Bilinç altına nasıl inilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TTmF

Kayıtlı Üye
Bilinç altına nasıl inilir? bunun en pratik yolu nedir? kendi kendine hipnoz gibi bir şey midir? Geri dönüşü nasıl sağlanır?

Bu konuda yetkin ya da bilgili biri varsa lütfen beni ve forum halkını aydınlatabilir mi?

kelendria

Kayıtlı Üye
Uykuyla uyanıklık arasında bir dönem vardır, tam uyanık değilsindir ama tamamen uykuya da dalmamışsındır, o anı yakalamaya çalış, bilinçaltında neler olduğuna dair önemli ipuçları o sırada ortaya çıkıyor ve o sıradaki düşünce ve duygularına dikkat et. Bu anı yakalaıdğında olumlu ve seni mutlu edecek duygu ve düşünceler girmeye çalış. Meditasyonla da bu durum yakalanabilir.

modelxl

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı normal bilinç gibi değildir bilinçaltına inseniz bile bunun farkına varamazsınz, Farkındalıık oyunu oynayarak bunu başarmak kolay.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Aslında yapılan pek çok çalışmanın temelinde meditasyon vardır. Çünkü derin gevşeme ve konsantrasyon. Size tavsiyem meditasyonu öğrenmekle başlayın.

dexter

Elit Üye
Akademi larimar'da kuantum hipnoz eğitimi almıştım. Bu bahsettiğiniz durumla alakalıdır, bilinçaltına inilir ve sorunlu noktalar cozumlenmeye çalışılır. Bildiğim kadarıyla hipnoz tek kişilik bir uygulama olamaz. Mutlaka yönlendirici birisi olmasi gerekir. Bu bahsettigim kuantum hipnoz tekniği ise; 3 kişilik bir çalışmadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...