Bir ateist için astral seyahat sakıncalımıdır !

sidarserhatkara1

Kayıtlı Üye
Bir ateist olarak astral seyahate çıkarsam bir sakıncası varmıdır ? Hep tam kulaklarım uğuldamaya başladığında korkup bırakıyorum. Gerçi astral seyahate inanmak ruha inanmaktan geçer buda ateistliğimle çelişir. Sonuç olarak bi sakıncası var mıdır ? :)

undead

Kayıtlı Üye
kendinle çelişiyorsun...ama dene ..güzel bir duygu...yaşamak lazım....astral seyahati niçin yapacaksn...ve bu seyahhhte senin inandığn olgu nasıl...ruh varmı yokmu...yoksa göçen ve kalan kimler...bunların cevabını bulursan...o zaman uygulamayı daha inanarak yapacaksın?...sağlıcakla

undead

Kayıtlı Üye
sakıncaları müslümanlıktaki inanç sistemindeki kavramlar var..ve doğrusuda bu...deneyimliyim....nasıl yapılır...bunu söyliyim
kısaca ve pratik....gece 11 de yat..ama hemen yuma yavaş yavaş uyumayacağım de ..zaten sonra uyuyacaksın...alarmı kur...gece 4 te...birden kalk ve ...(kemşin kemşin meşin meşin akşin akşin şemlahi şemlahin ecib ya cevaş ve ezhirli aleyye damairin nasi fi tuzuni ve tini bi ahbari nasi elvahan2 elacele2 essaate...(kulak davetidri..çakraları açar..gece sebilay olduğu için enerji kulaktan bedene akar.ve astral için çok uygun olur....bunu pek kimse bilmez bu yöntemi söyliyim dedim..her neyse vakit kaybetmeden hemen yat ..çok fena halde uykun bastıracak uyuma...nereye gitmek istiyorsan düşün..ve bir ışık geliyor..seni yavaşça çekecek...kalbin atack...sonra inşaallah ordasın..fakat tek yapsan daha iyi olur...çünkü kordon koparsa biri uyandırsa felç kalabilrisn korkutmuyum...%1 ihtimal...ki bedenin o an yavaşça düşün taki bırakıcaksan..birden düşünürsen acı çekersin..ben hep böyle yaparım...ordaki cin davetidir..tabi ben sürekli okuduğum için çakrayı kulaktan beyne sonrada vucuda aktarıyorum sizi bilemem...

undead

Kayıtlı Üye
cin görebililirsin ..siyah birisi seni kovalamay çalışır...kaçma ..öylece dur ..senden korkacaktır..ve emrin altına girecektir..gerçek astralde bunlar olur...diğerlerini bilemeyecem..ama yaptıktan sonra yani gerçekten yaptıktan sonra..bu şekilde kalacağınızı zannetmeyin...yarıs gün her şey aynı olmayabilir

sidarserhatkara1

Kayıtlı Üye
peki astral seyahatte 3 harfli gibi varlıklar gözükür mü ? eğer öyleyse yapmam.

undead

Kayıtlı Üye
ateist :bir yaratıcı yok düşüncesine sahip birey
cin:müslümanlıkta ALLAH tarafından yaratılmış dumansız ateşten meydana gelmiş varlık .....diğer dinlerde (kötü ruhlu varlık,,,habis ruhlu melek )ki bunun da o dinlerde yaratıcısı olduğuna inanlıyor..
eğer bir yaratıcı yok diyorsan...bu çok çelişkili bir ifade..(3 harfli)

undead

Kayıtlı Üye
enerjinin azalması lazım...ağladıktan sonra bir his olur insanda ...her şeyi yapma veya hiçbir şey yapmama hissiyatı...işte kısaca böyle bir durum içerisine girmen lazım...enerjinin azalması lazım...bir şey yiyip içmemen lazım....ben yapmanı önermem şahsen...manevi olarak çarpılma riski yüksek..hastalığını hiç kimse anlayamaz..ve onun bir adı olmaz...kısaca böyle uzun anlatmamı istiyorsan..özelden mesaj atabilirm

.Demeter.

Kayıtlı Üye
İş
Dövmeci ve Ressam
Bence sen önce kendine bir gel, bir düşün. Ateistim diyorsun, ama yapmak istediğin şey Tanrı'nın yarattığı bir şeyle oluyor, ruhla. Ve tedirgin olduğun şey de Tanrı'nın yarattığı bir varlık, cin. Tanrı inancın yoksa, astral seyahatin varlığını kabul ediyor olman olanaksız. Bunu denemeden önce, biraz düşüncelerine yoğunlaş derim ben.

codzombi

Kayıtlı Üye
Sakıncalı olmadığını düşünüyorum , niçin sakıncalı olsun ki ?

onlyturk

Kayıtlı Üye
ruhsal bakımdan güçlüysen, yani enerjin yüksekse, bir sıkıntı olmaz, ama düşükse olabilir, enerji yükseltmeyi kimisi meditasyonla yapar, müslümanlar zikir çekerek yapar vs. vs. bunlara inanıp ateistim deme en azından deistim de bali :D