Bilinçaltı mı, cin mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erchimonde

Kayıtlı Üye
hakikaten manisa izmir civarlarında görüşebileceğim birisi varsa yardım eder misiniz?

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Bence sizin bu yaşadıklarınızı arkadaşlarınıza veya bu forumlara yazdıktan sonra yorum yapan şahıslar vesvese vermiş böyle bir olayın olmayacağını iddia ediyorum yani cin musallat oldu yok böyle oldu varsa ispatlasın...

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Biz anlattıklarından yola çıktık anlattıklarından başka sonuç çıkarıyorsanız paylaşın doğrudur diyelim.Yani napalım başka :D

erchimonde

Kayıtlı Üye
İspatlama derdinde değilim ki, öyle bir iddiam da yok, ama gittiğim yere felaket götürüyorum resmen, misal babam bile benimle araca binmek istemezdi, arıza çıkıyordu her defasında, sonra insan başarısızlığını şanssızlığa yorar diye düşünebilirsin ama basit bir örnek olarak sadece baktığım 4 tane lcd ekran, iki tane bilgisayar, 4 tane pompa, yıldırım çarpması sonucu iptal olan iki pahalı cihaz, memurların kaybettiği evraklarım, bunu hep yapıyorlar diyebilirsin ama toplu başvurularda yine hep benimkiler gidiyordu gümbürtüye, vs. vs. gittiğim yerlere de ben şanssızım diye gitmedim, ben denizciyim, hani iş arkadaşların da kontrattan kontrata değişir, yaklaşık dört ay süreden sonra tamamen yeni insanlarla çalışırsın ama her kontratımda sıkıntılar benden sonra başladığı için hep gemilerde adım düz tabana (uğursuz anlamında) çıkmıştı, arkadaşlardan vesveseyi almış olsam bile çok taze daha :)

defne1

Banlı Kullanıcı
Bence sizin bu yaşadıklarınızı arkadaşlarınıza veya bu forumlara yazdıktan sonra yorum yapan şahıslar vesvese vermiş böyle bir olayın olmayacağını iddia ediyorum yani cin musallat oldu yok böyle oldu varsa ispatlasın...
Neden bu kadar emin ve kesin konuşuyosun.Başına buna benzer bir olay geldi diyelim paylaşıp yardım istiyosun ve sana cin musallat oldu yok böyle şey dese hoş olurmu.Ve cin kesinlikle var sana musallat olursamı anca inanıcaksın ispat istiyosun arkadaşım.
Vesvese de vermiyoruz biz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...