arkadaşlar sevdiğim adamla evlenmem için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülce1

Kayıtlı Üye
Bazen gerçekler çok açık şekilde önümüzdedir ve biz ya görmek istemeyiz ya da görmemezlikten geliriz. İnsan kalbinin en derininde bilir aslında, hisseder ama kulak vermez...

Defalarca ayrılmayı denedim tlf.larına msj.larına cvp vermedim, kapıma gelip yalvarıyordu ben sensiz yapamıyorum diye, söz herşey senin istediğin gibi olacak diyordu. bende bir şans daha veriyordum. sevdim inandım güvendim sanırım en büyük hatam bu..

memories

Kayıtlı Üye
beni çok istiyor,seviyor buna adım gibi eminim fakat evlilik adını duyunca korkuyor. eminim herşey daha güzel olacak. özel konuşmalarımıza giremiyorum ama süpriz hazırladı ve korkusundan vaz geçti :(

Siz o insanı elde etmek, daha doğrusu korkularını yenmesini sağlayıp evlenebilme niyetiyle büyü yapmak istiyorsunuz fakat siz bir büyünün içindesiniz.Umarım en kısa zaman da acı bir tecrübe yaşamadan içinde bulunduğunuz büyüden kurtulursunuz.Çok fazla inanmışsınız belli ama nafile.Bir erkek veya kadın korkularım var derse veya biraz zamana ihtiyacım var derse umudu kesin.Aşk veya sevgide korkunun veya zaman ihtiyacı denilen kavramın yeri yoktur.Sizi çok iyi anlıyorum.Bir şekilde inanmak istiyorsunuz karşınızdaki insana ama boşuna, emin olun.Siz bu şekilde iyimser ve o insanı yanlışlarını veya suçunu görmemezlikten gelen bir ruh hali içinde bulunduğunuz müddetçe sizinle asla evlenmeyecek o insan.Bu acı gerçekle yüzleşmeden tavrınızı koyun ve kesin tavrını bekleyin karşınızdaki insandan.O size kesin tavrını çok kısa bir süre sonra gösterecektir emin olun.Ve büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız bunu üzülerekde olsa belirtmek zorundayım.

Benim sevdiğim 10 yıldır birlikte olduğum adam da evlilikten korkuyorum diyordu. Bende sabrettim elbet bir gün düzelecek korkusunu yenecek diye oysa son 2 yıldır yabancı uyruklu bir bayana ev dayamış döşemiş onunla yaşıyormuş.öğrenince dünyam başıma yıkıldı.hala kendime gelemedim.

10 yıldır birlikte olduğunuz insan sizinle niye evlenmeyi düşünmeli sizce? veya neden evliliğe ihtiyaç duymalı? veya neden size ev dayamalı döşemeli? siz zaten ona kapılmışsınız.Şimdi bile gelse özür dilese,yanlış yaptım affet beni dese yine ona sarılacaksınız.Bunun o bilincinde değil mi sanıyorsunuz? yabancı uyruklu kadına tabiiki ev döşemeli çünkü başka türlü uzun bir birliktelik yaşayamaz yabancı uyruklu bir kadınla.Argo tabir ile para yedirmeden yabancı uyruklu bir kadının türk erkeğiyle işi olmaz kolay kolay.Çünkü onlar rahat hayatı ve eğlenceyi daha çok sever türk kadınlarına nazaran ve bunu ona yaşatan erkek kim olursa onunla beraber olur.Eğer sizin geçmiş sevgiliniz bir gün o hayatı ona veremediği an o yabancı uyruklu kadın başka birisiyle beraber olur onun için farketmez açık ve net söylüyorum.Türkiyeye gelen yabancı uyruklu bir kadın ya tatil yapar ve bu esnada tatil aşkı yaşar geçici olarak.Ya paralı kısa ilişkiler için veya paralı ve saf bir erkek bulma niyetindedir.Yaşı olgun olupta zengin kadınlardan bahsetmiyorum tabiiki o biraz farklı ama emin olun türkiyeye turist olarak gelipde fakir bir türk erkeğiyle beraber olan kadının ya memleketinde büyük bir problemi vardır ya da gidecek hiçkimsesi kalmamıştır.Demek istediğim siz o insana eminimki 10 yıl içinde istediğinden de fazlasını vermek istemişsiniz ama o istediğini almış fazlasını istememiş artık.Ve her zamanda sizin onu kabul edeceği inancında.En iyi ihtimalle döner dolaşır yine bulur sizi merak etmeyin ama bu döngü hep bu şekilde devam eder.Sakın anlık bir gaflete düşüp güzel ve acıklı sözlere inanmayın.

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Çoğu erkek evlilikten korkar, bence bu konu hakkında sevgiliniz korkularını ve önyargılarını yenene kadar bekleyin. Zaten bir süre sonra sizinle o evlenmek isteyecek. Alışma ve benimseme aşamaları var onların kendince :)

campanella

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar,

sevdiğim adamla evlenmek için yardım edebileceğiniz büyü yada tılsım varmı. zaman zaman adım atıyor fakat evlilikten korkuyor.

Merhaba,
Konunuza iki farklı açıdan yazmadan geçemedim, ihşllah yanlış anlamazsınız ve biraz olsun fikirlerinizi netleştirmenize katkı sağlarım. Şunu da belirtmek isterim ki Allah gönlünüze göre versin, kendinizi üzmeyin hiç boşuna, değmiyor...
1. Eski eşimle bana büyü yapılarak evlenmiştim. Sonuç: 1 sene bile sürmedi! Tüm dengem altüst oldu, işyerim ve aynı zamanda eğitim aldığım yerde her işim tersine döndü, yaşama sevincim kayboldu, resmen beni ben olmakta çıkarmıştım. Silkinip kendime gelmem kolay olmadı.
Evimde eşyaların arasına gizlenmiş bir sürü muska...vs varmış ( çok sonradan öğrendim tabii) ve ben o evdeyken hep söylerdim eski eşime "bu evde garip bir şey var, birşey sanki devamlı beni izliyor, hep yanımda" diye tabii kaale almaz, hatta işi dalgaya vururdu... Büyüyü düzenli olarak yinelemesine rağmen ben Allah'a şükür o evden 7. ayda deyim yerindeyse, kaçmayı başardım! Yaptıklarını ise seneler sonra tesadüf eseri öğrendim! Bu olay 6 yıl önce olmuştu, hala tam olarak hayatımı düzene koyamadım!
Bu yazdıklarım, büyü yapılmış birinin bakış açısından bakmanızı sağlamak içindi, bilirim insan sevince objektif yaklaşamaz. Şuan ne hissediyorum diye sorarsanız o zat ve ailesi için; hiç bir şey! Sadece acıyorum ve Allah ıslah etsin diyorum. Hem bu dünyasını hem ahiret hayatını (müslümanım) yaktı, hiçççç değmeyecek bir şey için :) çok zayıf ve aciz biri, inanın böyle insanlar için yapılacak hiç bir şey yok, hep kaybetmeye mahkumlar...

2. Bir kadın olarak sizi çok iyi anlıyorum, yaşınızı bilmiyorum ama ben 30'lu yaşlarımdayım ve size birebir tecrübelerime dayanarak yazabileceğim tek bir şey var erkekler hususunda, umursamayın :) benzer bir şeyi 1.5 sene önce yaşadım, ehh hem deneyim hem yaş itibari ile tak etti canıma ve ayrıldım, 1 ay önce, başka biri ile olduğumu bildiği halde evlilik teklifi ile geldi! Sözde beni çok sevmiş ve unutamıyormuş! şunu anladım ki gerçekten seven erkek, korkmaz! Sevdiği kadını yanına alır... Kabullenmesi zor ama erkeklerin sevgi anlayışı bizler gibi değil... Nacizane tavsiyem, bu şahsı bir an önce, kararlılıkla hayatınızdan çıkarmanız. Yolunuzda kararlılıkla ilerlemenizdir. Siz mutlu bir şekilde hayatınıza devam ettikçe, kimbilir ne güzel süprizler karşınıza çıkacaktır :)

vildann

Banlı Kullanıcı
kardeş birde şöyle düşün her şerde bir hayır vardır.belki o kişi senin için uygun değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...