Beni Korkutan bir Kolye ne olduğunu merak ediyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
[SIZE=2,5]Draniel[/SIZE] Dostum sandığım kadarıyla ortasındaki taş kantaşı.
Sana tavsiyem şudur.Kendine bir kantaşı bul ve kolye yaptır.
Onu çıkart yaptırdığını tak.
Çünkü Kan taşı Ağrı kesicidir.
Başındaki ağrı olmasının nedeni ondan kaynaklanıyor olabilir.
Ayrıca Kan taşı damarlarada etki eder Kanamayı önler Kan taşını eskiden berberler kullanırdı kesiğin üstüne sürerler ve kanama durur.

Benim dediğim gibi yap ve o sevgilinin verdiği kolyeyi ne yapacağını Uruma sor o en iyisini bilecektir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eğer Müslüman isen o kolyeyi al eline ve ayetel kürsi oku üfle sonra nas oku üfle sonra felak oku ve o kolyeye üfle.

Hz.Muhammede büyü yapıldığı zman büyü bu sureler ile bozulmuştu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
biraz daha ince ama bu kadar kristalimsi değil daha mat bir renk tonu var yeşil kısmı çoğunlukla yeşil arada bir renk değiştirdiğine tanık oldum

Kan_tasi.jpg

kan_tasi.gif

BUNLARA BENZER BİR TAŞ DEĞİLMİ YEŞİL VE KIRMZI MAT.

merlinx

Kayıtlı Üye
Arkadaşım kolyenin ortasında beşgen yıldız şeytanları uzak tuttuğuna inanılan bir simgedir. Etrafındaki halka hakkında fazla bir bilgim yok ama constantine filmini izlediysen bilirsin orada şişman kel bir adam var constantine'nin arkadaşı ondada aynı kolye var takıyor ve çıkardığı zaman şeytan musallat oluyor öldürüyor. Filmin o kısmını izleyip kolyeye bir bak istersen. Umarım yardımcı olmuşumdur

demonic

Kayıtlı Üye
@draniel:kardeş kolyenin resmini çekip foruma koysana neden bizi uğraştırıyorsun boşuna.eğer yıldızın ucu yukarıya doğruysa defetmedir,aşağıya doğruysa pentagramdır(çağırma).bu kadar basit :)

demonic

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim gerçek pentegram yukarı doğrudur.(Cadıların kullandığı fakat satanistlerin kullandığı aşağı doğrudur....)

siz hiç cadı gördünüz mü?ben görmedim şahsen.bakın ben ezbere bilgiye karşıyım ve denemenizi tavsiye ederim.bir ritüelde 2 şeklide deneyin ve hangisine varlıklar geliyor görün.başarılar.

Ori

Kayıtlı Üye
Taşlara büyü yapılması mümkün mü arkadaşlar? Eğer mümkünse büyü olabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
siz hiç cadı gördünüz mü?ben görmedim şahsen.bakın ben ezbere bilgiye karşıyım ve denemenizi tavsiye ederim.bir ritüelde 2 şeklide deneyin ve hangisine varlıklar geliyor görün.başarılar.

Öyle diyorsunuz ancak adam haklı :)

pentagram o yıldızın adıdır.
Ters çevirirsen kötülüğe.
düz çevirirsen iyiliğe.

İkiside pentagramdır.

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar flood yapıyorum özür dilerim fakat Pantegram Taş ı hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar flood yapıyorum özür dilerim fakat Pantegram Taş ı hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz?

Dostum tahminimce ortasındaki taş Kan Taşı.
Kanamaları durdurma ve ağrıları kesme gibi gözüken özellikleri vardır artı cesaret verici özelliğide vardır.

bloodstone.jpg

Sertlik derecesi: 5 – 6
Kim. yapısı: Fe2O3, Demiroksit
Özgül ağırlıgı: 5,3
Kan Taşı… Zaman zaman helyotrop olarak da anılan kantaşı, üzerinde kırmızı yeşil olan mat, koyu yeşil kadıköy taşıdır. Üç köşeli kristal yapısıyla kuvars ailesinin üyelerindendir. Şifalı taşlar arasında; kırmızı, yeşil renk sıkalasında yer alır.
ETKİLEDİĞ ÇAKRALAR:4. kalp çakrası, 2. çakra, 1. kök çakrası
UYUMLU BURÇLARI: Aslan, terazi, akrep, yengeç, koç

Kan Taşı Psikolojik Etkileri:

Kan taşı, hiç bitmeyecek gibi görünen sorunların ortasında ümitsizliğe kapıldığınızda dayanma gücünüzü arttırır.
Mücadele fırsatlarını farketmenize, zayıflık ya da cesaretsizlik duygularını gidermenize yardım eder.
Bu taşı kendinizle ilgili kuşkularınızı yok etmek için kullanabilirsiniz.
Zihninizi karmaşık düşüncelerden ayırarak meditasyon için zemin ayarlar
Spor karşılaşmalarında destek veren bir enerjisi vardır ve sporcular tarafından çok tercih edilir. Kişinin kendi içinde ki öz benlik saygısını ve dengesini sağlar. İlişkilerde arada ki tüm negatif enerjileri temizleyerek dostluk duygularını yeniler yada aşkta romantizmin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. Zihinsel yetenekleri geliştirir. Tehlikeli ve stresli durumlarda zırh etkisi yapar ve korur. Denge taşı da derler. Tükenmiş enerjileri canlandırır, yaşama sevinci verir. Gece yastık altına konarak huzursuz ve kabus dolu geçen geceleri yok eder, huzurlu bir uyku verir. Konsantrasyonu arttırır.

BEDENSEL ETKİLERİ :

Öncelikle kalp ve kan dolaşımı için çok faydalı bir mineraldir. Lösemi gibi kan hastalıklarında şifa amaçlı kullanılır. Lenf bezlerini güçlendirir ve kanı temizler. Bağışıklı sistemini güçlendirerek enfeksiyonlara karşı dayanıklılık sağlar. Akciğerleri temizler, krampları çözer siyatik, varis gibi ağrıları çeker. Kadınların menopoz ve ay hallerin de spazmları çözen ve sıkıntıları, ağrıları almaya yardımcı olan bir taştır. Bu nedenle ağrı taşı da denir. Demir eksikliği için özellikle hamilelikte kullanılması önerilir. Fiziksel olarak gücü arttırır.

• Beğendim
Tepkiler: Ori

demonic

Kayıtlı Üye
@dmkol:yorumların birinde ortasındaki renklerin hareket ettiğine bizzat şahit oldum deniyor.kantaşı renk değiştirmez.taştaki kırmızı rengin sebebi pastır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
@dmkol:yorumların birinde ortasındaki renklerin hareket ettiğine bizzat şahit oldum deniyor.kantaşı renk değiştirmez.taştaki kırmızı rengin sebebi pastır.

Kusura bakmayın görmemişim sanırım.
O zaman Opal de olabilir çünkü renk değiştirdiği gözleniyor opallerinde.

janet

Kayıtlı Üye
opal sahibini koruma altına alan bir taş, kan taşı çok güçlü bağışıklık sistemi destekleyici. lal sahibine zarar gelmeden önce rengi açılır, kan dolaşımını hızlandırır ve yüksek tansiyon olan insanlarda burun kanaması yapabilir.
kolyenin resmini çekip koyarsanız hangi taş olduğunu %95 söyleyebilirim.
taşa büyü yapılmaz.
resim olmadan kim ne yazarsa yazsın, varsayımdan öte gitmez..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
opal sahibini koruma altına alan bir taş, kan taşı çok güçlü bağışıklık sistemi destekleyici. lal sahibine zarar gelmeden önce rengi açılır, kan dolaşımını hızlandırır ve yüksek tansiyon olan insanlarda burun kanaması yapabilir.
kolyenin resmini çekip koyarsanız hangi taş olduğunu %95 söyleyebilirim.
taşa büyü yapılmaz.
resim olmadan kim ne yazarsa yazsın, varsayımdan öte gitmez..

Doğru.
Resim koyulmadan yapılacak varsayımları yatık zaten resim koyulsada herkezin merakı bir gitse.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
kolyeyi değil ama üzerindeki taşı üzerinden söküp çıkartırsan anlıycaksın tılsımın bozulduğunu.