Ben Neyim?

Bayancadı

Kayıtlı Üye
Önce merhaba demek istiyorum. Çok çabuk sorularımı soracağım, bu zamana kadar kendi gerçeğimden korkarak yaşadım. Kaçtım. Boyutlara ve farkındalığa kapatıldım. Bastırıldım hatta. Ama hayatta hiçbir şey tesadüf değildir bir yıl önce karşıma çıkan bu sayfa bu dönem aklıma gelip gelip duruyordu. Umarım benim yönelimimi meraklı ve hevesli bir insan olarak değerlendirmezsiniz ve bir cevap bulmama yardım edersiniz.

Spiritüel, doğaüstü konulara küçüklüğümden beri çekiliyorum. Yadırgayan ya da deli diyen insanların aksine bana normal ve ait olduğum dünya gibi geliyor. Enerji boyutlarının farkındayım hatta çok iyi psikanaliz yapıyorum. İnsanları çok iyi okuyorum. Beş dakika geçirsem bana sırlarını anlatabiliyorlar ve sonra neden anlattım bilmiyorum diyorlar. Sezgilerim kuvvetli ve astrolojiye ilgim çok. Çocukken psişik olaylar yaşadım. Hala 6 yaşlarında gördüğüm rüyaları unutmadım ve şu an bile canlı gibi gelir. Evde kanat sesi duyduğum oldu. Rüyamda peygamber mesajı aldım. 2 yıl boyunca her gece karabasan denilen olayı yaşadığım bir dönemim oldu. Elle şifa verdiğim oldu. Bunu kendime de yaparım. Geceleri severim ve genelde sabahlarım. Aya bakmanın ruhsal yan etkileri olduğunu bilsem de bakmaktan kendimi alamam mesela. Kahkaham da cadı gibidir ama cadı mıyım onu bile bilmiyorum. Haberci ve geleceği gösteren rüyalar görürüm bazen. İşitsel zeka olduğum için enerji frekansını duyuyorum. Bir okultist arkadaşım hipnoz yeteneğim olduğunu söylemişti ama nerden fark etti bilmiyorum. Evde her şeyin devrildiği bir anı hatırlıyorum. 5 yaşımda falan bir uzaylı ile oturduğumu hatırlıyorum. Canlı canlı gördüm belki inanmayacaksınız. Bunlara inanmak da zor gerçekten. Ben inanıyor muyum onu bile bilmiyorum. Neyse konumuza geleyim. Rüyamda boyutlar arası gezdiğim oldu. Hatta iki gündür gördüğüm rüyalar ve son bir haftadır yine uyku felci yaşamamdan sonra buraya bunu yazma cesaretini gösterdim. Dün gece rüyamda sarhoş olup uyandığımda da sarhoş olduğumu, başımın deli gibi döndüğünü de söylemek istiyorum. Bunlar gibi daha çok şey var. Ama genel olarak çok psişik olay yaşıyorum. Spiritüel bir dostum bana "Bizim gibi yeteneklere sahipsin ama bunun üstünü çok örtmüşsün yada örtürülmüşsün" dedi. Ve beni bu konularda eğitmemekte ısrarcı. :') Bana cadı olduğunu düşünüyorum diyen de o ama kendisi de emin değil. Sizden yardım istiyorum bu yüzden.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, yazdıklarınızı büyük bir dikkatle okuduğumu bilmenizi isterim. Öncelikle bu olayların yaşanmasında iki temel sebep olabilir. Birincisi, özel olduğunu hissetme güdünüzün çok yüksek olmasıdır. İkincisi ise, gerçekten bastırılmış bazı yetenekleriniz olabilir ve artık bastıramadığınız için yetyanki oluyorsunuzdur. (Yeteneklerinizi geliştirmeniz gerek aksi takdirde metabolizmanız bu durumdan olumsuz etkilenebilir.) Cadı olduğunuzu düşünmüyorum. Çünkü cadılık aileden ya da aktarımcıdan miras kalabilir ve bu özelliğinin her şekilde farkına varırdınız.

Bilginize Saygılarımla

Bayancadı

Kayıtlı Üye
Merhaba, yazdıklarınızı büyük bir dikkatle okuduğumu bilmenizi isterim. Öncelikle bu olayların yaşanmasında iki temel sebep olabilir. Birincisi, özel olduğunu hissetme güdünüzün çok yüksek olmasıdır. İkincisi ise, gerçekten bastırılmış bazı yetenekleriniz olabilir ve artık bastıramadığınız için yetyanki oluyorsunuzdur. (Yeteneklerinizi geliştirmeniz gerek aksi takdirde metabolizmanız bu durumdan olumsuz etkilenebilir.) Cadı olduğunuzu düşünmüyorum. Çünkü cadılık aileden ya da aktarımcıdan miras kalabilir ve bu özelliğinin her şekilde farkına varırdınız.

Bilginize Saygılarımla

Aslında hiçbir şey olmayadabilirim. Bu ihtimalde var. Ama normal insanlar gibi yaşadığımda mutlu değilim. Hep evrenle ve böyle insanlarla sohbet ederken kendimi ait hissediyorum. Hani keşke bir şey değilsem bunu bilsem. İçimde arayışta olmam ve kabullenmeye başlarım. Ama normal yaşamak bana normal gelmiyor. Yani doğ, oku, çalış, evlen, yaşlan, öl hayatına ait gibi hissetmiyorum. Şu an kendimi bulmaya çalışıyorum. Ve cevabının spiritüel yaşamda olduğunu hissediyorum.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Aslında hiçbir şey olmayadabilirim. Bu ihtimalde var. Ama normal insanlar gibi yaşadığımda mutlu değilim. Hep evrenle ve böyle insanlarla sohbet ederken kendimi ait hissediyorum. Hani keşke bir şey değilsem bunu bilsem. İçimde arayışta olmam ve kabullenmeye başlarım. Ama normal yaşamak bana normal gelmiyor. Yani doğ, oku, çalış, evlen, yaşlan, öl hayatına ait gibi hissetmiyorum. Şu an kendimi bulmaya çalışıyorum. Ve cevabının spiritüel yaşamda olduğunu hissediyorum.

Bencede doğru alanda ve yerde arayış içersindesiniz.

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Astrolog, Spiritüel Danışman
İki senelik karanlık dönemde neler yaşadığınız da önemlidir. Aktarım ya da el alma bu şekilde de olur. Bu süreçler bir nevi inisiyasyondur. Genetik konusuna gelince, özellikle anne tarafının kadın atalarını biliyor musunuz? Hiç hakkında yeterince bilgiye ulaşamadığınız, ortadan kaybolmuş, kaybedilmiş bir kadın atanız var mı?

Bayancadı

Kayıtlı Üye
İki senelik karanlık dönemde neler yaşadığınız da önemlidir. Aktarım ya da el alma bu şekilde de olur. Bu süreçler bir nevi inisiyasyondur. Genetik konusuna gelince, özellikle anne tarafının kadın atalarını biliyor musunuz? Hiç hakkında yeterince bilgiye ulaşamadığınız, ortadan kaybolmuş, kaybedilmiş bir kadın atanız var mı?

Aktarım ya da el alma alan kişi bilincinde olmadan da gerçekleşebiliyor mu? Benim annemin açıkçası yatkınlığı vardı. Ben jnun cinnet geçirdiğini de görmüştüm. Farklı varlıklar gördü gözümün önünde. Gözlerinin rengi atmıştı. Beni aşağı çağırıyorlar derdi camdan aşağı atlamaya çalışırdı. Erkek kardeşim aynı olayları yaşadı. O da 8 yaşlarında varlık görmüştü. Ona bıçakla bizi öldürmesini söylediklerini söylemişti. O esnada ben yanındaydım ve kardeşimi sakinleştirmeye çalışıyordum. Ağlıyor beni görmüyor ben hariç belli noktalara dehşetle bakıyordu. Sonra dua etmeye çalıştığımda bana dilim gerçek anlamda tutuldu. Dizlerim çözülürdü. Bayılacak gibi olmuştum. Yani ailemin başından olaylar geçerdi evet ama hala neyiz bilmiyorum. Ben o karanlık süreçte karanlık varlıkların beni anneme götürdüklerini hatırlıyorum. Yattığı yerden kara dumanlar çıkıyordu. Zaten anne tarafımız arap. Anneannemler araplarmış. Onlarda vardı öyle şeyler. Bir kadın atamızın cin kellesi yakaladığına dair bir anı da vardı. Bu bilgiler işe yarar mı?

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Anlattıklarınızı şöyle açıklayayım, aslında detaylı ve etraflıca açıklamak isterim ama şu an vaktim yok:
Cadılık öyküsüne benzemiyor. Bazen büyü ya da musallat olarak anlatılan, açıklanan şeyler ailenin ortak olarak yaşadığı (ki bu atalardan da gelebilir, yani sizin birebir yaşamanız olmanız gerekmez) büyük travmaların, hatırlanarak, bazen dnada bazen karmik olarak taşınarak kendi iradesi olan varlık formlarına dönüşebilir (servitor ya da eggregor gibi). Bu kişinin kendi travmasının sonrasında, travma çözümlenmediyse de olabilir. Yine de bu durumda temizlenme, arınma, "şeytan çıkarma" ritüelleri yapılır. Size bunları öneririm, ve bunlar uzaktan da yapılabilir.

Bu karanlık dönemlerde, şayet bu tür bir "özelliğiniz" varsa nasıl kurtulacağınıza dair bilgi aktarılır (bu bilgi gaye açık ve nettir) ve güçlerinizin nasıl aktive olacağına dair işaretler verilir size. İnisiyasyon olabilir dememin sebebi ise inisiyasyon ancak karanlık ve buhrandan çıkınca ulaşılan bir durumdur. Yeni bir şeye uyumlanırsınız yani. (Burada reiki uyumlanması gibi bir enerjiye uyumlanmaktan bahsetmiyorum, başka biri olarak çıktığınız, artık cadı, şaman...vs olarak kendinizi benimsediğiniz yolculuklardaki inisiyasyonlardan bahsediyorum).

Öte yandan "but tür şeylerle uğraşan" bilmediğiniz Arap kadın atalarınızla iletişime geçmek de işe yarayacaktır. Bazen anlatılması gereken bir hikaye de su yüzüne çıkmak isteyebilir. Atalarımızın saklı kalmış hikayelerine ulaşıp onları anlattığımızda onların ruhlarının burada tıkanıp kalmış parçalarını özgürleştirmiş, ve tüm nesilleri iyileştirmiş oluruz.

Bayancadı

Kayıtlı Üye
Anlattıklarınızı şöyle açıklayayım, aslında detaylı ve etraflıca açıklamak isterim ama şu an vaktim yok:
Cadılık öyküsüne benzemiyor. Bazen büyü ya da musallat olarak anlatılan, açıklanan şeyler ailenin ortak olarak yaşadığı (ki bu atalardan da gelebilir, yani sizin birebir yaşamanız olmanız gerekmez) büyük travmaların, hatırlanarak, bazen dnada bazen karmik olarak taşınarak kendi iradesi olan varlık formlarına dönüşebilir (servitor ya da eggregor gibi). Bu kişinin kendi travmasının sonrasında, travma çözümlenmediyse de olabilir. Yine de bu durumda temizlenme, arınma, "şeytan çıkarma" ritüelleri yapılır. Size bunları öneririm, ve bunlar uzaktan da yapılabilir.

Bu karanlık dönemlerde, şayet bu tür bir "özelliğiniz" varsa nasıl kurtulacağınıza dair bilgi aktarılır (bu bilgi gaye açık ve nettir) ve güçlerinizin nasıl aktive olacağına dair işaretler verilir size. İnisiyasyon olabilir dememin sebebi ise inisiyasyon ancak karanlık ve buhrandan çıkınca ulaşılan bir durumdur. Yeni bir şeye uyumlanırsınız yani. (Burada reiki uyumlanması gibi bir enerjiye uyumlanmaktan bahsetmiyorum, başka biri olarak çıktığınız, artık cadı, şaman...vs olarak kendinizi benimsediğiniz yolculuklardaki inisiyasyonlardan bahsediyorum).

Öte yandan "but tür şeylerle uğraşan" bilmediğiniz Arap kadın atalarınızla iletişime geçmek de işe yarayacaktır. Bazen anlatılması gereken bir hikaye de su yüzüne çıkmak isteyebilir. Atalarımızın saklı kalmış hikayelerine ulaşıp onları anlattığımızda onların ruhlarının burada tıkanıp kalmış parçalarını özgürleştirmiş, ve tüm nesilleri iyileştirmiş oluruz.

O kadar bilmediğim konular ki. Gerçekten sizin gibi ne bilgim var ne de ilgim vardı kendimi arama isteğim olmadan önce. Yani ben neyim? Ne işe yararım? Neden ben?

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben neyim diye bir soru sormaniz baslica hata zaten, siz ne oldugunuzu bilmiorsaniz size her türlü kimligi yada varligi bir sekilde kabulendirirler dünya sizin gibi ben neyim kimim diyen insanlari sacma sapan yollara sevk edenler ile dolu..

Sözümü sahsiniza bir saldiri olarak kabul etmeyin amacim bu degil, gercek su ki o bedende yasayan ve hüküm süren sizsiniz size ait bir mülkiyyetten sizin haberiniz yok ise kimin olabilir ki? Siz gercektende bir cadi olsaniz bunu kimseye teyit ettirme ihtiyaci duymazsiniz.

Söyle bir bakinin kimin özelligini kim onaylamis ? Ya deli derler ya sizofren olmadi sana musallat olmuslar gel bir üfleyelim derler.Kisi de bir takim gariblikler var ise bunu yasayarak anlar elbette ilk dönemlerde bir bulaniklik olur ama netice itibariyle yasayan kesf eder.

Düşmüş Kartal

Kayıtlı Üye
Bir de ne olduğunu hiç merak etmeyenler aslında birseyler olduklarını öğreniyor,garip değil mi?

La-edri

Kayıtlı Üye
Hic bir zaman sürpriz degildir, cevher var ise mutlaka araz da vardir.Kisiler bunu fark eder ,sorun su ki insan bilmediginin cahilidir.Cevrende kimsenin tecrübesini yapmadigi bir hal var sende sen kimden bilgi alabilirsin ki, ancak kendinden bu da zamana bagli.

Bayancadı

Kayıtlı Üye
Bu kadar sert bir üsluba, tavra gerek yoktu diye düşünüyorum.

La-edri

Kayıtlı Üye
Sizi inciltiysem özür dilerim yukarida belirtigim gibi amacim sahsiniza saldirmak degildi.Size tavirli bir uslubla yazmak dahi niyetim degildi koruyucu bir ic güdü ile yazdim aslinda.

Srna

Kayıtlı Üye
İş
O kadar bilmediğim konular ki. Gerçekten sizin gibi ne bilgim var ne de ilgim vardı kendimi arama isteğim olmadan önce. Yani ben neyim? Ne işe yararım? Neden ben?
Atalarınızla iletişime geçmenizi öneririm. Bunun için bir ritüel yapabilirsiniz.

Srna

Kayıtlı Üye
İş
Ölmüş ve tanımadığınız atalarla temasa geçebilirsiniz.