Aynaların sırrını bilen varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rosenna

Kayıtlı Üye
ben iki sene evvel bir siyah ayna almistim. basima gelmedik olaylar kalmadi! cinlerin hepsi musallat oldu. hatta cinlerin kendisini bile bu aynada görebiliyordum. cok korktum ve aynayi bir kac hafta sonra cöpe attim. siyah aynalarin sakasi olmaz. cinleri ve perileri miknatis gibi cekerler.

lost66

Banlı Kullanıcı
Siyah aynamı ? Resim koyabilirsen daha açıklayıcı olur.

La-edri

Kayıtlı Üye
ben iki sene evvel bir siyah ayna almistim. basima gelmedik olaylar kalmadi! cinlerin hepsi musallat oldu. hatta cinlerin kendisini bile bu aynada görebiliyordum. cok korktum ve aynayi bir kac hafta sonra cöpe attim. siyah aynalarin sakasi olmaz. cinleri ve perileri miknatis gibi cekerler.

Bunu neye dayali diyebiliyorsunuz.. Yani siz diyorsunuzki cin peri görüyordum siyah aynada,cöpe attim sorun hal oldu..Bütün sorun aynada idi kendinizde ise hic bir "özellik" yoktu..peki gören Sizin gözünüz degilmiydi?
Herkez ayni aynada ayni seyi görmezki..Bence mesele aynada degil gören gözdedir..:)

Rosenna

Kayıtlı Üye
maalesef siyah aynanin resmi yok.

Bunu neye dayali diyebiliyorsunuz.. Yani siz diyorsunuzki cin peri görüyordum siyah aynada,cöpe attim sorun hal oldu..Bütün sorun aynada idi kendinizde ise hic bir "özellik" yoktu..peki gören Sizin gözünüz degilmiydi?
Herkez ayni aynada ayni seyi görmezki..Bence mesele aynada degil gören gözdedir..:)

tabiki sorun sadece aynada degil, kendi gözümle gördügüm cin ve perileri paranormal hislerimle görebiliyordum.

siyah ayna, kücük bir kozmetik aynasi büyüklügünde bir aynadir. sadece rengi simsiyahtir.

zsyd

Kayıtlı Üye
aynalardan karanlıkta çok korkarım sanki birisi beni takip ediyormuş gibi gelir aynanın önünden geçerken... aram hiç iyi değil aynalarla özellikle karanlıkta.

Rosenna

Kayıtlı Üye
aynalardan karanlıkta çok korkarım sanki birisi beni takip ediyormuş gibi gelir aynanın önünden geçerken... aram hiç iyi değil aynalarla özellikle karanlıkta.

benimde öyle, aram pek iyi sayilmaz aynalarla. sanki gölgeler gecermiscesine aynalardan ...

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Az önce bende aynaya odaklandım insan cok kötü oluyor ya. Gözüm normalde kahverengi. Ama aynaya dikkatle bakınca sanki yeşil,sarı renk var gibiydi.. Bir kaç kez denedim. Yine öyle oldu. Korktum açıkcası. Gündüzleri aynalara cok bakarım ama gece hiç bakamam cok korkarım sanki biri cıkıcak benimle konuşacak gibi gelir. Bir de evimde koridorda koskocaman ayna var. Kendi odamda da 3 ayna var. Nereye dönsem aynayla karşılaşıyorum yani.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Geceleri uzak durmak gerekiyor.Aynalar bir nevi kapı görevi görüyor.Bilmedigimiz yerlere açılan içindede çok enteresan şeyler olan.Bundan bahsetmemeliyim.Neyse uzak durmak en iyisi...

Avelox

Kayıtlı Üye

Siyah ayanaya bir örnek, netten zor buldum..

Geceleri karanlık odada aynaya bakmayın pek, arka taraftakileri görebiliyorsunuz.

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Ben aynalardada bizim gibi yaşayanlar olduğunu duymuştum ancak bir gece aynanın karşısına geçtim ve aynadaki yansımamda sağ gözüme daldım ve gözümü açıp kapamadım bir noktaya sabitledim baktım yaklaşık 12 -15 saniye sonra yüzümün yarısını yanmış ve gözümün birisinin üstünü karanlık kapatmış oluyo ve diğer gözüm ise simsiyah oluyo beyaz yerleri bile ve kafayı sallamadıkça o gördükleriniz ancak gözünüzü başka yere odaklasanız bile eski haline gelmesi bir kaç saniye oluyo bir anlam veremedim!

bir şeye çok fazla odaklandığında göz yanılmaları her zaman olur,mesela elinizi uzatın ve bir müddet ona aynı şekilde bakın bir müddet sonra elinizden aynen renksiz duman bazı dalgalar çıtığını görebilirsiniz...

hayrani

Kayıtlı Üye
bir evliya şöyle demiş allah dan korkandan herkes korkar 2 olgu vardır aşk sevgi saygı ve bildiklerinle iman etmek aynalara iman edeceginize allaha iman edin.ozaman aynaya baktıgınızda o sizden korkacaktır içinizdeki gücü keşfedin. saygılarımla

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
beyaz süt adlıkitapta post partum psikozu işleniyo ve üç harflilerle alakalıda biraz bilgi veriyo ve şöyle yazıyo üç harflilerin lousa kadınlara dokunduğunu eski insanlar bunu bildiği için anneyi ve bebeği hiç yalnız bırakmadığını üç harflilerin "aralıklarda"yani[eşiklerde] bulunduğnu yazıyo bu eşikler ayna ve kapı dipleri.

Exp

Kayıtlı Üye
Hayır hiç birşeyle ilgisi yok tamamen bilimsel bir cevabı var. Sen sağ gözüne bakarken sol tarafınının bir bölümü kör noktana denk geliyor .

augury

Kayıtlı Üye
Gündüzleri süslenmek haricinde asıl akşam saatleri daha çok bakıyorum aynaya. Lavaboda ellerimi yıkarken mesela yüzümü inceliyorum. Gözbebeklerime bakıyorum. Çok uzun süre bakmadım ama göz bebeklerim büyüyor ya da küçülüyor. Bu konuyu da hiç irdelemedim, sürekli aynı noktaya baktığımdan olsa gerek diye düşünüyorum. Ama bende tuhaf olan şu, herhangi bir aynanın karşısına geçtiğimde kendi kendime konuşmaya başlıyorum. Nasıl başladığını bilmiyorum ama bir an kendimi konuşurken buluyorum. Konuştuğum konularda genelde saçmalıktan ibaret. Mesela yanımda biriyle sohbet eder gibi bir edayla konuşuyorum :) Farkına vardığımda bu saçmalığa son verebiliyorum, ama artık rahatsız olmaya başladım.

NightEyes

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci/stajyer
aynalar uğursuzdur lanetlidir ! çünkü çirkin olduğumu bana her fırsatta hatırlatır !

ayrıca ayna bir insan icadıdır. ve aynalarla ilgili olayla tamamen psikolojiktir. neye inanırsan onu yaşarsın .. bilinç altı oyunları falan...

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
Benim tercihim ayna karsisina gecmeden önce arkanizdan kamera yada fotograf cekmeyi deneyin.bakalim ne goruceksiniz...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bazı Amerikan filmlerinde aynalarla ilgili bir çok boyutlar arası geçiş duymuştum..

Perina

Banlı Kullanıcı
Aynalardan çok korkarım..Özellikle geceleri..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Korksak ta korkmasakta şu bir gerçekki buradaki her varlık dünya dediğimiz evin bir parçası.Bende korkmuyor değilim ama en azından bu düşünceyle olanı biteni kabullenmeye çalışıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...