Aşırı parlak bir sima

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Herkese ışiķli günler diliyorum...

Evet yine ben yine enterasan bir olay yine ne diyecek bu deli diyenler için anlatmaya başlıyorum:) merak etmeyin bu sefer kesin rüya !

Rüya mekan olarak üst katımızda oturan amcamin evde gerçekleşmektedir

Rüyada ben ve daha önce hic biryerde görmedigim tanimadigim bir nurani sima o nurani simasını tamamlayan beyaz elbise başında Tac a benzeyen bir şeyle açık şekilde insan gibi bakmayan gözleri sakalı temiz bir cildi ama sakalı kestane rengine benzeyen ama tanımıyor olmama rağmen hz isa ile cebrail A.s arasında seçenek yapıp kararsiz kaldığım varlık ile tek başınayız ben hareket ettikçe hareket eden ben 1 adım atıyorsam o küçük ama bana her adımda nasıl olursa yaklaşmayı başara biliyor ben banyoda büyük ihtimal abdest alıyordum hatırlamıyorum aynaya baktim kafamı cevirdim kapıdan ban bakıyor güzel ve nurani olsa bile korkuyorum ve bağırıyorum geri geri usulca giderken yolun sonuna gelip duvara dayandik ama ben geriye her adım attığımda o bana daha fazla yaklaştı gidecek yerim kalmayınca durdu büyük ihtimal arapça bir söz söyledi ve ben yine nasıl olduysa anladım ama kalktıgımda dahi söylediği sözü aklimdan geçiyor fakat sesli olarak veya düşünce yoluyla kendime bile söylemiyordum halen daha söyleyemiyorum neyse durdu ve vana baktı gidecek yerim kalmayınca ayakları hareket etmeden ki ayaklarında giydiği elbiseden gözükmüyordu uzun bir ebiseydi âdeta yerden 5 10 cm havalanarak uçarak geldi bana değdiği an benim gözler kapandı vücudumda atomundan tut her bir zerre adeta titredi sanki ışık hızından hızlı bir şekilde beni uçuruyordu iç organlarımın yıkandığını en son kalbimin yıkandığını hatırlıyorum hem ağlıyorum hem gözler kapalı açamadan uyandık kalktigimdada vücudum aşırı yorgundu bana yormuştu beni ...

Özellikle dennise den yorum bekliyorum :)

Baycu

Kayıtlı Üye
Bir sufi eglenmiş senle benzeri başıma geldi tarif ettiğin şekil ve boyutlarda

Baycu

Kayıtlı Üye
küçükken evde biseyler görüyordum kısa boylu uzun sakallı yüzü yaralar içinde yeşil ve kizil tenli bir yaşlı varlık beni korkutuyor du Allah'a inanma Allah yok felan diyordu bende korka korka korkmamayi ogrendim bi gece gene geldi korkuturken besmele cekdm ondan kurtulmak için bı tokat attım ve kayboldu bidaha görmedim

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Rüyanı yönetme seviyesine geldiysen ve istediğini özgürce yapabiliyorsan takat atma sebebin neydi rüyada gördüğün şeyler sana dokuna bilir ama sen onlara dokuamazssin dokunsan bile sokundugun an uyanırsın veya rüyan değişir ve sufi ile bağlantısını anlatan bir açıklama.yapmadin lütfen o konuyu bana anlatirmisin

Baycu

Kayıtlı Üye
Gördüğüm rüya değildi. Tokat atma sebebim panikle yaptm ondan kurtulmak için. Sufi derken yani güçsüz zayıf cinniler eğlenmeyi seviyor insanlarla mesala bı ses duyarsınız bakarsın orda kim var diye korkarsınz onların hoşlarına gider insan oğlu bizden korktu diyip.

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Ben sufi yi sofi nin diğer bir adi olarak biliyorum ama araştırmam lazim

gökay1

Kayıtlı Üye
Gördüğüm rüya değildi. Tokat atma sebebim panikle yaptm ondan kurtulmak için. Sufi derken yani güçsüz zayıf cinniler eğlenmeyi seviyor insanlarla mesala bı ses duyarsınız bakarsın orda kim var diye korkarsınz onların hoşlarına gider insan oğlu bizden korktu diyip.
Sufi değil süfli. Yani kötü, pis

Berliner

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz rüyaları ilim ehli icazetli biri olmadıkça anlatmayın. rüyalarınız kesilebilir eğer rahmani ise.
Ayrıca size rahmani yani iyi bir rüya gibi görünse de sufliler göstermiş olabilir. Yani sağlam korumalar yaparak veya ayetler okuyarak ile yatmadığınız sürece rüyalarınızın rahmani veya diğer türlü olup olmadığını bilemezsiniz. O yüzden rüyaların doğruluğunu araştırarak hareket ediniz. tabiri caiz ise her gördüğünüz sakallıyı dedeniz sanmayın :)
selametle

davet

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz rüyaları ilim ehli icazetli biri olmadıkça anlatmayın. rüyalarınız kesilebilir
bu konuyu açan kardeşimize dün gece bir varlık seslenmiş sizde çoook doğru bir adres göstermişsiniz hakikaten öyle ilim ehli birine anlatın lakin bu ilim ehilleri nerede be kardeşim nerden bulunur nasıl gidilir nasıl güvenilir hakikaten derdimizi anlatabileceğimiz ilim ehli insan bulamıyoruz ....

davet

Kayıtlı Üye
konuyu açan derken ben Baycu'yu kastetmiştim sanırım bi karışıklık olmuş :)

Berliner

Kayıtlı Üye
bu konuyu açan kardeşimize dün gece bir varlık seslenmiş sizde çoook doğru bir adres göstermişsiniz hakikaten öyle ilim ehli birine anlatın lakin bu ilim ehilleri nerede be kardeşim nerden bulunur nasıl gidilir nasıl güvenilir hakikaten derdimizi anlatabileceğimiz ilim ehli insan bulamıyoruz ....
bulmak nasibinizde varsa bulursunuz. yoksa da her hocayım diyeni icazetli görmeyin.

davet

Kayıtlı Üye
bulmak nasibinizde varsa bulursunuz. yoksa da her hocayım diyeni icazetli görmeyin.
Hiç şüphesiz allah ilahi bir hikmet ile kaderi ve nasibi evvelde takdir etmiştir lakin bu konuyu çok bununla ilişkilendirmek bence mümkün değildir diye düşünüyorum. Daha somut paylaşımlar faydalı olacağı kanısındayım