Aşık etmek için.

azrael

Kayıtlı Üye
Evet 7 gece yakılacak mumlarda, mumun 1/7si yakılır denilmektedir.

HOZEN

Kayıtlı Üye
yapılan tüm işlemlerde niyet ve inanç çok önemlidir, siz inanmadıktan sonra sizin için bu işlerin piri bile okuma yapsa yinede etki etmez...tutmuyorsa bunun nedeni formülün yanlış olması değil sizin negatif etkinizdir...biraz dikkat arkadaşlar...

Punky, bu okumalar ve dualar büyü değil midirr?

dunya

Kayıtlı Üye
Selenim paylaşımların için çok teşekkür ederim.Sana ve dualarına inanıyorum ve bunu deneyeceğim...Mumun üzerine okunan dua sadece bu kadar mı tek cümle yani ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

ruchan

Banlı Kullanıcı
bunlar bence komik şeyler mumla yapılan büyüler pek isabetli olmuyor

marmarisli48

Kayıtlı Üye
şimdi arkasalar bi karar versek aynı mum 7 gecemi yoksa günde 1 mummu yakılacak ? ve duası bukaar kısamı besmele cekiyormuyuz basında ?

samanyolu

Kayıtlı Üye
Her şekli, her sayıyı deneyince de haftalar geçiyor. Git, yakasından tutup getir daha iyi :D:D

selenim

Banlı Kullanıcı
Selenim paylaşımların için çok teşekkür ederim.Sana ve dualarına inanıyorum ve bunu deneyeceğim...Mumun üzerine okunan dua sadece bu kadar mı tek cümle yani ve elgaytü aleyke mehabbeten minni

Evet dua sadace bu kadar canım kardeşim.

Bump:
Her şekli, her sayıyı deneyince de haftalar geçiyor. Git, yakasından tutup getir daha iyi :D:D

Bazıları için gerçektan bunu yapmak gerekiyor sanırım..Çok güldüm:)

selenim

Banlı Kullanıcı
Mum genelde büyülerde önemli bir simge halini aldığı için size mumla yapılan her şey büyü gibi gelmesin.Şöyle düşünün türbelerede dilek sunarken mum yakarız.minnettarlığımızı belirtmek için....

duam

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar deneyen oldu mu? Sonucu bildirirse sevinirim ve selenim her gece bir mum yakarsak evi yakarız alimallah mum bitmek bilmiyor, başında uyuya kalırım bir gün...:) Paylaşım için teşekkürle acil cvp alırsam sevinirim sevgilerrr...

eylul1

Kayıtlı Üye
selam bu dua terk eden birini de geri döndürür sevmesini saglar mı acaba ? sevgiler !

lazerci

Kayıtlı Üye
Selenim bu son sorularada cevap verirsen çok sevinirim. Elimizde mumlar bekliyoruz giden dönsün diye :D Hangisi doğru olacak ona göre işlemlere başlıyalım.

Teşekkürler

PUNKY

Kayıtlı Üye
Forum kuralları gereği defalarca belirttiğimiz gibi açılan konuların altında kaynak belirtmek zorunludur.Sizin konularınızın hiç birinde kaynak yok, bu durumda korkarımki üyelerden gelen şikayet nededeniyle konularınızı kapatmak zorunda kalacağız.Bilginize

gözde

Kayıtlı Üye
ben bunu uygulamaya başladım bu ikinci gün.sonucu paylaşırım arkadaşlar

kermit

Kayıtlı Üye
PUNKY kaynak Gizli ilimler hazinesi, o kitapta da aynı işlem var

kermit

Kayıtlı Üye
hayır, sevdiğim kişinin bir robot gibi beni sevmeye programlanmasını değil kendi iradesine dayanarak beni sevmesini isterim. Eğer birazcık düşünürseniz aşk denilen kavramın öleceğini farkedebilirsiniz.

gözde

Kayıtlı Üye
halısın aslnda ama insan can acısıyla bazen baş edemeyip böyle şeyler yapabiliyor

Bump: bide bunun güzel yanı dua olması.sonuçta allahtan istiyoruz

benbet

Kayıtlı Üye
mum dua okunduktan sonra yakılacak ve sonra kendi kendine bitene kadar yanacak mı?