Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

kagero

Kayıtlı Üye
merhaba zeyna melis bi süre burda yok soruna ben cvp veriyim..külleri 1 kaç gün sonra dökebilirsin.biz isimleri türkçe olarak yazdık..onun iş yeri kapısınada dökebilirsin tabii ki zaten büyüyü yaptığın kişiyi ve anne ismini belirtiorsun o yüzden sorun yok..tokalaşırken az bişiy külde sürebilirsin..ama su bardağında sanırım etkisi yok..

[KarBeyaZ]

Kayıtlı Üye
gercekden cok lginc suana kadar buyu yapma dusuncesin hic kapilmadim k yapmai da dusunmedim ama oyle bir yazilmis ki caresiz kalanlar bunu hemen uygulamak istiyorlar iyi hos keske sevdiklerimiz bize donselerdi ama ya buyun bir zamani yokmu bitimi yokmu bu yapilan suresiz sevgi sagliyormu? merak etiklerim bunlar iyi hos gelir 5 gun mutlu olursun ama ya geri donerse ya eski haline donerse b etki bitince o zaman ne olacak? ikinci bir yikima hazirmisiniz ona daha cok alismaya onla olmayi daha cok isterken bir anda eskisine dondugunuzde onu buyu ile tilsim ile ne kadar tutabiliceksinizki. bende cok isterim sevgilim donsun mutlu olaym diye ama dua ile yapmak istedim aylarca , bazen buyu de dene dyor icimdeki seytan ama bunlar korkutyor beni. ve sonra vazgeciyorum

mutinella

Kayıtlı Üye
anne adını bilmiyosak napıcaz peki sadece adını yazsak olurmu...??? bilen varsa bilgi versin lütfen..

selenim

Banlı Kullanıcı
anne adını bilmeyenler havvadan doğma diyebilirler.

delirdimmi

Kayıtlı Üye
benim merak ettiğim bu büyünün bir süresi varmı yani kalıcı bir büyümüdür yoksa kısa zamanda etkisi geçicek bir büyümüdür??

Herkese iyi akşamlar.Şimdi tüm yorumları tekrar okudumda aklıma birşey daha takıldı.büyünün sabah güneş doğmadan 10-15 dk önce yapılması söylenmiş.külleri serpme işlemimi güneş doğmadan yapılmalı yoksa külleri hazırla işlemimi?En kısa zamanda cevap verebilirseniz sevinirim çok acil.

evera

Kayıtlı Üye
arkadaşlar moral bozmak gibi olmasın ama iki kere yaptım kapı koluna bile sürdüm ama sonuç daha da kötü malsef bence denemeyin artık telefonunu bile değiştirdi

zebill

Kayıtlı Üye
merhaba bişey sormak istiyorum birinci sorum bunu yparken herhangi bir dua okumak gerekiyormu ikinci sorumda kağıt yakılacak tamamda kullandığımız sarımsakdamı yakılacak acil cvppp.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sürdüğünüz sarımsağın yeri kalanıda yakabilirisniz. okunması gerekli bişey bulunmuyor

zebill

Kayıtlı Üye
çok soruyorum ama sarımsağı soymak gerekiyormu tşk.bide o yazılacaklar ın hepsi sarımsaklamı yazılacak şimdiden tşk

glcyglcy

Kayıtlı Üye
yapacagım insan işi araç kullanmak, acaba geçtigi yola atsam külü fark edermi acil cevap alabilirmiyim. şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
aslında konu içinde hepsi var ama yinede tekrarlamış olalım. evet soyulacak ki suyu çıksın evet sarımsak burda mürekkep görevi görüyor başka bir yazı yazma aracı kullanılmayacak amaç saten bu.

sonuçda elle edilen kül ordada yazdığı gibi kişiye en yakın şekilde temas etmesini sağlayacak şekilde olmalı size en uygunu geçtiği yol üzerine dökmekse tabiki yapılabilir ama ne kadar yakın temas olursa okadar iyidir.

zebill

Kayıtlı Üye
ters tepme diyorlar işe yaramıyor diyorlar bunların sebebi rastgele yapılış inanmamak nedenlerden olabilirmi?

zebill

Kayıtlı Üye
tşk ederim okudum hepsinide bak yine soru çıkardım ben arapça bilmiyorumki yazabileyim

bu arada ay takvimine baktım hayırlı iş içindi kaçırmışım herhalde yeni ayı

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır yeni ay 25 de başlıyor 25/04/2009 da

zebill

Kayıtlı Üye
yeni ay 25 başlıyor tşk ederim ama siz yazmışsınız arapça yazılması lzm die illaki arapcamı şart

glcyglcy

Kayıtlı Üye
bişey sorabilirmiyim? işlemi yapıp külü elde ettikten sonra o külü ben gidip dökemiyorum bi başkası sokagına serpse etkili olurmu acaba yoksa olmaz mı?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bir ytgulama yaptığınızda öncelikle bnunu kimse bilmesin bu sırlı bir iştir çünkü büyüye sizin eliniz değidiyse siz yapın işlemi başkasını karıştırmayın.

dil kullanımı ile ilgili artık soru istemiyorum 100lerce kez sölenmiştir. majikal dil kullanmak zorundasınız arapça diyorsa arapça traban diyorsa triban ibranive diyorsa ibranice

latince harfler yani türkçede kullandığımız harfler asla asla asla asla kullanılmaz

nee

Kayıtlı Üye
arkadaşlar büyü ve hocalar hatta papazlar konusunda o kadar çok olayların içinde bulundumki anlatsam ha di yaa bu da olurmu dersiniz inanmazsınız.artı o kadar çok kitap okudumki konyularla ilgili.amaa sonuç derseniz sıfır.bu işlerle bir yere varılmıyor sonuçta.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar büyü ve hocalar hatta papazlar konusunda o kadar çok olayların içinde bulundumki anlatsam ha di yaa bu da olurmu dersiniz inanmazsınız.artı o kadar çok kitap okudumki konyularla ilgili.amaa sonuç derseniz sıfır.bu işlerle bir yere varılmıyor sonuçta.
Yani büyü yoktur veya işe yaramayan birşey midir sonuç olarak?