Bir Cin ile Anlaşma Yapmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fthbl

Kayıtlı Üye
Zaten ruh bir tanedir herkesin ayrı ayrı bir ruhu yoktur.1000 tane eletrik lambası tek bir prizden açılacak şekilde bağlantılı olsa, eletrik nasıl
1000 lambayı yakıyorsa ruh da o şekildedir.İşin daha da garibi Azrail a.s uzaktan gelip de bizim ruhumuzu alıp gitmez.Bizi canlı tutan ruh Azrail a.s
dır ecelimiz geldiğinde bizle olan bağlantısını keser.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Arkadaşlar ben bildiğim, yaptığım ve gördüğüm şeyleri sizinle paylaştım; inanıp inanmamak sizlerin takdiridir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu kişi size bunu anlatmış olmaz, zira yasaktır. eğer anlatıysa size özeldir sizin başkasına anlatmamanız gerekir.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Bu kişinin kendisi olduğunu iddia etmiş yine biri dalga geçiyor bizimle ...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tam bir bazı taşları yerine oturttum diyorum, birisi çıkıyor bir şey anlatıyor bendeki taşlar yine yere düşüyor :) Şimdi aklımda ki yeni çılgın sorularımla yoluma devam edeyim.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Yakından tanıdığım birisi bir cin ile anlaşma yapmış yıllar önce. Karşısına iki bedel sunmuş. Ya bedenin, yada ruhun... Beden bedeli şu anlama geliryormuş: Bazı şeyleri bilen yani bir cinle irtibatta olan veyahut bir anlaşma yapmış olan yada melez olan biriyle ilişkiye girdiğinde aynı hazzı yaşayarak kendi bedenine geçen güçler. Ruh bedeli ise: Ölümcül bir hastalık anında yada ölümcül bir kaza geçirdiğinde, ruhunu o cine teslim etmek ve onun konrolü altında olmak. Aynı zamanda onun güçlerini elde etmek. Arkadaşım bu iki bedeli birden ödemiş durumda. Kendisi 58 yaşında fakat yirmi yaşında bir delikanlı görünümünde. Ölümsüz değil fakat yaşlanmıyor ve intihar etse bile ölmüyor. Bu tarz konular hakkında bilgisi olan varmı?

bana biraz saçmalamış gibime geldi..yani 58 yaşında ama genç ölmüyor..hiç inandırıcı değil zira her can ölümü tadacaktır..cin bile olsa...

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bunu söylediğim için darılan yada kırılan varsa şimdiden özür diliyorum ama URUMHAMATAHAYİL' inde dediği gibi gizli kalması şarttır.Mesela benim hüddamım var yada benim cinim var derse biri bana göre büyük ihtimal yalan söylemiş olur çünkü gizli kalması şarttır.Anlaşmada gizli kalması yoksa o ayrı ona bir şey diyemem.

xtina

Banlı Kullanıcı
bi ara birileri daha vardı çıktı yok arkadaşım sizin yüzünüzden öldü felan dedi bide baktıkki şaka yapmışmış güya kendi aklınca bende bu lişide bizimle dalga geçmeye çalışıyo ama yemezler

furkan40

Banlı Kullanıcı
bi ara birileri daha vardı çıktı yok arkadaşım sizin yüzünüzden öldü felan dedi bide baktıkki şaka yapmışmış güya kendi aklınca bende bu lişide bizimle dalga geçmeye çalışıyo ama yemezler
Öyle demeyin olabilir de ben yalanlamıyorum zaten o kişide bunu kanıtlamak zorunda değil sadece bizden yardım istedi.Formda çok gördüm benim hüddamım var cinim var gibi konuları o yüzden öyle bir yorum attım.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Arkadaşlar gizli kalması konusunda şöyle bir durum var. Ben dersem ki "Benim adım bu, şu saniye, şu adlı cin ile, şu kişi sayesinde böyle bir anlaşma yaptım" Evet bu kesinlikle yasak. Ama bir cin ile anlaşma yaptığımı söylemem yasak değil. Çünkü ben buyum demedim size. Ve dalga geçiyor diyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum; nasıl isterseniz öyle düşünmekte özgürsünüz. Genç ama ölmüyor. Evet bu doğru ama ölemez demedim. Sadece henüz ölmüyor. İntihara teşebbüsü kesinlikle yasak. Benim de öyle. Ve ben müslüman değil ateistim. O yüzden rica ediyorum dinimizde bu var şu var diyerek yargıda bulunmayın. Burası müslümanlık vehayut din sitesi değil. Büyüler ve mistik durumlar sitesi. Eğer müslümanlığa çok bağlı iseniz Tanrınıza çok bağlı iseniz bu sitede nasıl bir işiniz olabilir ki? Rica ediyorum bunu yapmayın sinirlerim tepeme çıkıyor. O yüzden, inanmayanlar ve saçma sapan yorum yapacak olan arkadaşlar lütfen bu konuyu okumadan kapatsın.

Saprohil

Kayıtlı Üye
Cinlerle görüşüyorum demenin sakıncası yoktur.Ama tabii bazı sırlar vardır onlar söylenmez.

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Cinlerle görüşüyorum demenin sakıncası yoktur.Ama tabii bazı sırlar vardır onlar söylenmez.

Tabikii bazı şartlar var. Ki ben bunları zaten uyguluyorum. Benim kızdığım değerli arkadaşlarımın benim dinsel yaşantımı düşünmeden kendi dinleri çerçevesinde yorum veya eleştiri yapmaları.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Yok valla din çerçevesinde değil akıl çerçevesinde yorum yaptım. Hala yalan söylediğinizi düşünüyorum.

edna

Kayıtlı Üye
İş
psikolog
Arkadaşlar gizli kalması konusunda şöyle bir durum var. Ben dersem ki "Benim adım bu, şu saniye, şu adlı cin ile, şu kişi sayesinde böyle bir anlaşma yaptım" Evet bu kesinlikle yasak. Ama bir cin ile anlaşma yaptığımı söylemem yasak değil. Çünkü ben buyum demedim size. Ve dalga geçiyor diyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum; nasıl isterseniz öyle düşünmekte özgürsünüz. Genç ama ölmüyor. Evet bu doğru ama ölemez demedim. Sadece henüz ölmüyor. İntihara teşebbüsü kesinlikle yasak. Benim de öyle. Ve ben müslüman değil ateistim. O yüzden rica ediyorum dinimizde bu var şu var diyerek yargıda bulunmayın. Burası müslümanlık vehayut din sitesi değil. Büyüler ve mistik durumlar sitesi. Eğer müslümanlığa çok bağlı iseniz Tanrınıza çok bağlı iseniz bu sitede nasıl bir işiniz olabilir ki? Rica ediyorum bunu yapmayın sinirlerim tepeme çıkıyor. O yüzden, inanmayanlar ve saçma sapan yorum yapacak olan arkadaşlar lütfen bu konuyu okumadan kapatsın.

Siz ateistseniz nasıl cinlerin veya metafizik varlıkların varlığına inanıyorsunuz? Ya ateizmin ne olduğunu bilmiyorsunuz ya da çok sinirlenip ağzınızdan çıkanı bilmiyorsunuz. Ben ateistim deyip o inkar ettiğiniz dinin var dediği cinlere inanıyorsunuz!!! Bu ne turşu bu ne perhiz????????????

Saprohil

Kayıtlı Üye
Siz ateistseniz nasıl cinlerin veya metafizik varlıkların varlığına inanıyorsunuz? Ya ateizmin ne olduğunu bilmiyorsunuz ya da çok sinirlenip ağzınızdan çıkanı bilmiyorsunuz. Ben ateistim deyip o inkar ettiğiniz dinin var dediği cinlere inanıyorsunuz!!! Bu ne turşu bu ne perhiz????????????

Sadece İslam mı cinler var diyormuş ? Araştırmadan konuşma.

xtina

Banlı Kullanıcı
ama ataistler hiçbirdini ve dini değer taşıyan varlıkları kabul etmezler bence sonsuzgüç sen bilmeden konuşma

Saprohil

Kayıtlı Üye
ama ataistler hiçbirdini ve dini değer taşıyan varlıkları kabul etmezler bence sonsuzgüç sen bilmeden konuşma

Ateistler kabul mu etmez ? Cinlerin ateistleri insanları kabul ediyor da,insanların ateistleri neden cinleri kabul etmesin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...