BaŞ melek mİkaİl kartlari nasil aÇilim yapilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AğLan

Kayıtlı Üye
İYİ GÜNLER arkadaşlar. bugün sabah baş melek mikail kartı aldım kendime.bana nasıl bakıcam konusunda öneriler nasıl açılım yapabilirim sölerseniz sevinirim önemli bilinmesi gerekenler sorularım bunlar detaylıca anlatırsanız sevinirim.İYİ GÜNLER.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende de Doreen Virtue'nin başmelek kartları var.İçindeki kitapçıktan yola çıkarak bakmaktayım.Extra bir bilgim benimde yoktu.Kısaca söylemem gerekirse kitapçığında pek çok tatmin edici açılım türü bulunmakta.Zaten kartları tanımanız ve kartlarında sizin enerjinize uyum sağlaması açısından yani başlangıç için bu açılımlar yeterli olacaktır.

AğLan

Kayıtlı Üye
kitapçık var dediğiniz gibi gözlerde biraz sıkıntı oldu mikrop kaptı yakını çok bulanık görüyorum damla kulanıyorum o yüzden okuyamıyorum

dexter

Elit Üye
kitapçık var dediğiniz gibi gözlerde biraz sıkıntı oldu mikrop kaptı yakını çok bulanık görüyorum damla kulanıyorum o yüzden okuyamıyorum

Geçmiş olsun, burdaki yazıları okuyabiliyorsanız, kitapçığı da okuyabilirsiniz. Sonuçta bilgiyi bir anda alamayacağınıza göre, okuyarak öğrenebileceksiniz.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun,ancak Dexter'inde yazdığı gibi öğrenebilmeniz için okumanız gerekir ya da yanınızda sizi pratik yaparak yönlendirecek birinin olması gerek.Son çarede rahatsızlığınız geçene kadar baş melek kartlarınıza dokunarak ,desteyi karıştırarak onlarla temasınızı artırıp ,sonrasında açılımlara yönelmenizdir.

AğLan

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, burdaki yazıları okuyabiliyorsanız, kitapçığı da okuyabilirsiniz. Sonuçta bilgiyi bir anda alamayacağınıza göre, okuyarak öğrenebileceksiniz.
malesef okuyamıyorum gerçekten üzerinde yoğunlaşınca göz ağrısı oluyor bulanıyor burdakileri rahat okuyorum kitap daha küçük olduğu için yazılardaonlada alakalı olabilir saolun

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Melek kartları ile bilinen tarot açılımlarını yapmanız pek uygun olmayacaktır; tarot size direkt olan veya olabilecek olayların olasılığını göstermeye çalışırken melek kartları sizi düşünce seviyesinde, hisleriniz veya kendinize olan güven duygunuz açısından yönlendirir. Kartların üzerinde yazan dua kısmını ve o kartın kitapçıktaki açıklamalarını okursanız ne demek istediğimi anlayacaksınızdır (kart açıklaması dışında anlatılmak istenenle ilgili anahtar kelimeler bulunur.), kart üzerini okumak yazıları kitapçığa göre büyük olduğu için daha kolay. Artı olarak göz sorununuz düzeldiğinde kitapçığın başında bulunan kısımda nasıl açılım yapacağınız yazmaktadır, bu kısımı incelemelisiniz.

AğLan

Kayıtlı Üye
kendim için bi soru sordum içten olarak 3kart çektim yorumlaya bilirmisiniz mafetseger en soldaki kağıt COCUKLARIN MELEKLER TARAFINDAN GÖZETİLİYOR
ORTADAKİ GERÇEPİ KENDİNE İTİRAF ET VE BUNA GÖRE HAREKETE GEÇ EN SAĞDAKİ KENDİNİ KORU SİZDE VARSA DESTE BİLİYOSUNUZDUR KAĞITLARI ZATEN YORUMUNUZU BEKLİYORUM İYİ GÜNLER

Keira

Moderator
Melek Kartlarına soru soramazsınız, size kehanet vermezler, sadece olaylar karşısında ya da kendinizle ilgili durumlarda ne yapmanız gerektiğini söylerler.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
kendim için bi soru sordum içten olarak 3kart çektim yorumlaya bilirmisiniz mafetseger en soldaki kağıt COCUKLARIN MELEKLER TARAFINDAN GÖZETİLİYOR
ORTADAKİ GERÇEPİ KENDİNE İTİRAF ET VE BUNA GÖRE HAREKETE GEÇ EN SAĞDAKİ KENDİNİ KORU SİZDE VARSA DESTE BİLİYOSUNUZDUR KAĞITLARI ZATEN YORUMUNUZU BEKLİYORUM İYİ GÜNLER
Bu ikisi hep karıştırılır.Melek kartları,tarot kartları veya katina destesi gibi kehanette bulunan kartlar değildir,dolayısıyla bir fal türüde değildir.Melek destesini bir yol gösterici,bir rehber olarak yaklaşmak daha doğru olacaktır.Örneğin ;yarın ki toplantıda başarılı olacakmıyım gibi bir soruyu melek kartlarına sormak yerine,yarın ki toplantıda başarılı olmam için bana düşen ,izlemem gereken yol nedir?"diye sormak desteden doğru yardımı almak demektir.Kitapçıgındaki gibi meleklere sözlerimizlede doğru yaklaşımda bulunduğumuzda Allah ın izniyle tabiki herşeyden önce,meleklerimizde bize rehberlik edeceklerdir.

AğLan

Kayıtlı Üye
Bu ikisi hep karıştırılır.Melek kartları,tarot kartları veya katina destesi gibi kehanette bulunan kartlar değildir,dolayısıyla bir fal türüde değildir.Melek destesini bir yol gösterici,bir rehber olarak yaklaşmak daha doğru olacaktır.Örneğin ;yarın ki toplantıda başarılı olacakmıyım gibi bir soruyu melek kartlarına sormak yerine,yarın ki toplantıda başarılı olmam için bana düşen ,izlemem gereken yol nedir?"diye sormak desteden doğru yardımı almak demektir.Kitapçıgındaki gibi meleklere sözlerimizlede doğru yaklaşımda bulunduğumuzda Allah ın izniyle tabiki herşeyden önce,meleklerimizde bize rehberlik edeceklerdir.
saolun gerçekten teşekür ederim daha yeni olduğum için bilmiyyorum kitapçığıdaokuyamadım sıkıntıdan dolayı peki başkasına bakıyorum diyelim obana nie sormak istediğini sölemek zorundamı içinfden geçirse olurmu

AğLan

Kayıtlı Üye
melek kartlarıma çok sık soru soruyorum hep güzel cevaplar veriyor çok sık soru sormam doğrumu gerçekten çok iyi enerki uyumu yakaladığımı düşünüyorum sorduğym iyi olması için napmam gerekiyor cevaplarda hiç yanıltıcı bikart çıkmıyor aşk kartı bikişi doğru değil fln o olaya göre cevpa veriyor sık sormak doğrumudur ?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
melek kartlarıma çok sık soru soruyorum hep güzel cevaplar veriyor çok sık soru sormam doğrumu gerçekten çok iyi enerki uyumu yakaladığımı düşünüyorum sorduğym iyi olması için napmam gerekiyor cevaplarda hiç yanıltıcı bikart çıkmıyor aşk kartı bikişi doğru değil fln o olaya göre cevpa veriyor sık sormak doğrumudur ?
Açıkçası biraz karmaşık anlatmışsınız,bazı noktalarda ne demek istediğinizi çözemedim.Anladığım kadarıyla anlatayım.Aynı niyet için bir gelişme olmadan tekrar tekrar kart çekmek doğru değildir.Zaten melek kartları onlara güvenmediğinizi ve emin olma duygusu yaşadığınız enerjisini aldığında doğru cevabı vermezler.Bir niyet için bir defa rehberlik istemek doğru olacaktır.Aksi takdirde zaten doğru yanıtı alamadığınız gibi,sizinde kafanız karışır,yorumlamanız zorlaşır.Sürekli sürekli kart çekerek oyun halinede getirmeyin.Ama tabiki kartlarınıza dokunun,resimler bazen direk olayı anlatabilir size,resimlere dikkatlice bakın,ne anlatmak istediğine odaklanın,kartlarınıza zaman ayırın fakat soru üstüne soru sizi yanıltmaktan başka işe yaramaz.Rica ederimm.

Ayrıca şunuda ekliyim.Sizin ihtiyaçlarınız ve sorularınız doğrultusunda sanırım melek kartı yerine,bir tarot ya da katina destesi almanız daha doğru olacaktı.Çünkü sorularınız daha çok melek kartlarına değilde tarot gibi kehanet yorumu içeren fal sistemine yakın gibi duruyor.Yine de umarım en kısa zamanda destenizle uyumlu bir enerji yakalarsınız.

AğLan

Kayıtlı Üye
aynı soruyu sormuyorum başka başka sorular bunun olması için neyapmam gerekiyor nasıl yapsam daha iyi olur şeklinde soruyorum başkaları içinde soruyorum ama çok sık kulanıyorum

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ama bakın yazdığınıza göre siz yine sık sormakta ve burda kullandığınız cümlelere baktığımda aynı şeyleri sormuş olduğunuzu görüyorum.Ne yapmam gerekiyor,nasıl yapsam daha iyi olur gibi cümleler zaten aynı kapıya çıkmıyormu?ve sık, tekrar tekrar sormayın,bi kez cevap almışsanız gerek yok tekrarlamaya.Çok küçük detayları soru haline getiripte sormamanızıda tavsiye ederim.Sizin için gerçekten önemli,kafanızı kurcalayan,yön bulmak istediğiniz,tavsiye almaya ihtiyaç duyduğunuz mevzularda ve gelisme olana kadar bir kez içinizi açın kartlara.Gelişme olduktan sonra tabiki tekrar yönelin.Sürekli sürekli soru sizide kartlarıda boğar.Kartlarla iletişime geçmek olayı soru cevap haline getirmek demek değildir.Bence bir nefes alın,bir durun,aceleci davranmayın.Kelimelerinizden ben bile sizin bir telaş ve panik içersinde olduğunuzu hissettim.Sanki sürekli aceleniz var gibi.Emin olun bana bile yansıdığına göre ,kartlara pekalâ geçecektir bu ruh haliniz.Naçizane tavsiyem lütfen bi ara verin,bu arada içinize yönelin,hangi konuda rehberliğe ihtiyacınız var bunu netleştirin ve bi süre sonra sakin ve huzurlu bi şekilde destenizle bağlantıya tekrar geçin.Sevgiler.

AğLan

Kayıtlı Üye
kendim için pek soru sormuyorum 2 3soru sormuşumdur başkaları çok istiyor onlar için soruyorum daha yeni aldım diede kartlara ilgi gösterin hep bakım yapcanız zamn çıkarmayın fln die konularda var onları okudum oyüzden sık kulanıyorum 1sefer cevap aldımmı tamamdır aynı soru türü sordurmuyorum başka kimseyeeletmiyorum kitapçıkta yazan şekilde sıfırladımda enerjilerini ama ötekilerini okuyamıyorum gözlerim yanıyor mikrop yüzünden

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Başkaları için tabiki kullanın ama kayda değer durumları olursa başkalarına yardımcı olmanızı tavsiye ederim.Saçma ve anlamsız sorularla,sırf birşeyler sormak için,ciddiyetsiz sorularıyla kişilerin ,kartlarınızı çok fazla meşgul etmeyin.Gerçekten kayda değer ,ihtiyacı olan kişilerin sorularını destenize yönlendirin.Eminim zamanla kendi sisteminizi oturtacaksınîz.

AğLan

Kayıtlı Üye
gerçekten çok yardımcı oldunuz verdiğiniz bilgiler önemliydi beinm için saolun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...