Bazı yeteneklerim oldugunu dusunuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

disasternaz

Kayıtlı Üye
Bu ara hislerimin kuvvetlendigini yada daha oncedende boyle birseyin var oldugunu ama benim yeni farkettigimi dusunuyorum yasadigim ornekler sonucunda. Sokaga ciktigimda karsilasicagim insanlari onceden tahmin edebiliyorum hissedebiliyorum sevgilim msj attiginda telin sesini duydugum anda o oldugunu biliyorum herkeste ayni ses cikmasina ragmen ve bugun yasadigim bir olayi anlatiyim eski bir arkadasim aklima geldi ve ulasmam istedim ona daha onceden.rehberimde kayitliydi numarasi ama bir sekilde silmisim ve numara kesinlikle aklimda degil sadece basini hayal meyal hatrliyordum ve birden gozumun onunden bir numara gecti hemen kaydetip msj attim evet oydu. Kendime cok sasirdim. Bi insanin benim icin neler konustugunu bilebiliyorum ne dusundugunu tahmin edebiliyorum ileri boyutlarda sizce bu nedir gelistirmelimiyim yoksa siradan birseymi?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sıradan bir şey değil ama bir yorum yapamıyorum...
İYİ FORUMLAR

hayaletrapci

Kayıtlı Üye
Yeteneğin var numarayı hatırlamışsın gözünün önüne gelmiş hafızan çok iyi.

mhs

Kayıtlı Üye
görsel hafıza kuvvetli
geliştirirsen bir gördüğün şeyi bir daha unutmassın.

isyankarreis

Kayıtlı Üye
Bendede var yetenek Aklıma Bir Şarkı Takılıyor Hangi Radyoda Olduğunu Tahmin Ediyorum. 2 Kez Tahmin Ettim Bildim. Geçen Telefon Çaldı Kim Aradığını Tahmin Ettim. Sadece Bunlar Değil Tahmin Edip ve Çıkan Çok Şey var. 6 Hissim Çok Kuvvetli

rebaka

Kayıtlı Üye
Bide bunları açık ve net olarak bilsek.

Büyüknaif

Kayıtlı Üye
Bir yerde Dünyanın en zeki beyinleri diye bir video izlemiştim orda bir kadın vardı 20 yıl önceki bugünün hava durumunu hatırlıyordu acaba sizinde öyle birşeymi?

isyankarreis

Kayıtlı Üye
Bir yerde Dünyanın en zeki beyinleri diye bir video izlemiştim orda bir kadın vardı 20 yıl önceki bugünün hava durumunu hatırlıyordu acaba sizinde öyle birşeymi?

Arkadaşım var Özürlü Görki Çoğu Kişiden Akıllı. 28/06/2019'un Hangi Güne geldiğini Bilir. Hangi Tarihi Sorsan Hangi güne Geldiğini Bilir. Çocuk Oturup bunlarımı ezberliyor bilmiyorum ama yetenek var.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Herkes çok yetenekli herkes çok akıllı maaşallah.

ebi

Kayıtlı Üye
bende de bazı benzer durumlar oluyor geliştirmek gerekir bence :)

ebi

Kayıtlı Üye
yanlız bu yeteneği geliştirmek için ne tür çalışmalar yapılasıı gerekli biln var mı acaba :willy_nilly:

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Bunlar malesef ki ileri düzey sonuçlar değil ben de sahibim aynı özelliklere. Bu biraz da tecrübeyle alakalı. Çok insan gördüm çok arkadaşım çok sevgilim yol arkadaşım oldu. Artık bakmayla çözebiliyorum.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
çocuğum dahi sendromunu kendinize uyumlamamışsınız biraz. çalan kişiyi tahmin etme ( uzun zamandır aramayan olsa da ) , yolda düşündüğün kişiyi görme sıradan durumlar. karşınızdaki kişinin düşündüğünü tahmin etme de empati oluyor biraz, biraz da kişiyi tanıdığınızdan nasıl düşüneceğini biliyorsunuz. tabiki herkes özelliklerin üstüne giderek geliştirebilir ama şuan için sıradışı bir durum yok. sevgi ve ışıkla

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
''Çocuğum dahi sendromu'' işte aradığım kelime.
Var olun.

mutekomen

Kayıtlı Üye
6.his bu ve gerçektir. Allahın bazı kullarına hediyesi veya imtihan vesilesidir. Ama kötü kullanırsın ama iyi ya da kullanmazsin istemeden bazı şeyleri hissedersin. Senin kendini gelistirmene bağlı.eğer geliştirmek istersen ben sana zener kartlarını öneriyorum.

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Burada 6. his veya emin olmadığım telepati söz konusu olabilir.bunları geliştirmek için meditasyon yapmanız.egzersizler yapabilirsiniz.Bununla ilgili konuları Mabet'te bulabilirsiniz ama bu çalışmalar bir gün yapıp ertesi gün bırakmak değil düzenli ve sabırla çalışmak gerekir.İyi Forumlar

Keira

Moderator
Öncelikle numaranın aklınıza gelmesi görsel hafıza ile ilgili. Diğerlerine gelince ya 6. hissiniz kuvvetli ya da çevrenizdeki bazı insanlarla o kadar iletişiminiz kuvvetli ki bu da onlarla ilgili bazı şeyleri sezmenize neden oluyor. Yıllardır çok samimi olduğum arkadaşlarımla ilgili ne zaman kötü bir şey olsa ya rüyamda görüyorum ya da içimdeki ses fısıldıyor. Onlarda aynı şekilde benimle ilgili bir sorunu sezebiliyorlar. Bunun sebebi aradaki bağ. Bu bağ her insanla kolay kolay kurulamıyor malesef ne mutlu size ki çevrenizde sizi seven ve sevdiğiniz insanlar var.

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Bir dostum var. Onunda sana benzer yeteneği var. "Telefon Numaraları ve "Kız isimleri" konusunda ciddi biçimde hafıza etme gibi bir yeteneği var :) Şaka gibi gelebilir ama 70 yaşına da gelse asla unutmaz. Tekrar etmesine gerek yok. Numaraya 1-2 sefer bakması için yeterli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...