Bana zarar veren istemediğim kişiyi uzaklaştırmak için ne yapabilirim

deamore

Kayıtlı Üye
Bir türlü benden vazgeçmeyen, hayatımı zindana çevirip korku içinde yaşatan kişiyi uzaklaştırmak ve soğutmak için önerilerinizi rica ediyorum

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
onun böyle yapmasının nedeni nedir önce onu iyi birisi yapmaya çalışın bence olmazsa 2. çare uzaklaşmak

deamore

Kayıtlı Üye
Denedim. Benimle görüşmeye devam etmek istiyor. Olmayacağını defalarca anlattım. Böylelerinden kolayca uzaklaşılmıyor malesef. Buluyor yine

gökay1

Kayıtlı Üye
Gale haza firagu beyni ve beynik. Kehf suresi 78. ayet soğutma için uygulanir diye bilgi var. Siz de araştırabilirsiniz.
Bir türlü benden vazgeçmeyen, hayatımı zindana çevirip korku içinde yaşatan kişiyi uzaklaştırmak ve soğutmak için önerilerinizi rica ediyorum

Seraphine

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeyi çözmek için farklı yöntemlere gerek yok bence. Sizinle uğraşıyor çünkü size verdiği rahatsızlık hissinden besleniyor. Onu eğlendiriyor ve daha fazlasını yapması için şevklendiriyorsunuz. Çözüm oldukça basit aslında, yılan yılanın başını ezermiş. Onu kendi yöntemleri ile savuşturmak oldukça etkili olabilir. Onun yansıması olun ve size olan davranışlarını geri yansıtın. Yapamam diyorsanız, koruma kalkanı yaratıp enerjisini hiçe saymak ve hayatınızdan uzaklaşması için ufak bir çalışma da işe yarayabilir tabii.Eğer bir şey varlığını hayatınızda sürdürüyorsa, siz ona bu hakkı tanıdığınız içindir.

Gecemsi

Kayıtlı Üye
İlişki yaşadınız mı ? Sevgiliniz miydi ? Cinsiyetiniz nedir ?

deamore

Kayıtlı Üye
Böyle bir şeyi çözmek için farklı yöntemlere gerek yok bence. Sizinle uğraşıyor çünkü size verdiği rahatsızlık hissinden besleniyor. Onu eğlendiriyor ve daha fazlasını yapması için şevklendiriyorsunuz. Çözüm oldukça basit aslında, yılan yılanın başını ezermiş. Onu kendi yöntemleri ile savuşturmak oldukça etkili olabilir. Onun yansıması olun ve size olan davranışlarını geri yansıtın. Yapamam diyorsanız, koruma kalkanı yaratıp enerjisini hiçe saymak ve hayatınızdan uzaklaşması için ufak bir çalışma da işe yarayabilir tabii.Eğer bir şey varlığını hayatınızda sürdürüyorsa, siz ona bu hakkı tanıdığınız içindir.
Koruma kalkanı nasıl oluşturabilirim. Ufak bir çalışma dediğiniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada polise henüz gitmedim. Son çare olarak düşünüyorum.

Seraphine

Kayıtlı Üye
Koruma kalkanı nasıl oluşturabilirim. Ufak bir çalışma dediğiniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada polise henüz gitmedim. Son çare olarak düşünüyorum.
Aslında kalkan oluşturmanın birden fazla yolu var. Muhtemelen henüz bir deneyiminiz yok, bu yüzden ilk başlarda etkisi biraz zayıf olacaktır ama zamanla yaptıkça oldukça ilerleme kaydedebilirsiniz. Başlangıç olarak günde 3 kere ışık kulesi seviye 1 tekniğini uygulayarak başlayın. Ve buna ek olarak, sabah - akşam dairesel bir kalkan yaratmanız gerekiyor. Bunu sizi içine alan mavi bir baloncuk şeklinde imajine edebilirsiniz. Bunu yaparken niyet etmek oldukça önemli. Işık kulesi tekniğini forumda bulabiliyor olmanız lazım, biraz uzun bir açıklamaya sahip. Tabii bunlar temel yöntemler ve açıklamaya da üşendim biraz :D ama eminim ki ufak bir araştırma ile bahsettiğim yöntemlere erişim sağlarsınız. Bu çalışma inanç ve görüşleriniz doğrultusunda netlik kazanır. Eğer çok tanrılı bir inanca sahipseniz, önerebileceğim bir kaç ritüel var ama diğer seçenekler için sessiz bir ortamda, mum alevi ile ibadetinizi gerçekleştirmek işe yarayacaktır diye düşünüyorum. Geçmişi, bugünü ve geleceği düşünün. Sorunun kaynağına inerek nasıl çözebileceğinize yoğunlaşın ve artık ona ihtiyacınız olmadığını hissettiğinizde salıverin. - Tabii ibadet'ten sonra -

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi kalkanının üstüne ışık kalkanı gibi kalkanlar uygulasak daha da güçlü olur mu acaba ya da bir zararı mı olur

Seraphine

Kayıtlı Üye
ayetel kürsi kalkanının üstüne ışık kalkanı gibi kalkanlar uygulasak daha da güçlü olur mu acaba ya da bir zararı mı olur
Ayetel Kürsi'yi tam bir kalkan olarak görmemelisiniz bence. Dualar çok güçlü enerjiler taşıyabilir ama teorik olarak bir kalkan ile eş değer değil. Dua ettiğiniz zaman auranıza yoğun bir enerji yayılır ve bu enerji size olumlu duygular hissettirir veya kişisel direnç kazandırabilir. Ama kalkanların işleyişi biraz daha farklıdır. Yine bir çok çeşidi olmakla beraber ilk özelliği kişiye özel olmasıdır. Sizin etrafınızı sarar veya diğerini şu an tam açıklayamıyorum ama içinizde parıldayan bir ışık olarak imgeleyebilirsiniz. Kalkanları özelleştirebilirsiniz. Gelen negatif enerjiyi aynen geri yansıtmakta mümkündür, arıtarak göndermekte. İkinci seçeneği uyguladığınızda size negatif enerji veren insanda da olumlu gelişmeler gözükür. Veya enerjiyi arınarak bütüne katkı sağlaması için evrene de yollayabilirsiniz. Ve dua ile benzerliğini ayıran bir çok özelliğe daha sahip.

Eğer uygun olacağını düşünüyorsanız, ikisini beraber yaparken olumsuz bir his gelmiyorsa yapabilirsiniz tabii ki. İnsanlar bu tür olaylara çok garipmiş gibi yaklaşabiliyor ama aslında oldukça basitler. Bir güneş kremi veya sivri sinek losyonu sürmek gibi düşünün. Bu uygulamaları belli aralıklar ile yenilemek gerekiyor. Eğer bir de yeni başladıysanız ilk başlarda zayıf bir etkiye sahip olacaktır. Günde 2 kere yenileyip, daha etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. - Işık kulesi tekniği acil durumlar ve gerektiğinde tercih edilir, genel tavsiye balon dediğimiz koruma kalkanıdır. Tabii şekli veya dizaynı bile imajinasyon ile özelleştirilebiliyor. Her şey kişinin en iyi hissedeceği şekilde olmalı. -

gökay1

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsi'yi tam bir kalkan olarak görmemelisiniz bence. Dualar çok güçlü enerjiler taşıyabilir ama teorik olarak bir kalkan ile eş değer değil. Dua ettiğiniz zaman auranıza yoğun bir enerji yayılır ve bu enerji size olumlu duygular hissettirir veya kişisel direnç kazandırabilir. Ama kalkanların işleyişi biraz daha farklıdır. Yine bir çok çeşidi olmakla beraber ilk özelliği kişiye özel olmasıdır. Sizin etrafınızı sarar veya diğerini şu an tam açıklayamıyorum ama içinizde parıldayan bir ışık olarak imgeleyebilirsiniz. Kalkanları özelleştirebilirsiniz. Gelen negatif enerjiyi aynen geri yansıtmakta mümkündür, arıtarak göndermekte. İkinci seçeneği uyguladığınızda size negatif enerji veren insanda da olumlu gelişmeler gözükür. Veya enerjiyi arınarak bütüne katkı sağlaması için evrene de yollayabilirsiniz. Ve dua ile benzerliğini ayıran bir çok özelliğe daha sahip.

Eğer uygun olacağını düşünüyorsanız, ikisini beraber yaparken olumsuz bir his gelmiyorsa yapabilirsiniz tabii ki. İnsanlar bu tür olaylara çok garipmiş gibi yaklaşabiliyor ama aslında oldukça basitler. Bir güneş kremi veya sivri sinek losyonu sürmek gibi düşünün. Bu uygulamaları belli aralıklar ile yenilemek gerekiyor. Eğer bir de yeni başladıysanız ilk başlarda zayıf bir etkiye sahip olacaktır. Günde 2 kere yenileyip, daha etkili bir koruma sağlayabilirsiniz. - Işık kulesi tekniği acil durumlar ve gerektiğinde tercih edilir, genel tavsiye balon dediğimiz koruma kalkanıdır. Tabii şekli veya dizaynı bile imajinasyon ile özelleştirilebiliyor. Her şey kişinin en iyi hissedeceği şekilde olmalı. -
Verdiğiniz örnekler güzel ama bu uygulamayı yapabilmek için belli bir yol katetmek gerek.Anladığım kadarıyla konuyu açan arkadaşın fazla bir vakti yok yani daha basit ve meşakkatli olmayan şeyler lazım gibi iyi geceler

K_kop

Kayıtlı Üye
Dini inanıșınizi bilemem ama eğer majikal yoldam ilerliyorsaniz hot foot powder harika bir cozum...Iyi forumlar sevgiyle kalin?☘️?☘️?☘️?☘️

deamore

Kayıtlı Üye
Dini inanıșınizi bilemem ama eğer majikal yoldam ilerliyorsaniz hot foot powder harika bir cozum...Iyi forumlar sevgiyle kalin?☘️?☘️?☘️?☘️
sanırım üzüntüden biraz rahatsızlandım. Bahsettiğiniz yöntem nedir? Açıklayabilir misiniz biraz

Ü

Üye silindi 58480

Su ayeti surekli okuyun :

Eğer onlardan kesin olarak yüz çevirir isen, sana hiçbir şekilde zarar veremezler (Kuran - Maide Suresi)

Allah kendisi buna kefil oluyor. Size dusen gerektigi gibi yuzcevirmek.

Baska bir sirri da , enerji baginizi kendiniz yenetebilmelisiniz. Siz biraz da kendiniz hala o kisiye bag atmis vaziyettesiniz. Once siz ayette verildigi gibi kendi enerji baginizi o kisiden tam olarak kesin. Kurtulamiyorum demek aslinda kendimi ondan alamiyorum demektir unutmayin . Ayet bunu ima ediyor

Moderatör tarafında düzenlendi: