BaŞ melek mİkaİl kartlari nasil aÇilim yapilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AğLan

Kayıtlı Üye
peki bişey daha sorucam ben bilmediğim için kitapçığı okumadım.bakarken başkalarına karta göre aklıma ne geliyorsa ilk onu söylüyorum böle yorumlama uygun olurmu yoksa kitapçığa göre dahamı iyi olur.

Keira

Moderator
Başlangıçta kitapçığa bağlı kalmanız her deste çeşidinde önemlidir. Sonradan bazı yorumları doğaçlama yapabilirsiniz.

AğLan

Kayıtlı Üye
peri taratuda almayı düşünüyorum melek destesi yanında sorun olurmu bide peri torutu zor bidestemidir

lviv angeles

Kayıtlı Üye
peki bişey daha sorucam ben bilmediğim için kitapçığı okumadım.bakarken başkalarına karta göre aklıma ne geliyorsa ilk onu söylüyorum böle yorumlama uygun olurmu yoksa kitapçığa göre dahamı iyi olur.
Sevgili Keira'nın da yazdığı gibi ilk olarak kitapçığa bağlî kalmanız doğru olacaktır.Diğer türlü hislerinizin çok çok güçlü olması,kartları araç olarak kullanır durumda olacak kadar melek destenizle bağı ızın artmış olması gerekir ki şu aşamada bu sizin için düşük ihtimal ve zor.Peri tarotu alabilirsiniz,benimde pek çok destem var ve şu güne kadar bi sakıncasını görmedim.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kolay deste diye birşey yoktur .Kartları tanıyana kadar bütün desteler zorluk yaşatır.Bağ kurduktan sonra ise hepsi daha yakın hale gelir kişiye.Farklı amaçta desteler vardır sadece mesela Osho Zen tarotu gelecekle ilgili kehanetten ziyade,kişinin düşüncelerini,bilinçaltını ve anlık durumu yorumlama üzerinedir.Katina her konu için açılabilir ama esas meselesi ,ana teması aşktır.Yani kartlarda zorluk kolaylık yoktur,her destenin amaçları vardır.

AğLan

Kayıtlı Üye
saolun cevaplarınız için peri tarotu ne içindir tam olarak

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
saolun cevaplarınız için peri tarotu ne içindir tam olarak

bilgi çok değerli bir şeydir, kıymetlidir. Bilgiyi elde etmek için lütfen biraz çaba gösterin, birilerine sormadan önce kendiniz araştırın ulaşmaya çalışın. Böylece sizin için daha değerli olacaktır. Çabalarınıza rağmen sorunun cevabını bulamadıysanız sorunuzu sorun. Bakın ben sizin için peri tarodu ile ilgili bir link atıyorum http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=162

ayrıca bu konu peri tarodu için açılmış bir konu değil, eklemek istedim.

AğLan

Kayıtlı Üye
bilgi çok değerli bir şeydir, kıymetlidir. Bilgiyi elde etmek için lütfen biraz çaba gösterin, birilerine sormadan önce kendiniz araştırın ulaşmaya çalışın. Böylece sizin için daha değerli olacaktır. Çabalarınıza rağmen sorunun cevabını bulamadıysanız sorunuzu sorun. Bakın ben sizin için peri tarodu ile ilgili bir link atıyorum http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=162

ayrıca bu konu peri tarodu için açılmış bir konu değil, eklemek istedim.
başka başka konular açmaya gerek duymadım burda yazmam bi sıkıntı arz etmiyoır konu yeterli cevap aldığında veya istediklerinde kapatabiliyolar saolun verdiğiniz link için iyi günler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...