Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu son uygulamayı yapanların sayısı çok fazla bildiğime göre papaz büyüsü ve iptali zor olan bir büyü çeşitiymiş.
Papaz büyüsü diye bir şey yok aslında, garibanların adı çıkmış. :)
İslami referans içermeyen her türlü majikal işleme papaz büyüsü denilegelmiş. Aslında bugün İslami referanslarla yapılan uygulamaların da İslamiyetle alakası yok ya o da ayrı konu..

mir

Kayıtlı Üye
Birinci Büyü : O kişinin bir tutam saçını ele geçirip küçük bir giysi parçasının içine sardıktan sonra ayakkabınızın dibine yerleştirin. Size kendi ayaklarıyla gelecek.

İkinci Büyü ortakal suyu, gül suyu ve baldan oluşan bir karışım yapın. Dokuz küp şeker alın ve bu şekerlerin her birine önce onunkini sonra da kendi isminizi yazıp bir önceki yaptığınız karışıma ekleyin (bu eklemeden sonra ortaya çıkan karışım sulu olmamalıdır.) Son olarak her gün pembe bir mumu bitene dek bu karışımın içinde yakın. Bu sonuncu işlemi dokuz gün boyunca yapmalısınız.

Üçüncü Büyü :Koltukaltı ve kasık bölgenizden biraz tüy elde edin ve bunu taze kahveyle karıştırın. Bu karışımı azar azar dökerek şekerli bir kahve hazırlayın ve ona bunu içirin. Size aşık olacak!
Kadınları etkilemek için olanından yokmu :)

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Yaptığın iğrençlikleri geçtim kaderi ile oynamaktır herhangi bi erkeğin.
Buda kul hakkıdır ve cezası büyüktür yapmayın yaptırmayın.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Ayrıca empati yapın biraz düşünün tek kaşlı kısa boylu bir erkeğin büyüyle sizi elde edip mutsuz bi hayata sürüklediğini.
Bence mutlu olmazdınız.
Kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyi başkasına yapmayın.
Belki yapmadınız ama ben uyarıyorum.

Ü

Üye silindi 38107

Peki bunu illa bir kadının yapmasımı gerekiyor? Bir erkek yapamaz mı?