Bilgisi olan kimseler lütfen bakınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bleanr

Kayıtlı Üye
Siteyi cok uzun zamandır kullanmıyorum. Ama bugünkütuhaf olaya açıklık getirebilecek sizlerden baska kimseyi tanımıyorum.
Yemek yediğimiz mekana 18 yaslarında bir çocuk geldi bu çocuğu daha önce ilkokuldan hatırlıyordum. Ona sen falanca okuldaydın dimi diye sorduğumda bana hiç okula gitmediğini yasadığımız şehireyse ilk defa geldiğini söylemişti. Israr etmiştim hayır sen **** okuldaydın hatta kaza gecirmiştin beyin ameliyatı olmuştun gibi hakkında bildiğim herşeyi söylemiştim. Çocuk bunları nerden bildiğimi sordu arkadaslarım oranın sahibi abla... Çünkü çocuk gerçekten hiç okula gitmemişti ve buraya ilk defa geliyordu. Ama hakkındaki herşeyi ona söylemiştim ve harfi harfine doğruydu.
Beynimdeyse silik bir ilkokul görüntüsü vardı. Sizlerden hiç tanışmadıgım biri hakkında nasıl beynimde anı olabileceğini ve hakkında tüm o seyleri nasıl bildiğimi açıklamanızı istiyorum. Teşekkürler:p

Tessy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aslında mantıklı düşünürsek, insan insana benzer diyebiliriz. Benim düşünceme göre; tanıdığınız bir arkadaşınıza benzetmiş olmanız muhtemel, ki dediğiniz arkadaşınızın ilkokuldan olduğunu da olaya katarsak sonuç olarak tam olarak tanımlayamadığınız silik bir yüz her yüze benzeyebilir... :)

Hiperaktifejderha

Banlı Kullanıcı
Siteyi cok uzun zamandır kullanmıyorum. Ama bugünkütuhaf olaya açıklık getirebilecek sizlerden baska kimseyi tanımıyorum.
Yemek yediğimiz mekana 18 yaslarında bir çocuk geldi bu çocuğu daha önce ilkokuldan hatırlıyordum. Ona sen falanca okuldaydın dimi diye sorduğumda bana hiç okula gitmediğini yasadığımız şehireyse ilk defa geldiğini söylemişti. Israr etmiştim hayır sen **** okuldaydın hatta kaza gecirmiştin beyin ameliyatı olmuştun gibi hakkında bildiğim herşeyi söylemiştim. Çocuk bunları nerden bildiğimi sordu arkadaslarım oranın sahibi abla... Çünkü çocuk gerçekten hiç okula gitmemişti ve buraya ilk defa geliyordu. Ama hakkındaki herşeyi ona söylemiştim ve harfi harfine doğruydu.
Beynimdeyse silik bir ilkokul görüntüsü vardı. Sizlerden hiç tanışmadıgım biri hakkında nasıl beynimde anı olabileceğini ve hakkında tüm o seyleri nasıl bildiğimi açıklamanızı istiyorum. Teşekkürler:p

Küçük yaşta beyinle ilgili bir ameliyat olduysa eğer hatırlamıyor olabilir. Ailesi kişiden bazı şeyleri saklamış olabilir. Yani bence siz doğru biliyorsunuz ama çocuk hepsini hatırlamıyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizi size mi açıklayalım? Soruş tarzınız pek garip. Varsa sizin bir teoriniz söyleyin onay beklemeyin. Ya tanıyorsunuzdur ya telepatik nöral bağlantı kurmuşsunuzdur, ya malum olmuştur.. Biz nereden bilelim iki yazıyla Allah aşkına? :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Aslında oraya ilk defa gelmiyordum sevgili sınıf arkadaşım.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Duru görüyu arastirdiniz mi ? Bence bir arastirin cevaplar orda baslayabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...