Astral seyehat enerji çalışması 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cherry_rock

Kayıtlı Üye
ay şimdi farkettim çalışma pazartesi :S malesef ben katılamıyorum. mesaj atmıstım ama üzgünüm. iptal edin sevgili urum :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
ay şimdi farkettim çalışma pazartesi :S malesef ben katılamıyorum. mesaj atmıstım ama üzgünüm. iptal edin sevgili urum :(

Özel mesajlarımızı Urum beye değil Dilberhala nickli üyeye atıyoruz.
O halde çalışmanın iptali için de Dilberhala adlı üyeye

Astral seyahat enerji çalışması 12 ye katılmayacağım başlıklı bir mesaj atmalısınız.

Diğer çalışmalarda böyle yapılması gerektiğini yazılmıştı.
Bu da öyle olsa gerek.

passion

Kayıtlı Üye
Çalışmanın başlamasına yarım saat kaldı fakat benim göndermiş olduğum mail daha okunmadı gösteriyor bana bilgi verirmisiniz lütfen çalışmaya katılamayacakmıyım yoksa :(

Voy

Kayıtlı Üye
Çalışmanın başlamasına yarım saat kaldı fakat benim göndermiş olduğum mail daha okunmadı gösteriyor bana bilgi verirmisiniz lütfen çalışmaya katılamayacakmıyım yoksa :(

Mesajınız gönderilmiştir ,böyle bir bildiri yapmıyor sistem.Siz mesajı yolladıysanız bilgiler ulaşmıştır.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Site saatlerinde bir uyumsuzluk mu var acaba gece ? 23:00 da olmıyacakmıydı bu calısma ? Sayın Urum ve diğer yetkili arkadaslar... ?

arkhe93

Kayıtlı Üye
peki sebep ?? 23:00 dı. Bilgilendirme neden yapılmadı ?

origanum

Yönetici
peki sebep ?? 23:00 dı. Bilgilendirme neden yapılmadı ?

Yapıldı. Tüm inisiyelerin artık gündüz 13:00 de yapılacağı bizzat Urumhamatahayil tarafından ayrıca yazıldı ve tek tek ilk sayfalardaki saatler düzeltildi.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ben bir haftadır bakmıyordum... Saat 23:00 diye bekliyordum. Madem öyle diğer çalısmalardan da adımı silin o zaman. Yani böyle bir değişiklik yapıldı madem özel mesajla belirtin. Ben nereden bile bilirim ki değiştiğini.... Bu nasıl çalışma mantığı Allah aşkına.

origanum

Yönetici
Ben bir haftadır bakmıyordum... Saat 23:00 diye bekliyordum. Madem öyle diğer çalısmalardan da adımı silin o zaman. Yani böyle bir değişiklik yapıldı madem özel mesajla belirtin. Ben nereden bile bilirim ki değiştiğini.... Bu nasıl çalışma mantığı Allah aşkına.

Diğer çalışmalardan silinmek için buraya değil de dilberhalaya özel mesajla bildirmeniz gerektiği de bildirilmişti.

arkhe93

Kayıtlı Üye
evet ama görünen o ki siz bildilendirme yapmıyorsunuz. Demekki bizimde yapmamıza gerek yok o halde... Hatta üyeliğimi de silerseniz çok memnun olurum...

hatta İp numaramıda yasaklayın. Ailemdeki diğer kişilerde girmesin..

origanum

Yönetici
evet ama görünen o ki siz bildilendirme yapmıyorsunuz. Demekki bizimde yapmamıza gerek yok o halde... Hatta üyeliğimi de silerseniz çok memnun olurum...

hatta İp numaramıda yasaklayın. Ailemdeki diğer kişilerde girmesin..

İsteğiniz ve hakaretleriniz üzerine üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
:) Yine anlaşılıyor ki, birileri hazımsızlık çekiyor. Niçin bazı eski yönetimden arkadaşları buraya bu şekilde alakasız olmalarına rağmen taşıdınız? Demek ki birilerinin yarası var. Kim olduğunuz, ne olduğunuz hiç önemli değil; çünkü başkalarının yaltakçılığını yaptığınız ortada, ben buradan niçin çıktıklarını şimdi yazacağım merak edenlere.
Kontejyan, kendine farklı bir düzen kurmak istemiş ve sitemizden ayrılmıştır. Diğerleri de ona yardımcı olmak için de onunla birlikte ayrılmıştır. Bizler birbirimizle ister sorun yaşarız, ister yaşamayız, buna kim neden karışsın ki? Hiç biriniz ailenizle bu güne kadar tartışmadınız mı? Komşuların ve sokaktan geçen vatandaşların, sizin dört duvarınızın içine girip size karışmadıkları gibi, lütfen siz de bizim ailevi meselelerimize burnunuzu sokmayınız.. Bu hepiniz için geçerlidir. Bana ve arkadaşlarıma özel mesajlarla soranlar da dahil, aile içi durumlarımız hiç birinizi ilgilendirmez.
Ha, bunu burada niçin dile getirdiğinizi ben anladım. Kusura bakmayın ama, fena dolduruşa gelmişsiniz :)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
:) Yine anlaşılıyor ki, birileri hazımsızlık çekiyor. Niçin bazı eski yönetimden arkadaşları buraya bu şekilde alakasız olmalarına rağmen taşıdınız? Demek ki birilerinin yarası var. Kim olduğunuz, ne olduğunuz hiç önemli değil; çünkü başkalarının yaltakçılığını yaptığınız ortada, ben buradan niçin çıktıklarını şimdi yazacağım merak edenlere.
Kontejyan, kendine farklı bir düzen kurmak istemiş ve sitemizden ayrılmıştır. Diğerleri de ona yardımcı olmak için de onunla birlikte ayrılmıştır. Bizler birbirimizle ister sorun yaşarız, ister yaşamayız, buna kim neden karışsın ki? Hiç biriniz ailenizle bu güne kadar tartışmadınız mı? Komşuların ve sokaktan geçen vatandaşların, sizin dört duvarınızın içine girip size karışmadıkları gibi, lütfen siz de bizim ailevi meselelerimize burnunuzu sokmayınız.. Bu hepiniz için geçerlidir. Bana ve arkadaşlarıma özel mesajlarla soranlar da dahil, aile içi durumlarımız hiç birinizi ilgilendirmez.
Ha, bunu burada niçin dile getirdiğinizi ben anladım. Kusura bakmayın ama, fena dolduruşa gelmişsiniz :)

Az önce mesajlarin bir kac tanesini okuma firsatim oldu. Birkac satir da ben eklemedem duramayacagim:)
provakasyonlar herzaman var olmus ve varolacaktir ama önemli olan bu degildir tersine acaba biz ne kadar duyarliyiz ve haziriz bu tur provakosyonlar karsisinda. Unutmamali dis tehtidler birlikte oldugumuz surece atlatilabilir ve bir ulke misali savunulabilir ama icten yapilan ihanet bence affedilemez. Bu nedenle mademki buradaki ben ve mabet uyesi arkadaslarimiz bu siteyi begeniyor ve buradan az veya cok kendimizce yararlanip guzel bir sosyal platform olusturuyoruz. Gelin ozaman hicbir doldurusa gelmeden böyle devam edelim ve hatta bu siteyi daha yararli ve ögretici bir yer haline getirelim birlikte, yöneticilerimizin rehberligiyle. Zaten uygunsuz ve buraya layik olmadigini gösteren arkadaslar kendi yollarini secmistir ve gereginide sevgili yöneticilerimizde yapiyor bence.

"Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, bir gün gelecek can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde sefa sür bir iki gün, zira senin üstünde de yeşil otlar bitecek "

Saygi ve sevgi ile/

Adramelech

Kayıtlı Üye
1 Aralık için önceden oluşturulmuş bir başlık göremedim bu ay olmayacak değil mi?

origanum

Yönetici
1 Aralık için önceden oluşturulmuş bir başlık göremedim bu ay olmayacak değil mi?

Enerji takvimini dikkatli incelerseniz bu çalışmanın her ay aynı gün ve saatte tekrarlanacağı yazılıdır. Katılmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın dilberhalaya.

Adramelech

Kayıtlı Üye
7 günlük meditasyon süreci olacağını sanıyordum da. Neyse katılamayacağım zaman yüzünden malesef :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...