Az Önce Yaşadığım Olay Neydi ?

romeo713

Kayıtlı Üye
Sahur yaptım yatağa yattım yüzüstü yatıyordum uyuklarken uyuyuverdim..
Bildiğin rüya görüyorum aynı yattığım pozisyonda aynı yer aynı yatak yatarken duvarda bir çift göz bana bakıyor
Resmen görüyorum .. Biraz korkuyor ve heyecanlanıyorum
Sonra bir anda arka tişörtümden bir el hissediyorum beni yukarı doğru kaldırıyor
Aman Allahım heyecan korku ölecem nerdeyse...
Yaklaşık 15 20 sn kadar öyle kalıyorum tavandan yatağıma bakıyorum
Sonra rüya olduğu aklıma geliyor içimden dua okuamıyorum sanki biri beynimi ele geçirmiş...
Rüya olduğunu düşündüğüm halde müthiş bir korku var
Ya uyandığımda hala tavanda havada duruyorsam diye...
Bunları düşünürken gözümü açıyorum yatakta aynı şekilde yatıyorum bi an duvara bakıyorum gözler yok
Ve yataktayım...
Ama böyle heyecan korku yaşamamıştım

Bu tam olarak nedir bilen var mı ?

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Bence güçlü bi varlık sizinle oyun oynamış:/
Onların oyunları çok farkli

D

DAİMON

Bence varlıkla alakalı değil.
Bir varlık olsaydı emin olun genel hayatınızda da sizi rahat bırakmazdı. Yani varlıkların musallat oldugu bir tipleme normal yaşantısında da sorunlar yaşar.
-O zaman ne?
-Elbette bilinçaltı.
Hepimiz aynı istidatta degiliz. Siz bazı yazılar okursunuz hemen etkilienrsiniz. Ben okurum bir şey olmaz.
Zamanla müsait bir zeminde kaldırım taşları arasında yer yer açan minik çiçekler gibi böyle başınıza garip vakalar geldiginde de ülperir, kaygılanır hatta delirirsiniz bile...
Üstünde durmayın.

Ü

Üye silindi 58480

* Bu gibi fenomenler içinde yaşadığımız simülasyon evreninin sınırlarını yoklamak gibidir. Bazen kainatın sakineleri arasından bir hızlı trenle geçip gitmektir.

* Korkuya kapılmak sadece korku eşiğinizi doldurana kadar işe yarar. Korku eşiğiniz dolunca bir anda akım kesilir ve selamete çıkarsınız. Bunu herkez yaşar. Kabuslar da, musallatlar da, bilinçaltının korkutmaları da tam o anda kesilir. Sizce de zamanlama manidar değil mi ?

* Simülasyonda yaşadığımızın kanıtı oluyor bu da. Korku simülasyonu bile matematik katsayıdadır. FAzlası sizi bozacağı için zaten verilmez. Siz talep ederseniz bile verilmez.

* Belasını arayan insana bile belası verilmez ilk etapta. Önce onu hakedecek fiiller işlemeli ve dolayısı ile belayı karşılayabilecek eşiğini zorlamalıdır. Yaratıcı fiilleri ecir kazanmak için sermaye yapmıştır. Cinler neden 7 gün suya dokunmamak, yıkanmamak, yasakları çiğnemek gibi anlaşma teklifleri yaparlar ?

Neyse,

Yaşadığınız olay, algılarınızın açık ve sağlıklı olduğunu gösterir, sadece belli şeyleri doğru tabana oturtana kadar kendinizi geliştirip olayların mahiyetini kavramalısınız.

Bir not ;

Bir cin furyasıdır gidiyor. Bilen bilmeyen cinlerin kelamını çok rahat kullanıyor. Böyle yaparak şuur altınızı kurmalı saat gibi ayarlamış oluyorsunuz. Eskiler 3 harfliler derlermiş. Korktukları için mi ? Hayır. Ama her bahste istilaya uğrama ve hazırlıksız yakalanma hükmünüzü de bir nevi imzalamış oluyorsunuz. Gündüz güneşin yanığı gece meydana çıkar. Gündüz söylenen her sözü, yargıyı, düşünceyi vs beyin geceleyin işe yararsa kalıcı işe yaramazsa silinici kutuya atarken analiz eder. Cinlerden çok bahsettiyseniz tatmin edici bilgiler okuduysanız beyin uykuda bunu hologramik olarak işler. İşte siz bu şekilde çarpılmış olursunuz. Tabi sözüm meclisten dışarı. Çarpılmaların altında illa kişinin bir yol vermesi vardır çünkü.

Mactans

Kayıtlı Üye
Yaşadığınız her şey paranormal olay değildir. Bilinçalti bizlerle oynamayı çok sever gün ya da hafta içinde bilinçaltına işleyen şeyler en boş bulunduğunuz uyku halinde sizinle baş başa kalabilir siz korkarken daha fazla enerji yayarsiniz çevreye bla bla. Yani çok takılmayın rüyalara @DAİMON dedigi gibi bedensiz varlık olsa sürekli rahatsız eder zaten. Mabette ışıkla kalın

tekyol

Kayıtlı Üye
Bu deneyimin ardından bir astral seyahate çıkmanızı öneriyorum.

tekyol

Kayıtlı Üye
araştır.Benzer olaylar yaşamışsın.Bu hissiyatla zincirlerini atabilirsin.Bana benzeri olmuştu.Siyah bir sis bana bakıyordu ve ben hiç bir şey yapamıyordum.O an istediğim şey özgür olmaktı.Ve zincirlerimi kırmış gibi olmuştum.Ona bağırdım,üzerine atlamaya çalıştım,bana yaşatan şeyin o olduğunu düşündüm.Saldırdım,her hareketimde kendimden bir his kopar oldu.Hafifledim ve uyandım.Elbette bu benim yaşadığım bir zihinsel olaydı ama uyandığımda ferahlamıştım.Çünkü ben aslında istemediğim benliğimi öldürmüştüm.

Ü

Üye silindi 57044

Yaradan sizinle oynamış olabilir.. bu şuna benzer.. bir baba çocuğunu bazen sever bazen söver.. onun gibi düşünün.. başınıza gelen bütün iyilikler yaradan size sağ çizgi ile davrandığı için öyledir.. başınıza gelen bütün kötülükler ve olumsuz koşullar ise yaradan size sol çizgi ile davrandığı için öyledir..

belkide yaradan sizin inancınızı sınamıştır.. ben hep söylerim.. 5 vakit namaz vs kılıyorsan yaradan seni sınayacak derim.. onun dışında başka güçlerin var olup olmadığına inancını sınayacak.. çeşitli varlıkları sana getirecek.. algılarınla oynayacak senin.. kişi şöyle düşünmelidir.. başıma gelen herşeyi Allahu teala bana getiriyor.. olumsuzlarda dahil.. ki kaldıki namaza başlayanlara hep olumsuzluk getirir genelde.. yaradan kişiyi sınar.. onun dışında başka tanrılara itaat etmediğinden emin olmak ister.. mesela kişi deseki bir yakın arkadaşım veyahut akrabağam bana bir tokat attı dese.. beni inciltti veyahut daha kötüsünü yaptı dese.. bu şuna benzer; sanki yaradandan başka bir güç eylem yapıyormuş gibi olur o zaman.. sanki benim üzerimde yaradan dışında bir güç hüküm sürüyor gibi olur..

yaradan şunu ister; ondan başka bir güç yokmuş gibi düşünmenizi ve realitede eylem yapmanızı ister.. aksi taktirde gazap çekersiniz.. yani yaradanın gazabına uğrarsınız.. çünkü yaradan bu konularda kesin ve nettir.. onun dışında herhangi bir gücün size etki yaptığı düşüncesini kabulllenmez ve sizin tekrardan herşeyin onun yarattığına emin olmanız için uğraşır durur.. size bir sürü ızdırap getirir.. sizi yola ve hizaya sokmak ister..

aslında yaradan sizi benlikten çıkarmak ister.. yani benlikten ve ben demekten vazgeçmeninizi ister.. yaradan şunu ister..; sadece başkaları demenizi ister.. yani sanki siz yokmuşsunuz gibi ister.. siz yoksunuz ama sadece diğer insanlar varmış gibi olmanızı ister.. yani o şekilde bir var oluşta var olmanızı ister.. sonsuz bir var oluşta var olmanızı ister.. onun katında ve saygıdeğer bir şekilde var olmanızı...

Aisling

Kayıtlı Üye
Tavandan yatağıma bakıyorum demişsiniz, ben de kendi bedenimi dışardan uyurken gördüğüm bir deneyim yaşadım. Sizinkinden farklı olarak,tişörtümden tutulup yukarı çekilmek yerine, boğazımın sıkıldığını hissettim acıdı. Orada uyuyan bedenime oturmuş, boğazımı sıkan sarı-kahverengi renkli bir adam vardı. Sonra uyandım bedenime geri döndüm gibi hissettim. Adam yoktu ama boğazımda ve göğsümde ağırlık vardı. Yaşamayan, tecrübe etmeyen insanlar hey sadece bir rüya, karabasan vs deyip geçecekler. Yalnızca yaşayanlar gerçekliğin farkında. Gerçek değil demek istiyorum ama gerçek. Tanrı bu tür şeyler yaşayanların yardımcısı olsun.

ceyda

Kayıtlı Üye
Sizlerin yaşadıklarınızı iyi anlyrm evde varlıkların işaret nasıl veriyolar

Dnz1

Kayıtlı Üye
Benim başımada aynı olay 2 sene önce gelmişti doktor organik olmayan psikotik bozukluk dedi bir hoca efendide etrafında çok varlık var dedi korunma yollarını araştir mübarek