Aynı Zamanda birden fazla dua okumak doğru mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Periliceperi

Kayıtlı Üye
merhaba, ben aynı niyet için birbirinden farklı duaları okusam enerjiler karışırmı acaba, çok kararsız kalıyorum hangi duayı okuyayım diye.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Çok özür dilerim, buna benzer bir konu açılmış daha önce.

ruban

Kayıtlı Üye
kardeşim dua Allaha yalvarıştır isteyiştir bunu zikirle sureyle yapmıyorsan 500 bin kerede farklı şeyler isteye bilirsin istiyeceginde yüzü yoksa istemeye şu kulunun yüzü suyu hürmetine istenir mesela salavatı tecviye 4444 okudun bu sabitir salık için okuyosan okunur 4444 ayetel kürsü buda sabitir 313 fatiha buda bir dilek için sabit okunur enerjiye gelince Allaha dua etmek için bir enerjiye degil imana ihityaç var sen tırafayla kendine enerji aktarsan bu söylediklerim olmadan enerji falan sökmez her insanda enerji vardır ama duala alakası yoktur içten istemek isterken kendini aciz hisetmek yardıma muhtaç oldugunu hisetmek gerekir

foxx

Banlı Kullanıcı
bir sorun olmaz karıstırmadıgınız sürece.hangi uygulamayı yaptıgına baglı okuyup okumama kararsızlıgı

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dualar niyetlere ve enerjilere göre okunur. Aynı niyet için aynı enerji açığa çıkar. Sorun yok okuyabilirsiniz.
İyi forumlar...

Requiem For A Dream

Kayıtlı Üye
Neye niyet ediyorsanız ona göre dua edin birden fazla okumaktada zarar yok birşey olmaz en önemlisi niyet etmeniz ve istemeniz olucaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba, ben aynı niyet için birbirinden farklı duaları okusam enerjiler karışırmı acaba, çok kararsız kalıyorum hangi duayı okuyayım diye.

Duaları belirli sayılarda okumuyorsanız içinizde geldiği gibi okuyorsanız sorun olmaz. :)
Belirli sayıda okursanız ve bir amaç için okursanız büyüye girer ve iki farklı büyüyü de aynı anda yapmaya çalışırsanız enerji sorunları yaşayabilirsiniz. :)

Periliceperi

Kayıtlı Üye
belirli sayıda okuyayacğm ama teredütte kaldım, okusam mı okumasammı diye,

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
mesela kuranda gelen rahmaniler dir sorun olmaz berhetiye esmal seba esmai erbein karısık okunursa dolasır hangi hüdam güclüyse diyerini engeller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...