Bedensiz Varlıkları görmüş insanların onlar hakkındaki paylaşımları

EniAc

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
görmediysen de görmeye çalışma bence.ben görmek için çok uğraştm.yeri geldi dalga da geçtim..kısacası çok rahatsız ettim onları akla gelebilicek her yolu denedim..ama sonra çokçokçok pişman oldum..çocukça meraklarla böle saçma sapan işlere kalkşmamalıymış bunu anladım..şimdiki aklım olsa asla uğraşmazdm..çokz eki yaratıklar binlerce yıl önce ışınlanmayı bulmuşlar.zekalarıyla boy ölçüşemeyiz.

lavi_nia

Kayıtlı Üye
onlar her şekile girebiliyor bı öyle bı öyle

La-edri

Kayıtlı Üye
Evet, onlar Allah'in izni ile her şekle girebiliyorlar illede karanti gölge yada cirkin varliklar olarak algilamamak lazim, bir insan sarisin bayandan hoslaniorsa gerektiginde cok guzel sarisin bir bayan seklindede olabilir :)

snx111

Kayıtlı Üye
ben arada sırada görüyorum uyuyormuydum uaynıkmıydım onu bile anlamadım saniyeler içiçnde olup bitiyor pelerinli yaşlı çirkin kurukafa görünüşünde yüzü buruş buruş bir yaşlı kadın gelsi seni öldürüceeeeeeem diye korkutmaya çalıştı ama hiç korkmadım ve bana yaklaştı gözünü gözüme degdirmeye çalıştıgını hatırlıyorum bu gerçekten yaşandı hikaye degildir özelden konuşabilirim

yagmur_-

Kayıtlı Üye
Öncelikle cinlerden korkarım ve onlarla irtibata geçmek istemem fakat ruhaniler benim çok ilgimi çekiyor onlarla iletişim kurmak istiyorum fakat yeterli bilgiye sahip oldugumu düşünmüyorum belkide yasadıgım olaylar ve hiç kimseyle görüşmemem bu istegimi körüklüyor gece ve gündüz durmadan bunu düşünüyorum böyle bir şeyi normal bir insan yapa bilirmi onlarla gerçekten irtibata geçebilirmi yanlıs bir şey yapıp kendime ve çocuklarıma zarar vermekten korkuyorum fakat bu düşünceyi bir türlü aklımdan atamıyorum yadımcı olursanız sevinirim.

ntflx

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar size şöyle söyleyeyim.

Kontejyan'ın dediği gibi böyle birşeye sahip olanlar asla onlar hakkında birşey paylaşmazlar.

Onlar bilirlerki paylaşırlarsa o gücünün alınacağını. Yani atıyorum çağırdım şunu yaptım hadi o bir derece ama asla yapsanız bile paylaşmayın...

Escudo

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben gördüm, akşam saat 10 gibi mezarlığın içinde öyle bişey başıma geldi

sogukates

Kayıtlı Üye
Paylaşıp paylaşmamak bence kişiye has bir düşüncedir başka bir konuda kısacık bahsettim burdam madem net olarak konu adıda bu ben gördüklerimi anlatayım aklıma gelen bütün detayları ile.
Gördüğüm varlıkların şekli ; (bana göre bunlar cin). Siyah kömür karası zift gibi, boyu uzun atletik yapılı bu ilk gördüğümdü bazıları okadar uzun olmuıyor, vücutlarının hiç biryerinde kıl yok ve saçlarıda yok keller kirpik kaş filanda yok, gözleri büyük ve yusyuvarlak gözbebekleri yok , tamamen sarı renkte ve en büyük insan gözünden bile daha büyük bizimki gibi küreye yakın değil tamamen dairesel bir göz yapısı tepsi gibi düşünün şeklini ,vücut şekli aynen bizimki gibi baş el kol ayak bacak diz kalça bel tırnakları mevcut yalnız gördüğüklerimin hepsinin tırnakları biz tırnaklarımızı nasıl yeni kesiyorsak onlarınkide sanki yeni kesilmiş gibi, bunlar bana görünenlerin vücut şekli şimdide yaşadıklarımı sırasıyla anlatayım.
1.Olay:
4 - 5 yaşlarında idim merterde bir binanın giriş katında oturuyorduk gece yattım annemle yatıyordum ozamanlar küçüktüm , gece uyandım hatrladığım sabaha karşı hani eskiden yuvarlak dört sivri tahta bacakli yuvbarlak büyük içinde sünger olan tabureler vardı yaşı müsait olanlar hatırlar , siz sandelye olarak hayal edin . Üstüne bizim sandelyede oturduğumuz gibi uzun boylu aynen yukardaki tarifim gibi simsiyah gözleri sarı ve yuvarlak göz bebekleri olmayan birşey oturmuştu ellerini dizlerine koymuş öylece bana bakıyordu ne olduğunu ozamanlar bilmiyorum ama ne gözlerini kırpıyor nede yönünü başka tarafa çeviriyordu bir iki sefer başımı yorganın altına sokup çıkarttıktan sonra anneme orada birşey olduğunu söyledim uyandırıp , tarif ettim annem görmedi yok birşey dedi ama ordaydı sonra annem tekrar uykuya daldı ama ben hala görüyordum defalarca yorganın altına girip çıktım ama gitmei aynı şekilde bana bakıyor orda duruyordu derken uyuya kalmışım sabah uyandığımda yoktu.

2. Olay:
13 yaşındayım memlekete gittik yaz tatilinde , akrabalar çok uzakta biryere ormana kesim yapmaya tomruk yüklemeye gidiyolardı bana sende gel en azında bize çay demlersin dediler bende gezecem ya değişik yerleri maceracı bir ruhum var , gittim onlarla arabayla yaklaşık 2 saat sürüyor.Gece oraya vardık çadır filan kurmuşlar devamlı gidip geliyorlar başka köylerden gelenlerde var onlarında çadırları var yan taraflarda. Yemek yedik çay içtik filan derken saat geç oldu yattık bir ara çişim geldi ve yapmak için kalktım çadırdan çıkıp karşıda bir sobanın yakınında bir ağacın dibine yaptım.Sonra gelip tekrar yattım .Gece 3 civarlarında bir rüya gördüm rüya aynen şu şekilde ; Köydeki evimizin önündeymişim dışarıdaki avlu kapının önünde yolun ortasında bir telefon kulubesi var eski sarı lacivert olanlardan hemen kulubenın sağ çaprazında annemim amcası bağdaç kurmuş oturuyor onun yine aynı sağ çaprazında ben bağdaç kurmuş oturuyorum , benim sağ çaprazımda tarifimdeki cin gibi bir cin bağdaç kurmuş oturuyor onun yine sağ çaprazında telefon kulubesi duruyor yani biz bir karenin köşeleri gibi oturuş pozisyonu almışız ortamızdada bir cin boydan boya uzanmış yatıyor osırada sağımda bulunan cin aynen şunu söylüyor elini uzatıp işaret ederek ; Bak şu ölü cin bile nüfustan sayılıyor ...O an korkuyla uyanıyorum üstüme birtane çıkmış organımla oynuyor , birtanesi ıslık devamlı ıslık öttürüyor ve birtaneside çekirdek çıtlatır gibi ses çıkartıyor.Tabi bu sefer kendilerini görmüyorum ama yaptıklarıyla varlıklarını hissettiriyorlar, ve ağzım o sırada resmen yambul yumbul oldu vüzudum eğildi sanki , eüzü besmele çekeceğim çekemiyorum ağzım oynamıyor bıgazım düğümlenmiş resmen ses soluk çıkmıyor , yanımda akrabalar yatıyor onları dürtecem kımıldayamıyorum ,baya bir uğraştım Allah yardım etti eüzü besmeleyi çekip silkindim ve üstümde organımla oynayan gitti. Kaldı 2 tane okuya okuya ıslık öttürenide yolladım ama bildiğim sureleri bırakın aklıma gelen her ayeti okuyorum hatta neredeyse harfleri derken uzun uğraşlardan sonra ıslık öttürenide Allah'ın izniyle yolladım yoksa benim zaten güzüm yetmez.Sıra geldi çekirdek çıtlatır gibi ses çıkartana okumaların etkisiylede baya bi düzeldim bir gayretle yanımda yatan dayıma annemle kardeş çocukları biz ayırt etmeyiz hepsinme dayı hala teyze amca deriz , herneyse dürttüm uyandırdım dedimki Nuri dayı böyle böyle oldu hala burda gitmiyo tabi o duymuyo ben duyuyorum , ben az ileri gidiyom sende bu tarafa doğru az daha gel besmele çek yat dedi , ileri gidince sanki oda gidecek ya :D. Neyse uzun uzun okumöalar devam etti fakat işi inada bindirdi resmen gitmiyor artık gırtlağıma kadar geldi kafamı yorganın altına sokuyorum ses kesiliyor çıkartıyorum yine devam ediyor bu arada okuyorumda hala orda baya bir uğraştım bu şekilde gitmedi en son hani inceldiği yerden kopsun derler ya bende ağzıma geleni saydım gitsende gitmesende iyi bi kalayladım kafayı soktum yattım. Sabah uyandığımda zaten sabahta olmuş sayılırdı anlattım böle böyle oldu birde tuvaletimi yaptığım yere yan tarafta bulunan çadırdakiler kül döküyolarmış gece karanlığında görmemişim üstüne yapmışım . Daha sonra günlerce nezaman gözümü kapatsam yada yalnız kalsam nereye baksam onları görüyormuş ordalarmış gibi gözümde canlandılar bu görüntüler korkudan meydana gelen hayallerdi etkisinden baya uzun zamanda çıktım ve sonunda bitti.
3.Olay
17 18 yaşlarındayım ozaman evimiz 2 katlı biz alt katta oturuyoruz 2. kat kaba inşaat şeklinde . Babam benim kasetleri toplamış bir poşete götürmüş ikinci kata koymuş bende el feneri ile çık tım arıyorum ama baya dağınık ne ararsanız işe yaramayan orda ararken ayak sesleri duymaya başladım akşam9 10 yada 11 surlarıydı tam hatırlamıyorum tabi ben evin önünden biri geçiyordur diye düşünüyorum ama sanki içerden ve arkamdan geliyor ayak sesleri neyse aramaya devam yaklaşık 15 dakika rahat aramışımdır ama ayak sesleride hiç kesilmedi deren buldum baktım ayak sesleri hızlanmaya başladı neyse poşeti aldım merdiven girişine doğru ilerlerken iyice hızlandı ve tam dairenin çıkışındaki eşiğe geldiğimde koşmaya başladı ben anladım bu bir cindi emin oldum yani ordan o korkuyla merdiven boşluğundna aşağı kendimi bir attım mümkün değil merdivenin arasından aşağı ineceksin sağa sola çarpmayacaksın yara almayacaksın ama çarpmadımda yarada almadım demekki korkuyla böyle birşeyi başarabildim hemen kapıyı açıp içeri girdim annemler şaşırdı ne oldu dedi böyle böyle dedim peşindne kapıyı açtım ayak sesi mesi birşey kalmamıştı.
Bundan sonrakiler bu kadar korku dolu ve uzun süreli direk etki yapan hadiseler olmadığı için ve anlatılacak bir değeri olmadığından üstünde kısaca geçeyim 23 yaşlarında odama doğru yönelmiş yürürken odamın içinde yukardaki tarifimle birebir bir uyan bir varlık gördüm (cin) 2 -3 saniyelik belirdi gitti , Yine tariflere uyan rüyalarıma çok zaman ama üstü süte değil arada sırada giren olmuştu yani nasıl desem senede 1 yada en fazla 2 sefer .Şuan korkuyormusun derseniz hayır alıştım ve tabiki yaşa oranla olgunlaştım yine buna oranla bilgim ve inancımda çoğaldı ve olgunlaştı korkmuyorum.İyi tarafından düşünüyorum.

Birde ruh çağırma denilen fincan sehpa harfler dizlerek yapılan seanslarda bulundum kardeşlerim arkadaşlarıyla yapmış evdede yapıyolar benden gizli yakaladım bunları e bende deneyim dedim ne sorarsak söylüyo bayada zevkli oluyo hani , çok güzelde zaman geçiyor ama zamanla anlıyorsunki insanları birbirine düşürmeye çalşıyor zihin okumaya kadar yapıyor seni inandırıyor ama sonra yalanlar ve fitne fesatlarla birbirine düşürmeye çalışıyor. İlk günden beri o ruh değildir cindir dememe rağmen kardeşlerimi ikna edemedim ve bir akşam yine yaparken sordum herzamanki gibi günahları olan bir ruh olduğunu söyledi zorladım allahın adıyla sordum şartlandırdım ve söyledi itiraf etti aynen şunu yazdı harfleri takip ederek ben günahları olan bir cinim sonra küfürler yazmaya başladı ben ona o bana olaya bakın küfürleştik sonra herkes bıraktı bu işi birdaha çağırmıyoz zaten bu olaydan sonra bana cevap vermiyordu kızdı :D sanırsam.
Birde 26 yaşındayken çok güzel başlayan ve mükemmel devam eden eden bir evliliğim oldu çok seviyordum ve seviliyordum tarihte yaanmış dha üstün bir aşk evlilik olacağını sanmam , bir gece hiç birşey yokken içime bir sıkıntı düştü eşime söyledim o an eşim banada aynısı oldu dedi ve öleceğimdne başka birşey gelmiyordu aklıma o derece sıkıntı yanı göğüs tahtam patşayacak yerindne fırlyacak gibiydi sıkıntının düşüp eşime söylememden ve banada aynısı oldu demesinden 30 saniye sonra eşim beni düşman gibi görmeye başladı , daha detayına girmiyorum ayrıldık neticede.Neyse anlatacağım yere geleyim büyü olduğunu anladım ama iş işten geçmişti yinede aşk sevgi varya araştırıyoruz herkes bir cinciye götürüyor yada tarif ediyor , kardeşlerim eniştem ve ben bir cincinin yanına gittik baya bir konuştukktan sonra bu o kişiye 3. gidişimizdi sanırım bu olayların üstüne kardeşimi aynaya baktırdı aynada kardeşim birşeyler gördü kardeşimi bir alemde aynanın içinde gezdirdi kardeşim tarif etti gördüklerini aynanın içindeki varlık elindne tuttu gezdirdi ama kendisi yanımızda ve cincide onun elini tutuyor , daha sonra işlemi sırasıyla bitirdiler. Sonrasında sehpaya tuz filan serpti birşeyler okudu kardeşime sonra kapıya bak dedi kardeşim kapıya bir baktı karşıdan fırladığı gibi çekyatın arkasına girdi nasıl sığdıysa :D. Sonra sorduk ne gördün diye tabi görünenler cindi ama benim tariften farklı vöyle cam gibi su gibi renkleri olan uzun boylu insna benzeyen şeyler görmüş. Cinciye dedim hocam bende deneyim bende göreyim yapalım alışkınım ya bide hoşuma gidiyor . Kabul etmedi sen olmaz dedi.
Bu anlattıklarımın hepsi Allah şahidimdir gerçek ve başımdan geçenler birabir anllattım ve anlatırken yazarken tekrar yaşadım , hikaye tadında oldu ama dimi.
Yalnız ne hizmetimde olan bir cin var nede oturup sohbet muhabbet etiğim başka bir varlık belkide bu olaylar birer alıştırmaydı idmandı alışmam içindi kim bilir. Ama hiç dişisini görmedim hep erkek rastladı . Ve 4 -5 yaşlarındayken gördüm dediğim cini (1.olay) daha sonralarıda 2 3 sefer belkide daha fazla tam hatırlayamıyorum bir şekilde gördüm ama onu gördüğümde nedense diğerlerindne farklı olarak korku değilde içime bir sıcaklık doğuyor sanki ben senin dostunum dercesine , fakat bu konuda ilmim yaşadıklarım , hadis ve ayetlerde yazanlar ile sınırlı olduğundan kesin birşey söylemem. Umarım merakınızı gidermişimdir . Saygılar,

bendeniz

Kayıtlı Üye
sogukates Siz 4-5 yaslarinizdakileri nasil hatirliyorsunuz o yastakiler cik nadir hayel meyel olarak alginalir. Oksa o yasta notmu aldiniz? Ilerki yastakileri anlayabilrim gördügünüzü maksat olaymi yaratmak?

albuena

Kayıtlı Üye
herkesin aynı şekilde gördüğünü düşünmüyorum. ancak bu işle çok haşır neşir olup onların hemen hemen herşeyini bilen insanlar gerçek hallerini biliyorlar diye düşünüyorum. benimse rüyalarımda daha doğrusu kabuslarımda gördüğüm çok farklı bunu karşılaştırdım. gerçek görünüşlerini herkes bilmez bilende anlatmaz diye tahmin ediyorum. zaten bunu anlatmalarıda görmeyen insanlarda psikolojik etki yaratır daha sonra bunun etkisiyle gördüklerini zannedebilirler.

sogukates

Kayıtlı Üye
"bendeniz" , Arkadaşım hayal kurduğun cümlelerde sanki bana yalan söylediğimi ima eder gibi hal sezinledim , bunu açık yaz ima etme çekinecek birşey yok düşüncen neyse açıkca vurgula. Hayal meyal değil çokta iyi hatırlıyorum zaten hafızam çok kuvetlidir sana bir örnek vereyim , mesleğim kalıp makina yani torna freze işleri yapıyorum .Hassas ölçülere dayalı bir iştir resimlerle veya numulerle filan parçayı işlersin ve şuan atıyorum bundan 5 sene çalıştığım biryerde tekrar işe başlasım resim ve ölçüleri elimde olmadan tekrar aynı parçaları işlerim bukadar güçlü bir hafızam var şükürler olsun.Sonrasında senin inanıp inanmamanda sorun değil yani birileri inansın diye yazmadım bir arkadaş açmış konuyu bende yaşadıklarımı sırasıyla anlattım.Yalnız birdaha vurgulayım içindeki neyse açıkca söyle ima ederek insaları bilip bilmeden itham etme ve ben kendi şahşıma itham edilmekten hiç hoşlanmam beni deliye çevirir.Ben hatırlıyorum kardeşim senin hafızan iyi değilse bunda benim suçum ney , beynini biraz kullanarak zorlayarak sende iyi bir hafızaya sahip olabilirsin , hatta istediğin şeyi hafızanda tutar istediğini tutmayabilirsin bu sana kalmış istersen yapabilirsin. Neyse konunun özü şu beni itham etme , he birşey sor merak ettiğin birşeyde olabilir biliyorsam hiç üşenmeden ve nezaketle tevazuyla cevap veririm yardımcı olabileceğim bir konu olursa alçak gönüllülükle yardım ederim. Yeterki açık sözlü ol ima kullanma .Saygılar.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sogukates ben size inanıyorum.Bende ayni sizin gördüğünüz şekilde görmüştüm ve 4-5 yaşlarında ki bir olayı hatırlamak konusuna gelirsek bu sıradan bir olay değil ki unutulsun en ufak ayrıntısına kadar hatırlanır ve unutulması imkansız gibi bir şeydir.

sogukates

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim, aslında sorun inanıp inanmamak değil herşeyi biliyorum edasında itam edilmek yoksa isteyen inanır isteyen inanmaz.
Birde dikkatimi şu çekti konuyla yada şahısla alakalı değil ama hazır yeri gelmişken değineyim .Forumda bazı kişiler var herşeye muhalefet herşeyi yalanlayan ve kaba tabirler kullanan kişiler bu bahsettiklerim , fakat internette benzer yerleri gezerken birde bakıyorumki aynı nikler büyük ihtimalle aynı kişiler başka forumlarda konulara tam tersi büyük bir tevazuyla yaklaşıyor burada reddettiği şeyi orada savunuyor , bura tartışmaya meyil verirken orda ortam yatıştırıyor . Ne demek istediğimi anlatabilmişimdir yarın öbür gün karşılaşabilirsiniz başka bir forumda bu kişilerin yazılarıyla. Tabi bahsettiğim bendeniz değil.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bunu şikayet bölümünde yazarsan daha dikkate alırlar sana karşı tekrarlanan ve hoş olmayan durumlar olduğunda eminim yardımcı olacaklardır. Karışmak gibi olmasın...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
sogukates Siz 4-5 yaslarinizdakileri nasil hatirliyorsunuz o yastakiler cik nadir hayel meyel olarak alginalir. Oksa o yasta notmu aldiniz? Ilerki yastakileri anlayabilrim gördügünüzü maksat olaymi yaratmak?

Şimdi bu olayları veya durumları doğru veya yanlış olarak kategorilendirmiyorum. Ben kontrol etmedim, yorum yapmıyorum ama bu tür şeylerin olabileceğinin altını çizmem gerekir.
Bunun dışında bilginiz olması açısından size ve bu vesile ile üyelerimizi de bir konu hakkında bilgi vereceğim.
Şimdiye kadar uzun süredir insan türünün çok farklı durumlar dışında 3 (üç) yaşına kadar hiçbir şeyi tam olarak bildiğimiz manada kaydetmediği ve dolayısı ile hatırlayamayacağına dair bilgilerimiz vardı. Oysa ki şuan biliyoruz ki, değil yaş almak, daha anne karnındayken bile olan bitenin nispeten farkında olduğumuz ve bunu kaydettiğimiz gerçeği var. Bunları kaydetmekle kalmıyoruz, bir de ileride yaşamımızı etkileyecek kararlar alabiliyor ve davranışlar sergileyebiliyoruz. Haliyle doğumda sonra tamamen kullanılan duyularımızla da aldıklarımızı kaydediyoruz. Görme, duyma, tat alma, dokunma, hissetme vs. vs. Bu sebeple artık anne karnında tamamen gelişmiş olan bebeklikten itibaren kayıt başlıyor. (bazı uzmanların yeni araştırmaları hala kanıtlanamasa da embriyo halindeyken bile hisleri enerji olarak bünyesine alıp, geliştiğinde karşılaştırma yaparak ''ben bunu hissetmiştim, bunun adı bu'' diyerek sınıflandırma yapması ve haliyle hatırlaması durumu da var, şuan araştırılıyor.)

bendeniz

Kayıtlı Üye
Bendensiz varliklari gören kisler yorumlari simdide embryo olarak neler yasadiklarimizi yazalim. Kücük yasta cocuklar bu varliklari hissederler veya görürler bunu tartismiyoruz. Kücük yasta yasadiklarini unutursun herseyin detayi ile hatirlanmaz. Suanda bu varliklar yaniza yaklassa kacacak delik arar(iz). Suanda bir television kanlinda daha önceki birinci yasam diye bir program var 500 sene 900 sene önce ilk yasamlarini hipnoz sayesinde anlatiyorlar. Yok brinci yasamda yaptiklarin yetmiyormus simdi ikinci yasamda yeniden hak veriliyor. Bir ruh dünyayi bir kere gelir ve gider taki kiyamete kadar, olmadi birda gel, olmadi birdaha gel bu varliklar insanlarla oyuncak oynuyorlar daha hala kimse anlamak istemiyor. Ben kendi görüslerimi ve düsüncelerimi belirtiyorum. Palafra atmak cok kolay isterseniz ben size öyle bir yasanmis türünde hikayeler anlatayim gercekle yanlisi ayirt edemezsiniz.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bendeniz senide dinlemeyi çok isterim daha önce yaşanan olaylar duyduk birde sen inandırmaya çalışan hikayeni anlat?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bendensiz varliklari gören kisler yorumlari simdide embryo olarak neler yasadiklarimizi yazalim. Kücük yasta cocuklar bu varliklari hissederler veya görürler bunu tartismiyoruz. Kücük yasta yasadiklarini unutursun herseyin detayi ile hatirlanmaz. Suanda bu varliklar yaniza yaklassa kacacak delik arar(iz). Suanda bir television kanlinda daha önceki birinci yasam diye bir program var 500 sene 900 sene önce ilk yasamlarini hipnoz sayesinde anlatiyorlar. Yok brinci yasamda yaptiklarin yetmiyormus simdi ikinci yasamda yeniden hak veriliyor. Bir ruh dünyayi bir kere gelir ve gider taki kiyamete kadar, olmadi birda gel, olmadi birdaha gel bu varliklar insanlarla oyuncak oynuyorlar daha hala kimse anlamak istemiyor. Ben kendi görüslerimi ve düsüncelerimi belirtiyorum. Palafra atmak cok kolay isterseniz ben size öyle bir yasanmis türünde hikayeler anlatayim gercekle yanlisi ayirt edemezsiniz.

Ben size bilimsel gelişmelerden bahsediyorum bunlara mı palavra diyorsunuz yoksa üyenin anlattıklarına mı?
1- Bilimsel gelişmelere palavra diyorsanız size açıklayacak bir şey yok.
2- Üyenin anlattıklarına palavra diyorsanız özür dileyerek üslubunuzu düzeltmezseniz ceza alacaksınız. Zira siz bu konuda üyeyi ne zaman ve hangi ilimle incelediniz de bunların yalan olduğu sonucuna vardınız? O halde asıl dürüst olmayan siz oluyorsunuz. Ben de yönetici olarak buna izin vermiyorum.
3- Türkçe yazınız ve imla kurallarına dikkat ediniz.

La-edri

Kayıtlı Üye
Isteyen plavra der isteyen biraz empati kurmaya calisir, en azindan anlamaya calisir..
Ben cok kücükken bu tip olaylarim oldu, bugünde herseyi en ufak detayina kadar hatirlarim, o kadar net hatirlarimki ne kokusu nede o gördüklerimin cismini unuturum.. Yahu zaten cocuksan onlar sana korkunc görükmüyor,ben hic cocukken korkunc süretli birsey görmedim, ...peslerine takilip giderdim, gitigim yerleride gayet iyi biliyorum hissetiklerimide vsa.. seni korkutan birseyin pesine takilmazsin o yasda
..cok net hatirliyorum,palavra diyebilirsiniz..uyurgezer diyebilirsiniz..istediginizi diyebilirsiniz,ama onlar bana bazi bilgilerde verirdi, bunada tesadüf diyelim tam olsun...Ama ben gördüklerimin cin olup olmadigindan emin degilim cok iyiydiler, sonra onlarda yan cizdi :)Ergenlik cagindan sonra isler sarpa sardi ama bugün hic birsykintim yok...

mavişpery

Kayıtlı Üye
zaten 2 türlü cin vardır. iyi huylular; ki bunlarla oturup sohbet bile edebilirsin. dostluk kurabilirsin. sana güç katabilirler. bir de kötü huylu var bunlar da genelde fal,büyü vb. olgularda kullanılanlardır. cinler de insanlar gibidir. cinler,doğar büyür ve ölür. insanlar,doğar büyür ve ölür. ama melekler, doğmaz hep vardır ölmez. cinlerin tek farkı insanlara göre biraz daha üst seviyede güçleri olmasıdır. benim çok yakın bir arkadaşım var. cinlerle dostluk kurmuştu. onlarla baya iletişimi oldu. çok şey yaşadı. ama bunu herkese anlatmaz. baskı olayı falan da değil. anlatmak istemezler. çünkü bazı kişiler bu tür olayları bilmedikleri için yadırgayabiliyorlar. bu yüzden çok arkadaş kaybetmiş zaten. ve cinlerle iletişim kurmayı da pek tavsiye etmiyor... hele korkanlar ve ne şekilde iletişim kuracağını bilmeyenler için oldukça tehlike taşıyor.. iyi günler:)