda birinin yanına gitmek istersem o kişinin yanına gerçekten mi gidiyorum yoksa haya olarak mı gidiyorum? mesela kendi bedenimi gördüğüm gibi onun bedenini de görebiliyor muyum ?

4

43887

peki öyle yapalım bakalım sevgili nefertiti. son olarak astrale çıktığımda birinin yanına gitmek istersem o kişinin yanına gerçekten mi gidiyorum yoksa haya olarak mı gidiyorum? mesela kendi bedenimi gördüğüm gibi onun bedenini de görebiliyor muyum ?
ben öyle bir durum yaşadım kuzenimin yanına gittim ama onlar beni görmedi ben onları gözlemledim ki öyle bir durumla karşı karşıya kalırsan astral seyahat sonrası arayıp onun ne yaptığını sorabilirsin teyd etme amaçlı ,hayal soruna gelince hayal olursa zaten rüyadasındır,astral alemde ben karşılaştığım kişileri görüyorum inşallah sorularının cevaplarını almışsındır...sevgiyle...

galip63

Kayıtlı Üye
ben öyle bir durum yaşadım kuzenimin yanına gittim ama onlar beni görmedi ben onları gözlemledim ki öyle bir durumla karşı karşıya kalırsan astral seyahat sonrası arayıp onun ne yaptığını sorabilirsin teyd etme amaçlı ,hayal soruna gelince hayal olursa zaten rüyadasındır,astral alemde ben karşılaştığım kişileri görüyorum inşallah sorularının cevaplarını almışsındır...sevgiyle...

evet nefertiti yardımların için teşekkür ederim.