Başka kadın var, büyüden şüpheleniyorum:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sydrmk

Kayıtlı Üye
Erkek arkadaşıma 40 küsür yaşında, 18 yaşında oğlu olan bir kadının bağlama büyüsü yaptığını düşünüyorum.Sevgilim 28 yaşında.Kendisi 7 yıldır sevgilim.O kadın yüzünden ailesini,sevdiklerini kaybetti..Ayrılıyorlar,kurtuldum diyor sonra kadın gel deyince yine gidiyor.Etrafında seveni kalmadı.Anne babası kardeşiyle arası bozuldu.Benim yanıma gelip seni özlüyorum seviyorum diyor sonra söylediklerini unutup kadına gidiyor.Boş boş gözlerle bakıyor.İşleri çok kötüye gitti.Hiç olmadığı kadar o kadının yaptıklarına tahammül ediyor.O kadının başkalarıyla affınıza sığınarak söylüyorum yatıp kalktığını gösterdik,ispatladık ama gelin görün ki kadın gel deyince gidiyor yine.Kadını kendi gözlerimle gördüm,çirkinin teki..Ama bizim saf onun dünyalar güzeli olduğunu söylüyor.Sevdiğimi kaptırmamak için elimden geleni yaptım seven bir kadın olarak.Kadın yanıma gelip beni kışkırttı tam dövmek istiyorum erkek arkadaşım beni tutuyor kadın da arkaya geçip kıs kıs gülüyor.Bak bizimle nasıl dalga geçiyor diyorum çocuk yine göremiyor bunu,onun yanında ne yaptığını ne söyledğini sonra hatırlamıyor.Kadının gözleri aynı yılan gibi. Aileni görmeyeceksin diyor bizimki kabul ediyor.Kendi de diyor kör gibiyim ne yaptığımı bilmiyorum,hayatımı mahvettim diyor.Ama kadın ne rezillik olursa olsun bir şey olmamış gibi tekrar çocuğu arıyor.Ben büyüden şüpheleniyorum..Sizin tecrübelerinize güvendiğim için bir kez de sizlerin fikrini almak istedim.Ne olur bana yardımcı olun ..Sevdiğim adama yazık edecek bu yılan kadın :(

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum çok karışık anlatmışsınız anlamakta zorlandım..
Sizde bir kadınsınız başka bir kadın hakkında kotu konuşmamanız için rica ediyorum,
Anlattıklarınıza göre buyu olabilir fakat kişinin kafasıda karışmış olabilir, halk dilimizde kör aşık diye adlandırdığımız bir durumda olabilir..
Size tavsiyem öncelikle sakinleşin bir sure kendi halinizde uzaktan olayları analiz edin inancınıza göre dua edin her şey yoluna girer..
Her şerde bir hayır vardır..
Her karanlığın arkadasında mutlak bir aydınlıkta vardır..

hopefull06

Kayıtlı Üye
Anael Zan arkadaşıma katılıyorum.. Birde şöyle düşünün, varsayalım büyü ve siz bunun çözümünü buldunuz bozdurdunuz.. Sonra birlikte devam etme kararı aldınız, peki siz bu yaşadığınız zor günleri unutabilecek misiniz? Ayrıca erkek arkadaşınızın bir ailesi varsa bırakın onlar düşünsün, çözüm bulsun.. Siz biraz sakin durun ve bol bol dua edin, hakkımda hayırlısı ise bana dönsün, değilse ben üzülmeden bitsin diye düşünün, dua edin.

sydrmk

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız ve de düşünceleriniz için teşekkür ederim.Ama Allah kimseye böyle bir durumu yaşatmasın.Kadının davranışları,hareketleri inanın normal değil.Aynı şekilde onun yanında erkek arkadaşım da öyle oluyor.Nasıl bir anne sevdiği bir insanı ailesinden uzaklaştırır değil mi ? Bu kadın hem ailesinden hem de sevdiklerinden uzaklaştırdı çocuğu.Kardeşim dediği insanla, kadın görüşmeyeceksin dediği için görüşmüyor.Kendi gözlerimle gördüm o insanı.. Gözleri falan bir tuhaf..Beni sinirlendirip çocuğun arkasına geçip kıs kıs gülüyor.Sanırım ben kendimi yanlış ifade ettim.Eğer aralarındaki gerçek sevgi olsaydı başta ben saygı duyar aralarından çekilirdim ama bu sevgi falan değil.Kadın sevgilimin kardeşine aramızda sevgi falan yok diyor ertesi gün sevgilime ne kadar çok ona aşık olduğunu söylüyor.O kadar kötü günler geçiriyoruz ki.. Sevdiğiniz bir insanın gözünüzün önünde yok olup gitmesi çok zormuş..Dediğim gibi Allah düşmanıma bile böylesini yaşatmasın.. Tekrardan teşekkür ederim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sizi sevdiğini biliyorum demişsiniz ama eğer büyü olsaydı ilk hedef siz olmazmıydınız. Böyle bir durumda size olan sevgisi biter, yanınıza yaklaşmazdı.Ailesi arkadaşlarıyla arası bozulmuş, peki ya sizle? Büyü olsaydı, ilk etkilenen siz olmazmıydınız, diğer ihtimalleri hiç düşündünüz mü? Belki gercek bu kabul etmek zor gelsede.

sydrmk

Kayıtlı Üye
Sizi sevdiğini biliyorum demişsiniz ama eğer büyü olsaydı ilk hedef siz olmazmıydınız. Böyle bir durumda size olan sevgisi biter, yanınıza yaklaşmazdı.Ailesi arkadaşlarıyla arası bozulmuş, peki ya sizle? Büyü olsaydı, ilk etkilenen siz olmazmıydınız, diğer ihtimalleri hiç düşündünüz mü? Belki gercek bu kabul etmek zor gelsede.

Kadının benden haberi var.Bunu bile bile bu kadar rezillik yaptı.Ona yaklaştıktan sonra bana ulaşıp o artık benim ,sevgilim falan dedi..2-3 ay sonunda sevgilim benden uzaklaştı.Başlangıçta aldatma gibi düşünüp ben de uzaklaştım kendisinden ama gelişen olayarı gözlemledikce normal olmadığının farkına vardım.Sadece ben değil ailesi arkadaşları bile yaşananların normal olmadığını düşünüyor.Çevresinde arkadaşı da kalmadı artık.Kadın hepsiyle arasını bozdu.Mesela kız arkadaşıyla tanışmak istiyor sonra kavga çıkarıp o arkadaşla sevgilimin arasını bozuyor.Erkek arkadaşlarına da bana baktı vs diyerek aralarını bozdu.Kadın kavga çıkarıp arka tarafa geçip gülüyor.Bana da aynısını yaptı kendi gözlerimle gördüm...Bunu hangi normal insan yapar.Ve erkek arkadaşımın bu olanları farkedememesi ne kadar normal ? Geceleri uyumuyor,neredeyse hiç yemek yemiyor.Evi düzeni hiçbir şeyi kalmadı.İnanın yaşananların olağan şeyler olduğuna inansam saygı duyar çekilirdim aradan.. Lakin öyle değil.Onun git gide hayattan kopmasına diğer sevenleri gibi ben de dayanamıyorum..

fransula

Kayıtlı Üye
Siz bu kadar sinir bozucu bir duruma hala nasıl katlanabiliyorsunuz aklım almıyor. Bir kadın olarak açıkçası hepsine bir çizgi çeker hayatıma daha sakin ve daha huzurlu bir şekilde devam ederdim. Büyü var ya da yok siz elinizden gelenin en fazlasını yapmış sevdiğiniz adamın yanında olmuşsunuz, çare aramışsınız. Daha fazla kendinizi yıpratmayın derim ben.

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Bence büyü var anlattıklarınıza göre ... Bakım yaptırın yule'ye diyecem ama ben özelden mesaj attım hala dönmedi 3 gündür yoğun sanırım :)

sydrmk

Kayıtlı Üye
Sevgi işin içine girince onun yok olup gitmesine göz göre göre dayanamıyorum işte.. Umarım hayırlısıyla kurtulur da emeklerim boşa gitmez :(

sydrmk

Kayıtlı Üye
Bir kaç hocaya durumu anlattım onlar da büyü olduğunu dedi ama tecrübe olarak burada çok saygıdeğer insanlar var. Onların da fikrini almak istedim .. Okunmuş sirkeli suyla duş almasını, evini silmemizi falan tavsiye ettiler

nondoublecrosser

Kayıtlı Üye
Özenli bir şekilde suya (sirkede olur) sürekli Nas, Felak ve Ayet-el Kursi okuyun. En az 100 er defa ve içten anlamını da hissederek okuyun. Suyu içmek istemez ise yemeğine katın. Eminim faydası olacaktır. Aynı şekilde tembihleyin ayet-el kürsi, nas, felak dilinden eksik etmesin. Okunmuş sirke ile banyo ve temizlenme de işe yarar. Demek istediğimi anladınız. Eğer büyü ya da musallat varsa Kur'an da bunun tedavisi için gönderilmiş surelerdir Nas, Felak ve Ayet-el kursi.

sydrmk

Kayıtlı Üye
Hemen denemeye başlıyorum . Bir kaç hocadan da benzer şeyler duydum. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

nazazra

Kayıtlı Üye
İş
ev hanımı
bende baglama buyusu yapmak ıstıyorum kocama nerden ogrenebılırım sureklı bana aksı davranıyor konusmuyor boyle deıldı ( not kaynanam uyu yaptırtan bırıdır bız onu bır kere yakaladık ama cocukları ona kıyamıyor artık ne yaptırdıysa tekrar)

Denteus

Kayıtlı Üye
Aklıma Haluk Bilginer'in "Masumiyet Tiradı" geldi. Allah yardımcın olsun Kuran'a sarıl

madasin

Kayıtlı Üye
Sonuç ne oldu acaba

Konuyu açan arkadaş; Hocalara sordum büyü var dediler diye aktarmışsınız bize. Anlatmanızla nasıl anladılar büyü olduğunu ? merak ettim

end

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız ve de düşünceleriniz için teşekkür ederim.Ama Allah kimseye böyle bir durumu yaşatmasın.Kadının davranışları,hareketleri inanın normal değil.Aynı şekilde onun yanında erkek arkadaşım da öyle oluyor.Nasıl bir anne sevdiği bir insanı ailesinden uzaklaştırır değil mi ? Bu kadın hem ailesinden hem de sevdiklerinden uzaklaştırdı çocuğu.Kardeşim dediği insanla, kadın görüşmeyeceksin dediği için görüşmüyor.Kendi gözlerimle gördüm o insanı.. Gözleri falan bir tuhaf..Beni sinirlendirip çocuğun arkasına geçip kıs kıs gülüyor.Sanırım ben kendimi yanlış ifade ettim.Eğer aralarındaki gerçek sevgi olsaydı başta ben saygı duyar aralarından çekilirdim ama bu sevgi falan değil.Kadın sevgilimin kardeşine aramızda sevgi falan yok diyor ertesi gün sevgilime ne kadar çok ona aşık olduğunu söylüyor.O kadar kötü günler geçiriyoruz ki.. Sevdiğiniz bir insanın gözünüzün önünde yok olup gitmesi çok zormuş..Dediğim gibi Allah düşmanıma bile böylesini yaşatmasın.. Tekrardan teşekkür ederim.

Merhaba;
Yanlış anlamayın burada herkes yardım için vardır, amaç sizi eleştrip kaybetmek değil, bazen yapılan eleştriler bizi kendimize getirir.
Yazdıklarınızı kenara atıyorum, size soruyorum o kadın "sevgiliniz" ve siz neden aynı ortama girebiliyorsunuz,nasıl size onu anlatabiliyor, sizin kaç yıllık sevgiliniz bu durum normalleşmiş ve arada bırakın sevgilinizi bence kendinizi yok saydırmışsınız.
Sevgiler

madasin

Kayıtlı Üye
Sn Sydrmk; Sevgilinizin ailesi değil, siz isyan ediyorsunuz. Yazınıza yaşlarını yakıştırmayarak başlamışsınız. Siz normal olmayanı orada aramışsınız. İkisi de normal yaşta insanlar. Sevgiliniz anladığım kadarı ile bir tercih yapıyor fakat siz hala orada yanındasınız. Çocuğunuz mu var, birlikte mi yaşıyorsunuz ? Hayır. Tamam siz de mücadele ediniz . Fakat bunun adını doğru koyunuz. Bahane aramayınız. Büyü diye siz inanmak istiyorsunuz. Normal iki olgun insanın seçimi olabileceğini düşündünüz mü acaba siz ?.Belki sadece varsa bozulsun diye bir şeyler yapabilirsiniz. Fakat daha fazlası iradeye hükmetmeniz demektir ve bunu bilerek seçmelisiniz. İpi boynunda ipin ucu da elinizde olan iradesiz bir insana sevgilim deyip sevgi ile bakabilecekseniz buyrun meydan sizin

Ben bu konuyu merak ettim. Konuyu açan sanırım, öğreneceğini öğrendi ve biz merakta kaldık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...