Beyler bir bakabilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tithonos

Kayıtlı Üye
Ne zaman olduğunu hatırlamadığım bir yara sağ bacağımda var. Kesinlikle ama kesinlikle düşmedim, vs. İnanın nasıl olduğunu hatırlamıyorum. Yarayı ilk fark ettiğimde sürekli kabuk bağlıyor ama yara tam olarak iyileşmiyordu. Sonrasında nokta kadar bir yara mı desem garip bir et parçası diyeyim fark ettim. Ama inanın kopmuyordu. Ve köklüydü. Zor zar uğraştım ve onu koparabildim. Neyse yara şuan morumsu şekilde kapandı. Ama üzerini sertçe kaşısam tekrardan yara olabilir. Neyse asıl konum ise bugun the x files izliyordum. Ne kadar doğrudur bilmem ama aynı yaraya benzeyen bir yarayı Scully yani baş roldeki bir oyuncuda gördüm. Dizi icabı o yaradan İmplant çıkarttılar. Üstelik bazen bir anı hatırlıyor gibiyim ama hayal kurup kurmadığımı bilemiyorum. Odamın kapısı her zaman aralık olur o aralıktan uzun kollu bir şey gelip bana baktığını hayal ediyorum diyeyim. Griler diyorsunuz heralde. Kafam çok karışık. Bir kaç kezde güvenlik nedeniyle x raydan geçerken de cihaz öttü. Adam telefonu koy dedi. normalde telefon asla ötmez. onu koydum tekrar geçtim gene öttü ama bu sefer güvenlik bir şey demeden geçirdi. Sizce paranoya mı yapıyorum.

madasin

Kayıtlı Üye
Bakalım ; Bey değiliz , beylere sormuşsunuz. Ciddi bilgi edinme amaçlı soruyorsunuz fakat kime ve nasıl hitap etmişsiniz ? Bence baştan sorunuz alındım ben.

shado

Banlı Kullanıcı
Beyler derken konuyu niye beylerle sinirladiniz anlamadim.bu tür kabuklu yara ya da benleri kopartmak iyi değildir.söylediğinize gelince benim fikrim çok düşük bir ihtimal olduğu yönünde.Bence bi doktora gösterin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-Konu başlığınız uygun değil; Forumda sadece ''beyler'' bulunmuyor. Konu ile bağlantılı bir başlık koyulması gerekiyor. Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim.

-Hatırlıyor gibi olduğunuz anı yüksek ihtimal bilinçaltınızdan kaynaklanıyor. Yara izi konusuna gelirsek tamamen normal bir durum. Hayatta karşınıza sizi şaşırtabilecek bir çok benzerlik çıkacak. Bu benzerliklerin hayatınızın merkezi haline gelmesi, paranoya kaynağı haline gelmesi size sadece zarar verir.

-X ray cihazından geçmeden önce telefon, metal vb. eşyalar görevli tarafından alınır. Çünkü bu eşyalar cihazın uyarı vermesine yol açar. Hatta bazı cihazlar aşırı hassas olur, cebinizde ki plastik şeker kabına bile ötebilir(ki yaşadım ben bunu.)

Sevgiyle Kalın, Endişelenmeyin. :)

Tithonos

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın. Sözün gelişi yazdım Beyler yazısını. Konuya girerken hep böyle konusuyorum. Alışkanlık olmuş. Tekrardan özür diliyorum. Ayrıca bacağımda küçüklüğümden beri ben görmedim. Biliyorum yara koparmak da hiç doğru değil. Ancak dediğim gibi bir an sinir oldum ve koparma gereksinimi duydum. Ve yaranın tam ortasında 1 mm çapınca bir iğne ile delinmiş gibi bir nokta vardı. Onu kopardım. Dediğiniz gibi en kısa sürede bir doktora baktırsam iyi olacak.

Kusura bakma. Alışkanlıktan dolayı beyler yazısını kullandım. Arkadaş ortamında konu açarken hep böyle konusurum. Gerçekten bilgi edinmek istiyorum. yalan söylemiyorum. ayrıca şimdi hatırladım bu yara olmadan önce sabah 6 sularında işe giderken bir kaç kere parlak bir gök cisminin fotoğrafını çektim. resimleri duruyor.

damned

Kayıtlı Üye
Birbirinden çok alakasız konular arasında bağ kurmaya çalışmışsınız. Nadiren sebep parapsikolojik bir durumdur.

acid

Kayıtlı Üye
Beyler demenizle ilgili açıklamayı yapmışsınız zaten ama forumdaki pek çok kişi için rahatsız edici bir giriş.
Pek çok kişi farketmeden uyku halinde ya da uyanıkken yaralarını yolar. Geç fark etmiş olabilirsiniz. Ayrıca et benleri ya da normal benler sonradan da çıkabilir. Bunu geç anlamış olabilirsiniz. Bunları yolmak sağlık açısından risklidir. Kimi insanlarda da ben benzeri et bezeleri çıkabilir farklı renklerde.
Dünya dışı yaşamla ilgili durumlar bir süreç halinde gelişir genelde. Tek bir olay yeterli değildir bunu anlamak için. Ayrıca insan zihni böyle bir durum olduğuna inanmak istiyorsa kendi zihninde bu tür anılar üretebiliyor. O yüzden çok takmayın derim bu tür olasılıkları. Zaten böyle bir durum varsa devamında farklı olaylar olacaktır. Ancak olsun diye beklerseniz kendi psikolojinize zarar verirsiniz. Ancak doktora görünmenizi tavsiye ederim cildinizdeki bu durum için.

acid

Kayıtlı Üye
Tabii ki mümkün ancak bu durum hemen anlaşılacak bir olay değil. Sadece bir yara ve tam hatırlanmayan, hayali bir görüntü bu konuda yeterli olmayacaktır. Dünyanın her yerinde dünya dışı yaşam ile ilgili anılar var. Ancak filmler tamamen senaryo ve gerçeklerle örtüşmeyen yerleri olabiliyor. Böyle bir durumdan şüpheleniyorsa üyemiz yaşadıklarını takip etmeli, gözlemlemeli. Böyle bir duruma aşırı odaklanmak gerçekten büyük zarar veriyor kişiye ve gerçeklik algısında şüpheye düşmesine yol açıyor. Yıllarca kaçırılma vakalarını yaşayıp, bir şey yapamadan, hatırlamadan yaşayanlar var. Aslında durum inanmama değil buradaki duruma pek de müdahale edilemiyor olunması ve bu sürecin üzerine ayrıntılı düşünmenin, çok kafa yormanın kişiye zarar verecek olması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...