Basit Bir Anlaşma İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Benimle neredeyse aynı yaştasınız ve ne kadar farklı düşünceleriniz var....garip

dewil66

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa aynı olursa garip.
Sizin düşünceleriniz nedir?
Yani sizce ben mi anormalim? :)

BattleFury

Kayıtlı Üye
Yalan söyemiyorum kimseylede dalga geçmiyorum umarım anlar böyle düşünenler.
BattleFury yazdığınız şey çok anlamlı ama perina ile aynı fikirdeyim.
Şansın tanımı var orada ? :D

Şans tanrının sağladığı bir şey değildir, İsa'ya bile canını kurtarmak adına o yeni doğmuşken Cebrail melek onun bulundugu noktadan açıklama yapmıştır ona zarar vermek isteyenlere... daha doğrusu ilk mucize olarak İsa'ya zarar vericekleri bi güzel şoke etmiştir :D
Hz.Muhammetede aynısı olmuştur mikail bulutları kullanmıştır tanrının direk bir hamlesi olmamıştır... İbrahim içinde aynısı geçerlidir, Yine Cebrail olmuştur İbrahimi kurtaran.. araştırın bu olayları zaten görüceksiniz... yani demeye getirdiğim şey şu ki, gerçekten tanrının insanlar içişn fazla bir şey yaptığını düşünmüyorum... gerekli ve önemli kişileri kolluyor sadece.. Filistin acı içinde kıvranmaktadır onca insanın duasıyla bir şey olmuyor israile.. Oysaki bir zamanlar Cebrail değilmiydi Muhammet'e "eğer dilersen şu dağları, seni taşlayan kavimin üzerine yıkayım" diyen... Bunlar en iyi şekilde araştırıp bulabileceginiz örnekler arasında... ben bir zamanlar çok çok umutsuz korkak biriydim, baktımki hiçkimse birilerini kurtarmak için hamle yapmıyor kendilerini bile kurtaracak güçleri yok... o hamleyi ben yaparım ozaman diye düşünmüştüm.... Umarım demeye çalıştığım şeyi anlamışsınızdır... :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
17 yaşındayım ve müslümandım şu ana kadar.
Ama artık Müslüman olmak istemiyorum ne kadar dua ettiysem kabul olmadı cinler tarafından seçildiğimi düşünmeye başladım.
Ama ben artık ruhende olsa satanist olmak istiyorum.
Daha doğrusu isteğim şeytanla anlaşma yapmak.
Şeytanı çok araştırdım nasıl bir varlık olduğunu çok iyi anladım artık.
Ve onunla bir anlaşma yapmak istiyorum fakat ailemle birlikte yaşıyorum bu nedenle keçi kanı içmek gibi bir şansım yok.
Sadece ateşle yapabileceğim bir uygulama varsa yardımcı olmanızı isteyeceğim sizden..
.

Size kolay gelsinn :)

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
biliyo musun bazen niye dualarım kabul olmuyor diye yaratıcıyı suçlarız ama bilmeyiz neyin hayır neyin şer olduğunu belki de o dualar senin için hayırlı olmayacaktı o yüzden sen müslümanlığı tam yaşa derim mesela hiç namaz kılıyor musun bununla başla Allah sana yardım edecektir sen yine de bol dua et Allahına sana yardım etmesi için

Moderatör tarafında düzenlendi:

whitedemon

Kayıtlı Üye
Konuyu baştan sona okudum.Kimseyide kırmak istemiyorum ancak ateşle ayin yapıp satanist olmaya çalışan aile etkeni olmasa keçi kanı içmeye razı olan birinin 3 sayfada fikirlerini nasıl kökten değiştirdiğini gördüm biraz şüpheli geldi bana.O anki ruh haliyle yazılmış bir yazı olabilir o yüzden susuyorum.Konuyla ilgili olarak Einstein demişki Tanrı zar atmaz.Bir kesim Einsteinin ateist olduğunu savunuyor o yüzden Einstein böyle bir söz söylememiş olabilir ancak konumuz bu değil güzel bir söz diye paylaştım :D

dewil66

Kayıtlı Üye
O anlık bir ruh haliyle yazmadım günlerdir düşünüyordum bunu ama tam anlamıyla çıkmadım dinden hiçbir zaman.

MİHRE

Kayıtlı Üye
Konuyu baştan sona okudum.Kimseyide kırmak istemiyorum ancak ateşle ayin yapıp satanist olmaya çalışan aile etkeni olmasa keçi kanı içmeye razı olan birinin 3 sayfada fikirlerini nasıl kökten değiştirdiğini gördüm biraz şüpheli geldi bana.O anki ruh haliyle yazılmış bir yazı olabilir o yüzden susuyorum.Konuyla ilgili olarak Einstein demişki Tanrı zar atmaz.Bir kesim Einsteinin ateist olduğunu savunuyor o yüzden Einstein böyle bir söz söylememiş olabilir ancak konumuz bu değil güzel bir söz diye paylaştım :D
Evet bana da çok tuhaf geldi.Bir kaç yorumla fikir değiştirdi.Sanırım yaşının vermiş olduğu bir şey.Ben de 17 yaşımdayken bir anlık öfkeyle yalış cümleler sarfedip yarım saat sonra pişman olurdum.
Gerçi çoğu zaman hala öyle oluyor ama.:oops:
Neyse zararın neresinden dönülürse ka^rdır.
ALLAH AZZE VE CELLE kimseyi yanlış yola saptırmasın ve isteyen herkese MÜSLÜMAN olarak ölmeyi nasip etsin...Amin...:Angel_anim:

dewil66

Kayıtlı Üye
Hep ani karar veririm böyleyim.
Zaten kesin karar vermemiştim anlaşma yapmaya.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Ben şuna inanıyorum ki Allah dualarımızı biliyor ve gerçekleştirmek için bize bir çok fırsat sunuyor. Ama biz armut piş ağzıma düş mantığıyla dua edeceğim kabul olacak istediğim anında gelecek falan diye düşünüyoruz. Bunun için bir şeyler yapmamız gerektiği çoğu zaman aklımıza gelmiyor. Dinimizden bir terim: Tevekkül. İlk önce duamızın kabul olması için adımlar atmamız gerekiyor, olmayacak bir şeyi belli düzeyde de olsa yerine oturtmalıyız öncelikle. Sonra Allaha güvenip, kabul olacağına içten bir inançla etmeliyiz duamızı.

gizliyim

Kayıtlı Üye
Ama artık Müslüman olmak istemiyorum ne kadar dua ettiysem kabul olmadı cinler tarafından seçildiğimi düşünmeye başladım.
Ve onunla bir anlaşma yapmak istiyorum fakat ailemle birlikte yaşıyorum bu nedenle keçi kanı içmek gibi bir şansım yok.
Sadece ateşle yapabileceğim bir uygulama varsa yardımcı olmanızı isteyeceğim sizden...

Yazinizi okudum birden aklima geldi, yaniliyorda olabilirim.. siz "Musallatim var" yardimci olun diye bir konu acmamismiydiniz?
Sorum bu degil aslinda.. eger hakliysam ki hafizam kuvvetlidir, Cin, Peri vs. vs sizi rahatsiz ediyorsa ve bu durumdan sikayetci olduysaniz neden ileriye gitmeye calisiyorsunuz.
Psikolojinizi etkiler bu tür meseleler.. daha cok gencsiniz akil vermek gibi olacak, af edin yazip yazmamakta cok kararsiz kaldim ama bunlarla bu derece ilgileneceginize Okulunuza daha fazla ilgi ve alaka gösterseniz? :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sadece ateşle yapabileceğim bir uygulama varsa yardımcı olmanızı isteyeceğim sizden...
Merhaba,
Gmpp amacı önce istenen bilgileri vermektir. Ruhani Satanizm konusunda sitede sanıyorum bilgiler vardı. Çok iyi hatırlamıyorum. Bununla birlikte Şeytan diye tanımlanan varlıkla anlaşma yapamazsınız. Bu da tıpkı bir çok şey gibi bazı ergenlerin veya özentilerin moda lafıdır. İtibar etmeyiniz. Şeytan anlaşması, görüşmesi vs. vs. önce bunu bir eleyelim. Demonik çalışmalar, irtibatlar, ifritler ve diğer negatif türde varlıklarla anlaşma yapılır mı, evet pekala yapılır. Benim bildiğim kadarıyla keçi kanı, tavşan kanı veya bilumum mahlukat kanı içmekle yapılmaz ama. Üç türlü ele alabiliriz varlıkları. Pozitif, Negatif, Nötr (tarafı olmayan gibi). Aslına bakarsanız temelde bütün varlıklar nötrdür. Lakin sınıf sistemi yapıldığında böyle negatif pozitif ayrımı olur. Çünkü her şey tam bir dengededir ve 1 olandan gelir. Sizin sorduğunuz şey negatif varlıklar türüdür. Pozitif olsun, negatif olsun ikisi de zordur. Negatiflerde ise düşük varlıklarla irtibat biraz daha basitçedir. (yine de basit olarak algılamayın) Bunların da size hiçbir faydası olmaz. Sizi sömürmekten başka da bir şey yapmazlar. Güçleri de zaten kalkıp bir şey başarmaya da yetmez.

Gelelim tavsiye veya akıl verme bölümüne. Onu etmeyin, bunu etmeyin diye bir şey demeyeceğim. Belli ki bazı istekleriniz var. Bu sebeple varlıksal temas, yardım, anlaşma vs. vs. istiyorsunuz. Negatif türde varlıklarla çalışıldığında, özellikle negatif işler yapıldığında gerçekten ciddi bedeller ödenir. Kaza, bela, hastalık, bereketsizlik gibi türlü musibetlerdir bu bedeller mesela. Pozitif varlıklarla da çalışmak için hakikaten saf ve temiz olmalı niyetleriniz ve kalbiniz. Sonra sonra çalışmalar yapabilirsiniz ve hatta sadece dileyebilirsiniz. Bir bakmışsınız bir şekilde rehberinizi duyuyorsunuz.

Perina

Banlı Kullanıcı
Evet bana da çok tuhaf geldi.Bir kaç yorumla fikir değiştirdi.Sanırım yaşının vermiş olduğu bir şey.Ben de 17 yaşımdayken bir anlık öfkeyle yalış cümleler sarfedip yarım saat sonra pişman olurdum.
Gerçi çoğu zaman hala öyle oluyor ama.:oops:
Neyse zararın neresinden dönülürse ka^rdır.
ALLAH AZZE VE CELLE kimseyi yanlış yola saptırmasın ve isteyen herkese MÜSLÜMAN olarak ölmeyi nasip etsin...Amin...:Angel_anim:

Ben 38 yaşını bitirmek üzereyim ve hala ani kararlar verebilen biriyim:)Üstelikte tedbir ve düşünmeyi seven biri olduğum halde:)

Ve dileklerinize katılıyorum..Dünya binbir türlü tuzakla dolu:( Allah son nefesimize kadar korumasını ve gözetmesini eksik etmesin üzerimizden..Bizler çok aciz ve zayıfız..Bizim tek başına hiç gücümüz yeter mi imanımızı korumaya..Allah'a sığınıyoruz acizliğimizle..

Mouse

Kayıtlı Üye
Arkadaşım 1 yıla aşkın süredir bu sitede takılıyorum acıkcasını söylemek isterim senın gibisine ilk defa rastladım genel hayatım da buna dahil tabi herkeziin kararlarına saygım sonsuz ama bence ciddi problemlerin var sana tavsiyem arapça bilmiyorsan kur-an kerim'in türkçe mealleri var bunu sende bilirsin gerçi bence onlardan alıp günde en az 5 sayfa okusan 1 haftada düşüncelerinin ne kadar değişdiğini çok farkedersn ha şunuda belirtmek isterim ben daha 19 yaşındayım ve inan şeytanı cinleri vs. vs.. şeyleri bildiğin giibi değil araştırmakla bitmiyor herşey bunu yaşamakta gerekiyor bazı zamanlarda ve inan hiç birini yaşamak istemesin..... SAYGILAR....

whitedemon

Kayıtlı Üye
Ben nedense kuran okudukça uzaklaşıyorum dinden.

whitedemon

Kayıtlı Üye

Garip değil.Kuranı okudukça cennetten cehennemden bahsediyor.Ancak kafama hep takılan şeyler var mesela bir tanesi;neden Allaha dua edelim bize ödül versin diye mi? ya da daha az ceza versin diye mi? sadist bir tanrıdan bu beklenir çünkü.Sonsuz iyi bir tanrı nasıl olurda kendi yarattığı ve en yüce diye tanımladığı varlıkları cehennemde sonsuza dek azap çektirmekle tedit eder?

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Garip değil.Kuranı okudukça cennetten cehennemden bahsediyor.Ancak kafama hep takılan şeyler var mesela bir tanesi;neden Allaha dua edelim bize ödül versin diye mi? ya da daha az ceza versin diye mi? sadist bir tanrıdan bu beklenir çünkü.Sonsuz iyi bir tanrı nasıl olurda kendi yarattığı ve en yüce diye tanımladığı varlıkları cehennemde sonsuza dek azap çektirmekle tedit eder?
Hakkettiği için oLmasın sakın.
Boşuna demiyorLar 'KötüLük yapan cezasını buLur' diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...