Bağ kesme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

biard

Kayıtlı Üye
Merhaba. Bir yakınımdan bahsetmek istiyorum. Bu yakınımdan yardım alıyorum ben kontrol edemediğim sebeplerden dolayı. Ama bana çok psikolojik sorunlar çıkarıyor ve hayatımı mahfediyor adeta. Diğer akrabalarımı da üzüyor neyse sorun benim. Ondan fiziksel olarak kurtulamıyorum. Bağ kesme gibi bir şey arıyorum. Ondan yardım almaktan bıktım yardım istiyorum yoruldum. Teşekkür ederim.:(

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Söz konusu kendimizsek kontrol edemiyorum diye bir şey yok.Hayatınızda sorun oluşuyorsa eğer her ne yapıyorsanız bunu durdurmak zorundasınız.Yoksa sonuçlarına katlanmanız gerek.Tam olarak nasıl bir bağlılıktan söz ediyorsunuz bilmiyorum ama iradenizi bu kadar hiçe saymayın.Hemen işin kolayına kaçıp bağ kesme gibi bir şey arıyorum demek hiç hoş değil.Bu işler o kadar kolay da değil.

biard

Kayıtlı Üye
Haklısınız ama uzlaşmayı defalarca denedim. Anlamak istemediği şeyleri anlamıyor. Söz dinlemiyor yani. Hayır irade konusu değil bu. Kontrol edemediğim nedenlerden dolayı yardım ediyor bana. Sadece ondan yardım almasam başka bir yolu olsa bu bile yeterli.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Psişik bir kişinin attığı enerji bağından mı bahsediyorsunuz?
Yardım almaktan yorulduysanız, karşınızdakide yardım etmekten yorulmuştur belki. Bağ, derken yakınınızda bulunmasından, iletişimden bahsediyorsanız, yardımı kabul etmeyerek baslayabilirsiniz. Ne yardımına ihtiyacınız varsa, kendinize yetmeye calışın, zor olur eminim ki ama yapıcağınız baska bir şeyde yok.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yakınınızdan nasıl bir yardım alıyorsunuz ? çok genel anlatmışsınız daha açık anlatırsanız üye'ler size daha çok yardımcı olabilir.

biard

Kayıtlı Üye
Fiziksel bir yardım diyelim ufak bir hastalığım yüzünden. Ben bu konuyu açarken fazla sinirliydim aslında. Şimdi daha sakin düşünebiliyorum. Aslında tek istediğim şey yani merak ettiğim şey şu: onunla aramdaki negatif bağları kesersem onun ve benim hakkımda en hayırlı ve benim de mutlu olacağım olayların gerçekleşmesini sağlayabilir miyim? Bahsettiğim psişik bir kişinin yaptığı bağ değil o benim akrabam zaten.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hiç anlamadım tam olarak neyi öğrenmek istediğinizi.

biard

Kayıtlı Üye
Öğrenmek istediğim şey tam olarak şu sanırım: o kişiyle negatif bağlarımı kesersem yani bağ kesme ritueli yaparsam o kişi hayatımdan mı çıkar? ARAMIZ MI DÜZELİR YOKSA SADECE DUYGUSAL İYİLEŞME Mİ OLUR?

Keira

Moderator
İlişkinize ve ondan aldığınız derse göre değişir bu durum. Bazen ilişkiniz düzelir bazen hayatınızdan çıkarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...