Bakışlarınızla Celb Etmek İçin

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Bir kişiye ( erkek veya kadın ) bakışlarınızla celb etmek için o kişiye bakarak aşağıda ki tertibi sayısızca okuyunuz

Okunacak Tertip ;
Talyemleykûşin tatleyûşin tatleykahmûşin eczibû min nazratin ileyhi.

Ompalumpa

Kayıtlı Üye
Bir kişiye ( erkek veya kadın ) bakışlarınızla celb etmek için o kişiye bakarak aşağıda ki tertibi sayısızca okuyunuz

Okunacak Tertip ;
Talyemleykûşin tatleyûşin tatleykahmûşin eczibû min nazratin ileyhi.[/QUOTE
Anlamını söyliyebilirmisiniz

D

DAİMON

Ben bu sözleri okumam mesela.
Çünkü anlamını bilmedigim şeylere itimad etmem ve de anlamı bilinmeden okunan sözlerin ucunun çıkacağı yer pek saglıklı olmaz. Dipsiz kuyu gibi... Her an her türlü tehlikeye, sürprize açık. Hani itidal, hani tedbir...

Ek olarak: Bütün gün evde kendi kendime şin şin şin şin şinde desem beynimi değişik bir rezonansa illa kaptırırım. Burada önemli olan:
1.Ne niyetle okunacağı
2. Okunan sözlerin anlamı
3. Bilinç

Bu yukarıda verdigniz kelimelerin ilk üçü muhtemel cin isimleridir, ardındakilerde derdini ifade eden türden bir kaç sözcük.

*Çok tehlikeli asla ve kat'a tavsiye etmiyorum.

maltsever

Kayıtlı Üye
Foruma dün girip bugün ne anlamlara geldiğini bilmediğimiz ne amaçla söyleneceğini bilmediğimiz şeyler yazıyosun ben pek güvenli bulmadım

Metafizikçi

Kayıtlı Üye
Foruma dün girip bugün ne anlamlara geldiğini bilmediğimiz ne amaçla söyleneceğini bilmediğimiz şeyler yazıyosun ben pek güvenli bulmadım
Böyle bir şey paylaştığım İçin sizlerden özür diliyorum notlarım arasında vardı paylaşayım dedim çünkü biliyoruz ki bu son zamanlarda celb konuları popülerliğini koruyor maruz görün

D

DAİMON

Muhtemel gizli ilimler dair bir kitaptan yazıyor ama hepsi dogru degil her insanın yapabileceği türden şeyleri içermiyorlar ve de cinlerle yapılan celbler var. Bir çogu hatalı ve de eksik olabiliyor.
Arkadaşın ayetlerin tekraren okunmasıyla alakalı olan paylaşımlarını destekliyorum ama bunları tavsiye etmiyorum.

• Beğendim
Tepkiler: ebi