Bana zarar veren istemediğim kişiyi uzaklaştırmak için ne yapabilirim

Rabies

Kayıtlı Üye
Eğer haneye girip çıkan birisi ise ayakkabısının içine tuz dök

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsi'yi tam bir kalkan olarak görmemelisiniz bence. Dualar çok güçlü enerjiler taşıyabilir ama teorik olarak bir kalkan ile eş değer değil. Dua ettiğiniz zaman auranıza yoğun bir enerji yayılır ve bu enerji size olumlu duygular hissettirir veya kişisel direnç kazandırabilir. Ama kalkanların işleyişi biraz daha farklıdır. Yine bir çok çeşidi olmakla beraber ilk özelliği kişiye özel olmasıdır. Sizin etrafınızı sarar veya diğerini şu an tam açıklayamıyorum ama içinizde parıldayan bir ışık olarak imgeleyebilirsiniz. Kalkanları özelleştirebilirsiniz. Gelen negatif enerjiyi aynen geri yansıtmakta mümkündür, arıtarak göndermekte. İkinci seçeneği uyguladığınızda size negatif enerji veren insanda da olumlu gelişmeler gözükür. Veya enerjiyi arınarak bütüne katkı sağlaması için evrene de yollayabilirsiniz. Ve dua ile benzerliğini ayıran bir çok özelliğe daha sahip.

Eğer uygun olacağını düşünüyorsanız, ikisini beraber yaparken olumsuz bir his gelmiyorsa yapabilirsiniz tabii ki. İnsanlar bu tür olaylara çok garipmiş gibi yaklaşabiliyor ama aslında oldukça basitler. Bir güneş kremi veya sivri sinek losyonu sürmek gibi düşünün. Bu uygulamaları belli aralıklar ile yenilemek gerekiyor. Eğer bir de yeni başladıysanız ilk başlarda zayıf bir etkiye sahip olacaktır. Günde 2 kere yenileyip, daha etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. - Işık kulesi tekniği acil durumlar ve gerektiğinde tercih edilir, genel tavsiye balon dediğimiz koruma kalkanıdır. Tabii şekli veya dizaynı bile imajinasyon ile özelleştirilebiliyor. Her şey kişinin en iyi hissedeceği şekilde olmalı. -
Açıkça anlatmış ben de öğrenmiş oldum.
Bunları deneyin isterseniz
Bir de dedikleri gibi o kişiye kesin olarak ve net bir açıklama ile onunla olamayacağınızı söyleyin ki nemden umut kapmasın. Kararlı ve güçlü durun. Gerekirse hafifçe uyarın, yasal yoldan veya tanıdık vasıtasıyla.
Sizde onu düşünmeyin, ALLAH dilemedikçe kimse size zarar veremez, O na sığınıp dıa edin. Bir süre sonra ümidini kesecektir. Bi iki taciz daha yapsada yüz vermeyin umursamayın. Ama tedbirli olun.