Ben Neyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Forumda daha yeniyim. Bu forumuda zaten kendi durumumu araştırırken buldum. Aslında ilk başta yazmıycaktım ama artık kendimden korkmaya başladım. 16 yaşındayım ama kendimde büyük hemde çok büyük bir güç hissediyorum. Ancak sadece hissetmekle kalmıyor görüyorumda. Mesela dün akşam 18.00 sularında su içmek için mutfağa gittim musluğu açtım bardağa su dolduruyorum dalmışım,sadece musluğa bakıyorum bir anda su aşırı fazla gelmeye başlada nasıl desem hani şelaleden su akar ya hızlıca aynı onun gibi hadi bu tesisat sorunu diyelim 2-3 hafta önce yatağıma yattım sadece ampüle bakıyordum ampül bir anda aniden patladı hadi buda tesadüf bir arkadaşımla konuşurken bir anda onun 1 dakika sonra ne diyeceğini hissediyorum. Yarın kimi göreceğimi vs. Bu size iyi gibi gözükebilirim ama hayır çoook kötü bir şey nasıl kurtulurum litfen bana bir çıkış yolu gösterin.

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Ben burda ciddi bir şey yazıyorum sen burda benle dalga geçiyosun ayıp kardeşim valla ayıp birde moderatör olucaksın.

gümüş

Kayıtlı Üye
Aslında gayet ciddiyim. Önce deneyin.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
En azından gittiğin yerlerde eşyalar devrilmiyor :) buna da şükür de bence kötü birşey değil meditasyon yaparak denetleyebilirsin kendini

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili Sanalnuker,
Sizinle neden dalga geçeyim, mantıklı bir gerekçe gösterin. Burada bir sorundan çıkış istediniz size çözüm öneriyorum ve siz yanıtı anlamaya çalışmak yerine bana hakaret ve saygısızlık ve hatta terbiyesizlik ediyorsunuz.
Renkli veya beyaz tavşanı düşünmemek bilinen bir çözüm önerisidir, cehaletinizden ben sorumlu tutulamam, öyle değil mi? Eğer bilgimize ve görgümüze güvenmiyorsanız zaten burada ne işiniz var? İkincisi bana sen diye hitap etme hakkına sahip değilsiniz, ben zaten yaşıtınız ya da ergen de değilim. Ve bir öneride bulunuyorsam hasbel kader bildiğim bir şey vardır, ondan öneririm. Anlaşılmayan bir şey varsa dönüş yapın ama ergen tripleri ile takılacaksınız hislerine gem vurmanızı bilhassa tavsiye ederim. İyi forumlar

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Sevgili Sanalnuker,
Sizinle neden dalga geçeyim, mantıklı bir gerekçe gösterin. Burada bir sorundan çıkış istediniz size çözüm öneriyorum ve siz yanıtı anlamaya çalışmak yerine bana hakaret ve saygısızlık ve hatta terbiyesizlik ediyorsunuz.
Renkli veya beyaz tavşanı düşünmemek bilinen bir çözüm önerisidir, cehaletinizden ben sorumlu tutulamam, öyle değil mi? Eğer bilgimize ve görgümüze güvenmiyorsanız zaten burada ne işiniz var? İkincisi bana sen diye hitap etme hakkına sahip değilsiniz, ben zaten yaşıtınız ya da ergen de değilim. Ve bir öneride bulunuyorsam hasbel kader bildiğim bir şey vardır, ondan öneririm. Anlaşılmayan bir şey varsa dönüş yapın ama ergen tripleri ile takılacaksınız hislerine gem vurmanızı bilhassa tavsiye ederim. İyi forumlar

Çok ama çok afedersin kardeşim ben Pembe kuyruklu mor tavşan olayını dalga geçiyorsun olarak anladım gençliğime ve cahilliğime ver. Çok üzüldüm şimdi ya :(

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgili Gümüs,

Pembe/beyaz tavsanin olayini cok merak ettim acabilirmisin ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili Gümüs,

Pembe/beyaz tavsanin olayini cok merak ettim acabilirmisin ?

Aslında tavşan olması şart değil, yerine başka bir şey de olabilir, ama literatüre "ne yaparsan yap sakın tavşanı düşünme" cümlesi ile geçmiştir.
Bir noktaya takılır ve ürkersiniz ama aslında ürkecek bir şey yoktur, ancak zihniniz bir sebepten koşullanmıştır. Tavşanı sakın düşünme! uyarısı yeni bir koşullanma getirir ve kişi ister istemez tavşanı düşünmemeye çalışırken tavşanı düşünür ama diğer düşünceden uzaklaşır-bir tür tersine koşullama gibi.
Artısı, üyemizin örnek verdiği su olayında mesela ,o bir sebepten suyun fazlaca akmasında bir manaya koşullanmış, ürküyor ama zihni "düşünmemeye çalıştığı" tavşanda iken sudaki tazyik değişkenliği artık dikkatini çekmez veya önemsemez ki arzu edilen seviye budur, önemsememesi(başka mana yüklememesi yani)
Eksisi, bu sefer de tavşanı takıntı haline getirebilir +

grumpynoob

Kayıtlı Üye
İleriye dönük durugörü yeteneğiniz var. Bu yeteneği geliştirebilirsiniz ve kötü olmadığını anlayabilirsiniz. :)

calosa

Banlı Kullanıcı
Benım Gibi Bir Yetenegınız Var Cok Fazla Guc Hıssedıyorum Ve Dıger Insanlara Baskı Yapıyorum Yanı Cok Buyuk Bır Guc Var Karsınızda Ve Yanında Tıtrıyorsunuz Iste Bazen Ben Baskalarnn Yanına Gıttımde Sıcak Olmadıgı Halde Terlıyolar Ve Medıtasyon Yapmaya Calıssam Nedense Terlemekten Kendimi Alamıyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler,
Konuya geri dönebiliriz artık sanırım.
Sayın Sanalnuker, artık durugörü çalışmaları ile ilgilendiğinize göre dünkü korkunuzu yendiğinizi varsayıyorum. Sitemizde durugörü egzersizleri ve deneyimleri ile ilgili çok sayfa paylaşım var, onları okuyup önerilen egzersizleri çalışabilirsiniz. Linkte Sn Yule'nin önerdiği bir çalışma var, uygulamaya çalışabilirsiniz.
http://www.gizlimabet.com/content.php?r=306-Kristal-Küre-veya-Kum-Diski-ile-Vizyon-Görmek

Bilinmeyenden korkmak normaldir. Bilinmeyeni besleyen pek çok sanrı vardır. Fakat ne olduğunu neden kaynaklandığını bilirseniz üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Anormal olduğunu sandığınız şeyler yaşadığınızda önce neden anormal olduğunu düşündüğünüzü bulun. Çoğunun sanmaktan kaynaklı olduğunu farkedeceksiniz. Sandığınızın sizi kontrol etmesini istemiyorsanız ne olduğunu bulun ve siz onu kontrol edin. Bunun için de çeşitli araçlar var,lazım geldikçe öneriler sepetinden sunulur ve dilerseniz zaman içerisinde kendi formüllerinizi de oluşturursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...