Ayrılmamızın sebebi kötü büyü olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhan

Kayıtlı Üye
Evet sanirim fazla takinti yaptim..Sonucta yaptilarsa da yapabilecegim birsey yok..o yuzden daha fazla dusunmemeye karar verdim..sanirim haklisiniz.
kötü niyetli kimseler büyü yapsalar bile, herkesin ve her şeyin üstünde mutlak güç ve kuvvet sahibi Allah vardır ki, O'nun gücü dünyanın bütün sihirbazlarının ve kendilerine yardımcı olan cinlerin ve şeytanların gücünden üstündür. Zira, kendisinde güç bulunduğunu iddia edenleri de yaratan Allah'tır. O dilemezse hiç bir şey olmaz. Nitekim, Hz. Peygambere yapılan büyü konusunda Cenab-ı Hak (c.c.) "Felâk" ve "Nas" surelerini indirip bunlarla dua edip kendisine sığınmasını istemiştir. Hz. Peygamber de öyle yaparak şifa bulmuştur. Böylece Peygamberimiz, büyücülerin gayretlerini neticesiz bırakmış ve arzularını kursaklarına tıkamıştır. (alıntı)
Yapabilceginiz bişey var aslında bol bol dua etmek ve affetmesi için Allah a yalvarmak:)

tsippora

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim Batuhan,
Oyle yapiyorum, yapabilecegim baska hicbirsey yok ve Allah cok buyuk, O'na siginiyorum..bilmeden yaptigim sey icin umarim Allah beni affeder..Ve gercekten buyu yaptilarsa ayrilmamiz icin, ona da yapabilecegim birsey yok..Allah izin vermezse hicbirsey gerceklesmez..umarim hersey yoluna girer zamanla..tekrar tesekkurler..

kötü niyetli kimseler büyü yapsalar bile, herkesin ve her şeyin üstünde mutlak güç ve kuvvet sahibi Allah vardır ki, O'nun gücü dünyanın bütün sihirbazlarının ve kendilerine yardımcı olan cinlerin ve şeytanların gücünden üstündür. Zira, kendisinde güç bulunduğunu iddia edenleri de yaratan Allah'tır. O dilemezse hiç bir şey olmaz. Nitekim, Hz. Peygambere yapılan büyü konusunda Cenab-ı Hak (c.c.) "Felâk" ve "Nas" surelerini indirip bunlarla dua edip kendisine sığınmasını istemiştir. Hz. Peygamber de öyle yaparak şifa bulmuştur. Böylece Peygamberimiz, büyücülerin gayretlerini neticesiz bırakmış ve arzularını kursaklarına tıkamıştır. (alıntı)
Yapabilceginiz bişey var aslında bol bol dua etmek ve affetmesi için Allah a yalvarmak:)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Nasıl düzelir konusuna yanıt bulunan zor ama forumda dolaş muhakkak birisi vardır .

Keira

Moderator
Sayin üye site yöneticilerine konuyla ilgili mesaj atmışsınız. Uygun olduklarında size cevap vereceklerdir. Daha fazla kafanız karışmaması ve yanlış yönlendirilmemeniz için konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...