Ayrılmamızın sebebi kötü büyü olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tsippora

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaslar,

Benim bir sorunum var, ikinci evliligimi yaptim 3 yil once yurtdisinda ve hersey cok guzel gidiyordu. Turkiye ye geri donduk ve annesiyle ayni binaya yerlestik. Sonra benim anneme geldigimiz bir gun bir kavga koptu ve beni birakip gitti. Bir daha da barismadik. Ne yapsam bana donmedi, telefonlarima cikmadi. Baska sehirdeydik biz, ben kalkip ozur dilemeye gittim ( agir konusmustum ancak cok hakli sebeplerim vardi) ve gittigimde bana oyle kotu davrandi ki. Ben esimi taniyamadim, ne telefonlarimi acti ne yuzume bakti ne de attigim mesajlara cevap verdi. Bazi gucleri olan bir arkadasim esimin uzerinde buyu oldugunu soyluyor, annesi bunu yaptirmis olabilir eski esiyle barismasini dunyadaki herseyden cok istedigi icin.

Ben gercekten buyu var m, bunu nasil ogrenirim onu bilemiyorum. Bu konularla daha once hic ilgim olmadi ve bilgim de yok, somurulmek istemiyorum. Internetten 1-2 hocayi aradim, hemen buyu var su kadar para ver demeye basladilar, urktum. Bazi gucleri olan arkadasim bana mum okumasi ve birkac okuma daha onerdi ancak uzerinde zaten buyu varsa adami delirtmek istemiyorum.

Ne yapabilirim, foruma yeni uye oldum ve moderatorlerin bu konuda cok bilgili oldugunu farkettim. Dolayisiyla sizlerden yardim ve fikir bekliyorum.

Biz ayrilali nerdeyse 4 ay olacak ancak en ufak bir hareket yok karsi taraftan ve benim yaptigim her hamle geri cevrildi bugune dek. Ben hayatimi toparlayip yeni bir duzen kurmaya calisiyorum ama onu hala seviyorum ve ne yapacagimi bilemiyorum.

Desteginiz ve ilginiz icin simdiden tesekkur ederim,

Sevgiyle.

Sevgili Arkadaslar,

Bu konuda bana yol gosterecek, yardimci olacak kimse yok mu :(

meddeusa

Kayıtlı Üye
Sevgili yule size yardımcı olabilir, bakım yardımı ile anlayabilirsiniz.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Bazen evlilikler büyü yada şudur budur sebeple bitmeyebiliyor, bazen eşler aile etkisinde yada baskısında kalabiliyor. Böyle düşünmeniz için mutlaka sebepleriniz var ama olayı hocalara yada benzeri işlere götürmek için bence elle tutulur gözle görülür somut sebepler bulmanız lazım.. raulhoffman arkadaşın dediği gibi bakım yaptırabilirsiniz ama birşey çıkmazsada üzerine gitmeyin.. Önünde sonunda geri dönerler çünkü..Tecrübeyle sabittir. Herhangi hoca bazen üzerinizde şu var bu var deyip olayı daha içinden çıkılmaz hale getirebilir. Döneceği varsada döndürmez rasgele birşeyler yapmasından dolayı.. Tavsiyem inancınızı bilmiyorum ama sabah ezanında yada namaz sonrası veya sabah saatlerinde bol dua edin. Kalpten edilen hiçbir dua boş dönmüyor, hayırlısını dileyin hep.

tsippora

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim, Yule'den talepte bulundum. Umarim kisa surede mesajimi gorur.

Sevgili yule size yardımcı olabilir, bakım yardımı ile anlayabilirsiniz.

Tesekkur ederim Hopefull,

Ben hocaya gitmedim. Internetten buldugum 2 hocaya telefon actim ve hemen yanlarina gitmemi, cok kuvvetli buyuler oldugunu soylediler. Gitmedim, icimden gelmedi. Cunku bu insanlarin cogunun yaptigi tek seyin insanlari zor durumdalarken somurmek oldugunu dusunuyorum. Bir arkadasim bana bir takim okumalar tavsiye etti ancak bilgisiz oldugum icin onlari da yapmiyorum. Bilmedigim seyleri yapmak istemiyorum. Once icime sinmesi, dogru birsey yaptigima inanmam gerek ve bunu bilmiyorum. SEvgili Yule'den yardim talep ettim. Umarim yardimci olur.

Bu arada 4 ay oldu biz ayrilali ve yaklasik 2 aydir hicbir iletisimimiz yok. Ben sabirli davraniyorum, uzerine gitmiyorum. En son gectigimiz hafta dogum gunuydu, hediye gonderdim ve uzerine son derece arkadasca, kibar bir kutlama karti yazdim. Karti almis, hediyemi geri gondermis. Durum bu kadar vahim.

Tesekkur ederim ilgine ve destegine.

Bazen evlilikler büyü yada şudur budur sebeple bitmeyebiliyor, bazen eşler aile etkisinde yada baskısında kalabiliyor. Böyle düşünmeniz için mutlaka sebepleriniz var ama olayı hocalara yada benzeri işlere götürmek için bence elle tutulur gözle görülür somut sebepler bulmanız lazım.. raulhoffman arkadaşın dediği gibi bakım yaptırabilirsiniz ama birşey çıkmazsada üzerine gitmeyin.. Önünde sonunda geri dönerler çünkü..Tecrübeyle sabittir. Herhangi hoca bazen üzerinizde şu var bu var deyip olayı daha içinden çıkılmaz hale getirebilir. Döneceği varsada döndürmez rasgele birşeyler yapmasından dolayı.. Tavsiyem inancınızı bilmiyorum ama sabah ezanında yada namaz sonrası veya sabah saatlerinde bol dua edin. Kalpten edilen hiçbir dua boş dönmüyor, hayırlısını dileyin hep.

Muslumanim ve surekli dua ediyorum. Allah hepimizin dualarini kabul eder insallah. Ben buyu kesin var demiyorum, sadece bilmek istiyorum. Cunku inanilmaz dusmanca davraniyor ortada sebep olmadigi halde.
Tesekkur ederim.

Arkadaslar,

Bir de ben ayrildigimizin ikinci ayinda bir arkadasimin bana onerdigi bir duayi okudum. Yani bana cok kuvvetli bir dua dendi sadece. Yasin suresini okuyorsunuz, her "mubin" kelimesinde elinizdeki muma ufluyor ve basa donuyorsunuz. 7 Tane Mubin kelimesi var. Hepsinde muma ufleyerek basa donuyorsunuz ve bittiginde "...dan dogma ... beni tez aydinlatsin" deyip mumu yakiyorsunuz. Bu buyu mu oluyor ? yani ben bunu yaparak belki de isleyisi mi bozdum? bilmiyorum ben bunu yaptiktan sonra iyice sinirlenmisti cunku..Lutfen bana yorum yapabilirseniz sevinirim, bu konularda cok bilgisizim cunku.

Sevgili Yule henuz donmedi ve merak icindeyim..

AJA

Elit Üye
Belirli zamanlarda yapılan belirli sayılarda okunan ve malzemeler kullanılan uygulamalar büyüdür.Büyüyü herkes yapamaz buna yetenek ve yıllarca süren çalışmalar gerekir.Dolayısıyla yanlış yaparsınız yada enerjiniz yetmez yeteneğiniz yoktur buda ters teper.Bunları muhakkak bilen kisi yapmalıdır.Eğer dua etmek isterseniz içinizden geldiği gibi yapmalısınız.Kaş yapayım derken göz çıkartmayın.Eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız ve bunu bilmek bozdurmak düşüncesindeyseniz site sahiplerinden sayın Yule yada Urumhamatahayil'e mesaj atabilirsiniz.

tsippora

Kayıtlı Üye
Ben buyu oldugunu bilmeden yaptim ve daha sonra arastirinca oldukca moralim bozuldu..ve esimin davranislari da iyice kotulesti bana karsi..annesinin de yaptigi bazi seyler oldugunu dusunuyorum ve kendi yaptigimin da buyu olabilecegini farkedince panige kapildim..acikcasi ne yapmam gerektigini bilemiyorum..arastirirken burayi buldum ve dogru yerde oldugumu dusunuyorum..tesekkur ederim.

Belirli zamanlarda yapılan belirli sayılarda okunan ve malzemeler kullanılan uygulamalar büyüdür.Büyüyü herkes yapamaz buna yetenek ve yıllarca süren çalışmalar gerekir.Dolayısıyla yanlış yaparsınız yada enerjiniz yetmez yeteneğiniz yoktur buda ters teper.Bunları muhakkak bilen kisi yapmalıdır.Eğer dua etmek isterseniz içinizden geldiği gibi yapmalısınız.Kaş yapayım derken göz çıkartmayın.Eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız ve bunu bilmek bozdurmak düşüncesindeyseniz site sahiplerinden sayın Yule yada Urumhamatahayil'e mesaj atabilirsiniz.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Sana bu büyüyü neden verdiler dostum ?
Ardı ardına tekrar eden kelimeler var sıralı fiiller var .
Evet bir büyü peki neden size verildi bu sonucunda ne olacaktı ?

tsippora

Kayıtlı Üye
Keske bilsem..fal bakan bir arkadasim var, o verdi ve cok guclu bir duadir, Allah'tan esinin donmesini iste dedi..Ben de bu konulara cok uzagim..Ben buyuyu sadece filmlerde gormus biri olarak hemen yaptim ve guzel bir dua oldugunu dusunerek yaptim..Ama ayni arkadasim bana baska birsey onerince onu arastirma geregi duydum ( bayagi malzemeli biseydi) ve arastirinca korktum ve ilk yaptigimin da buyu olabilecegini dusundum ve sanirim oyleymis..cok uzgun ve panik haldeyim..cunku ben bunu yaptim ve esim beni arayip 3 kere "bosol" dedi :) ve ayrica inancima ters buyu tamamen. Ne yapacagimi bilemiyorum.

Sana bu büyüyü neden verdiler dostum ?
Ardı ardına tekrar eden kelimeler var sıralı fiiller var .
Evet bir büyü peki neden size verildi bu sonucunda ne olacaktı ?

hopefull06

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10538 Burada Ayetel Kürsi uygulaması var.. Belki faydası olur size. Ben akıllı telefonuma yıldız saatleri uygulaması indirdim ve dualarımı namaz vakitleri veya hayırlı saatlerde yapmaya çalışıyorum.. İnşallah faydasını görürsünüz.

tsippora

Kayıtlı Üye
Su an gercekten cok cok uzgunum..Bu adam bana karsi zaten kotulesmisti o kavgadan sonra, beni birakip gitti ve bir daha dogru duzgun konusamadik bile..ama ben sucu annesine atarken ben mi yaptim bunu?? cunku ben bu duayi yaptiktan sonra iyice kotulesti..gectigimiz hafta dogumgunuydu, cok hos bir hediye alip gonderdim..cok da normal - ask sozleri icermeyen- bir not yazdim..hediyeyi geri gonderdi 2 gun once..cok uzuldum ama simdi kendimi sucluyorum..ne yapmali bilmiyorum..Yule'den bakim talebinde bulundum, Urum'a yaptigim buyuyse nasil bozarim, onu sordum..Dogru yapmis miyim arkadaslar, sitede yeniyim, kimseyi rahatsiz etmek istemiyorum..

Tesekkur ederim Hopefull,
Inan artik bisey yapmaya korkuyorum :)
Sevgili Urum ve Yule bakalim ne diyecekler, ayetel kursi okumaktan zarar gelmez elbet..
tesekkur ederim.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10538 Burada Ayetel Kürsi uygulaması var.. Belki faydası olur size. Ben akıllı telefonuma yıldız saatleri uygulaması indirdim ve dualarımı namaz vakitleri veya hayırlı saatlerde yapmaya çalışıyorum.. İnşallah faydasını görürsünüz.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Rica ederim.. Hangi işe başlarsan başla ama inanarak başla.. Baktın olmuyor zorlama ;)

tsippora

Kayıtlı Üye
Haklisin, tesekkur ederim..
Beni yaptigim sey korkutuyor su anda..belki de ayriliga ben sebep oldum bilmeden..o yuzden cok gerginim..

Rica ederim.. Hangi işe başlarsan başla ama inanarak başla.. Baktın olmuyor zorlama ;)

Arkadaslar,
Yorum yapacak yol gosterecek kimse yok mu, panik haldeyim..kocami kendi sapsalligim yuzunden mi kaybettim yani..yok mudur bunu duzetlmenin bir yolu..

Postacı

Kayıtlı Üye
Ben izninizle olaya başka bir boyuttan bakmak istiyorum ,Eşinizle yurtdışından geldiğinizde Eşinizin annesiyle aynı apartmana yerleşmişsiniz ki bence huzursuzluk aslında daha en başından başlamış ,birde evinizde tadilat vs olmuşta annesiyle birlikte aynı evde yaşamışsanız daha kötü , öyle olabileceğinide varsayarak bu sefer evde normalde bir hizmetçi varsa bile Eşinizin annesinin bizim gelin yapar temizliği diye kadını işten çıkarttığını varsayıyorum aslında kendimce biraz kurgu yaptım neyse çok geçmiş olsun büyü yada büyücülere inanıyorum ,Felak suresinde '' ve düğümlere üfleyen kadınların şerrinden '' ayeti yer alır , Allah kocanız ile ilgili gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı eylesin ,hakkınızda hayırlı olanıda gönlünüze razı eylesin diye sizin için dua etmişte oldum bu satırları yazarken .

tsippora

Kayıtlı Üye
Keske o kadar olsa..tadilat falan olmadi, ayni evde hic oturmadik..ama bizim oturdugumuz yer de ona ait oldugu icin surekli girdi, cikti, konustu etti..
Bilmiyorum buyu yapti mi, yapmadi mi..bu kadin esimi ilk esinden kendisi ayirmis sanirim..o yuzden tek dilegi esimin beni birakip eski esiyle barismasiydi..onu hep karisi olarak gordu, beni asla kabullenmedi..yapmis olabilir de..ancak ben dua edeyim derken sanirim buyu yapmisim, benim canimi sikan o biraz da..cunku esim iyice uzaklasti benden..4 ay oldu ve hic donmeye niyeti yok..Tesekkur ederim duaniz icin..ne yapacagimi bilemiyorum su anda..annemlerle takiliyorum, is ariyorum, hayatimi tekrar duzene sokmaya calisiyorum..bakalim ne olacak..

Ben izninizle olaya başka bir boyuttan bakmak istiyorum ,Eşinizle yurtdışından geldiğinizde Eşinizin annesiyle aynı apartmana yerleşmişsiniz ki bence huzursuzluk aslında daha en başından başlamış ,birde evinizde tadilat vs olmuşta annesiyle birlikte aynı evde yaşamışsanız daha kötü , öyle olabileceğinide varsayarak bu sefer evde normalde bir hizmetçi varsa bile Eşinizin annesinin bizim gelin yapar temizliği diye kadını işten çıkarttığını varsayıyorum aslında kendimce biraz kurgu yaptım neyse çok geçmiş olsun büyü yada büyücülere inanıyorum ,Felak suresinde '' ve düğümlere üfleyen kadınların şerrinden '' ayeti yer alır , Allah kocanız ile ilgili gönlünüzde olanı hakkınızda hayırlı eylesin ,hakkınızda hayırlı olanıda gönlünüze razı eylesin diye sizin için dua etmişte oldum bu satırları yazarken .

Bu arada oyle hizmet isleri falan yapmadim, oyle bir kadin degilim..sadece yardim ettim ufak tefek..o da yaptirmadi zaten..ne dusunecegimi bilemiyorum, sinirim cok bozuldu olanlara..insallah toparlanirim..ama beni 20 yildir yasadigi ulkeyi birakip gelecek kadar seven - 20 yaslarimizda asiktik birbirimize, sonra ikimiz de baskalariyla evlendik ve bosandik ve tekrar bir araya geldik- uzerime titreyen bir adamin beni sinirle soyledigim 2 soz icin birakmasina ve sonra yuzyuze gelip konusmaktan bile kacmasina hala inanamiyorum..

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Dostum arkadaşın seni kıskandığını için o büyüyü yapmanın istemiş olamaz mı ?

tsippora

Kayıtlı Üye
Sanmam, cunku cok eski arkadasim degildi..yani olaylari derinlemesine bilen biri degildi..Buyuymus yaptigim, gercekten cok uzgunum bu duruma ve bozmak icin ne yapmam gerektigini de bilmiyorum..Esim beni yok sayiyor, sanki ben hayatinda hic olmamisim gibi..cok uzucu bir durum, tovbe edip dua edicem ama bunu bozmak icin bir sey yapmam gerekiyorsa da yapmaya hazirim..

Dostum arkadaşın seni kıskandığını için o büyüyü yapmanın istemiş olamaz mı ?

Keira

Moderator
Büyü yapıldığına nasıl bu kadar eminsiniz? Belki eşiniz sizden soğudu? Her ayrılığı her olayı büyüye bağlamaya bu kadar hevesli olmayın.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Bunun Tanrı ile bir ilgisi yok ki tövbe edip dua etseniz sonucunda ne olacak ?
Büyünün uygulaması doğru ama enerjinizi yetersiz olduğundan dolayı i tam tersi bir eiki yaptığını düşünüyorum ben .
Yada arkadaşınızın sizi kıskandığını için yaptığı bir oyun olabilir . Anlayacağınız gibi bir oyuna gelmiş olabilirsiniz .

tsippora

Kayıtlı Üye
Buyu yapildigina emin degilim ki, olabilir mi diye supheleniyorum sadece..cunku esimin annesi bu tip olaylarla ilgili bir kadin..
Ayrica ben kendi yaptigim seyden uzuntu duyuyorum ve etkilemis olabilir mi diye endiseleniyorum cunku dua diye dusunerek yaptigim sey buyuymus..

Olabilir Teamgood, inan hicbir fikrim yok..PEki eger oyle olduysa bu durum nasil duzelir bununla ilgili bir fikrin var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...