Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin, Bir Akıl Verin.!

spatyom

Kayıtlı Üye
Ben aylardır, interneti dolaşıyorum, forumlara bakınıyorum, çevremde bilgili kişilere soruyorum ama bir türlü bir çözüm bulamadım:banghead: şimdi bize ailecek sıkıntı veren bir şahıs var evimizede girip çıkabilen birisi bu akraba yani, dolayısıyla herhangi bir yasal işlem yapamıyoruz, yani ben bu işi maddi değil manevi yoldan çözmek istiyorum, bu kişiyi temelli ve birdaha gelmemek üzere nasıl evde yollayabilirim? ya da dilini bağlamak mümkün müdür? senelerdir eziyet ediyor bize, bir türlü kurtulamadık gitti, artık sabrımız taştı, yani ben sizler gibi çok bilgili değilim açıkcası, daha önce bir kaç tertip uyguladım kar etmedi, ne yapabilirim arkadaşlar ne yapabilirim? İnanın sizle daha çok bilgi paylaşabilsem bana hak vereceksiniz ama kusuruma bakmayın bize yaşattığı çok acı deneyimleri zikretmek istemiyorum burdan sadece canımdan bezdiğimi ölmek isteyecek kadar ondan kurtulmak istediğimi bilin ve bana lütfen bir çıkış yolu gösterin, ne yapabilirim bu insan için, ömür billah duacınız olurum lütfen ama lütfen bana bir yol gösterin güçlü bir dua, bir uygulama vs vs

enzo

Kayıtlı Üye
Size ve ailenize sıkıntılar yaratacak biri akrabanız dıye yasal bi işlem yapamamanız gibi bir durum söz konusu değil tabikide yapabilirsiniz ama yapmak ıstemediğinizden olabilir.
Bir kişiyi yada kişilerden rahatsızlık duyuyorsanız ailenizle birlikte o sahsa bunu sölemenız en mantıklısı gibi düşünüyorum unutmayın büyü gibi bir işe kalkmaktansa Allahtan yardım dilemek en hayırlısı diye düşünüyorum.Saygılarımla

gümüş

Kayıtlı Üye
Görüşmek istemiyoruz deyin kısaca, olmaz mı ?

AJA

Elit Üye
Anladığım kadarıyla diyemiyorlar .En mantıklı yolu o evet ama bu faydasız olacak ise bazı dualar var.Ben şahsen büyü yü tercih etmezdim ama siz yaparım diyorsanız sitede bir çok uygulama var buna uygun.

Sizin için araştırdım, Tebbet duası var günde 48 defa 7 gün niyetinizi ederek okuyun.Bu bir büyüdür ayrıca, biIginize.Ayrıca asIa bunu kötü niyetle yapmayın yani haksızsanız yapmayın.

İyi forumlar.

volvo

Banlı Kullanıcı
Ben aylardır, interneti dolaşıyorum, forumlara bakınıyorum, çevremde bilgili kişilere soruyorum ama bir türlü bir çözüm bulamadım:banghead: şimdi bize ailecek sıkıntı veren bir şahıs var evimizede girip çıkabilen birisi bu akraba yani, dolayısıyla herhangi bir yasal işlem yapamıyoruz, yani ben bu işi maddi değil manevi yoldan çözmek istiyorum, bu kişiyi temelli ve birdaha gelmemek üzere nasıl evde yollayabilirim? ya da dilini bağlamak mümkün müdür? senelerdir eziyet ediyor bize, bir türlü kurtulamadık gitti, artık sabrımız taştı, yani ben sizler gibi çok bilgili değilim açıkcası, daha önce bir kaç tertip uyguladım kar etmedi, ne yapabilirim arkadaşlar ne yapabilirim? İnanın sizle daha çok bilgi paylaşabilsem bana hak vereceksiniz ama kusuruma bakmayın bize yaşattığı çok acı deneyimleri zikretmek istemiyorum burdan sadece canımdan bezdiğimi ölmek isteyecek kadar ondan kurtulmak istediğimi bilin ve bana lütfen bir çıkış yolu gösterin, ne yapabilirim bu insan için, ömür billah duacınız olurum lütfen ama lütfen bana bir yol gösterin güçlü bir dua, bir uygulama vs vs
caresi olmayan dert olmaz sadece insanoglunun caresini bilmedigi dert olur,bazi sorularim olacak duruma gore care arayalim bu yakininiz ayni zamanda sizin ev sahibimi veya bu yakininiza ciddi bir borcunuzmu var,bu kadinmi erkekmi,biraz daha bilgi verirseniz daha fazla yardimci olabiliriz,tabiki ortada bir borc varsa kimse sizin borcunuzu odemez ,ama sorun ne olursa daha net bilirsek hukuki veya manevi careleri beraber arariz,bir baskasinin dertine care bulmak bu cati altindakilerin ortak gayesi oldugunu saniyorum,allaha emanet olun.

spatyom

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yasal yollara başvuramıyoruz çünkü biliyorsunuz ülkemizde malesef eşi tarafından dövülen kadın bile barışırsınız deyip eve yollanıyor ve ardından eşi tarafından öldürülüyor polis ne yapsın bize? üstelik ailenin büyüklerine dert anlatamıyorum böyle bir şeye yanaşmazlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim lakin ben senelerdir Allah'a sığınıyorum zaten, ama çekeceğimiz varmış sanırım hala bitmek tükenmek bilmedi, kendisiyle defalarca konuştuk nasihat ettik kırmadan kavga etmeden o da kar etmedi namazında niyazında kuran okuyan biri üstelik ama eziyetlerin bini bir para bende şaşırdım ne yapacağımı gerçekten o yüzden sizlere akıl sordum bir psikolojik rahatsızlığı olabilir kanımca ama doktora gitmeyide kabul etmiyor benim derdim acayip büyüler falan öğrenmek değil zaten yapamamda sadece dili bağlansın sakin bir insan olsun gibilerden bir tertip istedim ben sizler kadar bilgili değilim arkadaşlar bi kusur ettiysem affola son çarem bu forum kaldı

volvo

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yasal yollara başvuramıyoruz çünkü biliyorsunuz ülkemizde malesef eşi tarafından dövülen kadın bile barışırsınız deyip eve yollanıyor ve ardından eşi tarafından öldürülüyor polis ne yapsın bize? üstelik ailenin büyüklerine dert anlatamıyorum böyle bir şeye yanaşmazlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim lakin ben senelerdir Allah'a sığınıyorum zaten, ama çekeceğimiz varmış sanırım hala bitmek tükenmek bilmedi, kendisiyle defalarca konuştuk nasihat ettik kırmadan kavga etmeden o da kar etmedi namazında niyazında kuran okuyan biri üstelik ama eziyetlerin bini bir para bende şaşırdım ne yapacağımı gerçekten o yüzden sizlere akıl sordum bir psikolojik rahatsızlığı olabilir kanımca ama doktora gitmeyide kabul etmiyor benim derdim acayip büyüler falan öğrenmek değil zaten yapamamda sadece dili bağlansın sakin bir insan olsun gibilerden bir tertip istedim ben sizler kadar bilgili değilim arkadaşlar bi kusur ettiysem affola son çarem bu forum kaldı
sadece namaz niyazla muluman olunmuyor,musluman namazinin niyazinin yaninda zulum etmeyecek hak yemeyecek ailesinin mutlulugundan huzurundan sorumlu olacak.muhtesem sir i okuyup uygulayin allah sizi mudafa eder veya birilerinin gozunu sizin lehinize acar,allaha emanet olun

NeFReT696

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bence çek karşına söle gelme eve de istemıyoruz seni de anlar heralde ha dersen bela olur o zaman polis girer devreye ;)

BeBegambaz

Kayıtlı Üye
Sevgili , Spatyom yapabilecek 1 seçeneğin vardır. Sana söyliyeceğim sen seç bende sana yol göstereyim :

- Bu kişinin canın acıması ve acı çekmesi umrunda değilse ''damnare fundae'' yoluna başvurabilirsin. bu yöntemle kişinin rüyasına girerek tehditler yağdırır ve sağ baş parmağına iğne batırırsın, sonra bu kişi uyanır vede uyandığında kabus gördüğünü anlar ama bir bakar baş parmağına iğne saplanmış. Bu Kara Sanatların temel 715 büyüsünden biridir.

spatyom

Kayıtlı Üye
Sevgili Volvo öncelikle muhteşem sır paylaşımını okudum ve yapmaya başladım sağol paylaşımın için birde birilerine yardım etmek bu sitenin ortak gayesi olmaz demişsin ama ben baktım bazı çaresi olmayan üye arkadaşlarımız yardım istemiş onlara bazı çareler gösterilmiş bende son çare ve son umut bir sorayım dedim vallahi yıldık artık bi kusur ettiysem affola ama durum bu genede ilgilenen ve yazanadan Allah razı olsun buarada bu paraylada ilgili birşey değil zaten asla öyle bir konuda yardım istemem söz konusu bile olmaz bu ailemin aman kan bağı var aramızda, çekecez her nazını niyazını eziyetini olayı herşeye akraba diye katlanılmazki? bizde canımızdan bezdik ben siz değerli arkadaşlarımdan, ki hepnizin dua vs bilgisi eminim benden çok çok fazla bir akıl istiyorum güzel bir duada olur zaten sitede gördüklerimin çoğunu uyguladım mesela benim amacım asla zarar vermekte değil temelli gitse evden uğramasa birdaha yada o yılan dilini açmasa kalp kırmasa ne biliyim acayip siniri zarar verme huyu geçse gibi şeyler inanın bana bu onunda iyiliğine olur çünkü bu kadar sinirden yakında kalp krizi geçirecek zaten:(

elinsa

Kayıtlı Üye
afedersiniz....bana bu yöntemi nasıl yapabilecegimi söylermisiniz...çalınan eşyamız için.hırsızın kim olduğunu bilmiyorum onada yapılabilirmi?