arkadaslar lutfen daha once denemis kisiler gelsin

underworld20

Banlı Kullanıcı
ben koruyucu melegimi cagirmak istiyorum bunun icin ne diyecegiz neler yapacagiz forumu okudum cogu alinti demis ben simdi cagirmak istiyorum

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Şimdi koruyucu meleğin sana özel bir melek olduğuna göre ona içinden geldiği gibi seslenmelisin güzel kardeşim. Onunla olan iletişim yolunu sen seçeceksin.

AJA

Elit Üye
Meleklere çağrı yapmak için ''olmuş'' olmak lazım.Onlar öylesine önlerine gelene cevap vermezler.Bu bana göre kişinin manevi gücü ve doğruluğuyla ilintilidir.
Eğer forumda ki davetler sizi tatmin etmediyse içinize dönün ve en saf halinizi yakalamaya çalışın,çağrınızı yapın..

Sonucu bizlede paylaşın :)
İyi forumlar.

underworld20

Banlı Kullanıcı
bazi formda sozler yazmislar bunlari uc kere soyleceksin falan diye birde melegimin ismi ney ne dicem ona mikail falan mi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben koruyucu melegimi cagirmak istiyorum bunun icin ne diyecegiz neler yapacagiz forumu okudum cogu alinti demis ben simdi cagirmak istiyorum

Koruyucu meleğinizle iletişime geçmek çok kolay aslında.Sadece seslenin içinizden hatta dışınızdan bile seslenin ona ve sonra yaşadıklarınızı anlamlandırın.Bu sayede ilerletin iletişiminizi. :)

Koruyucu meleğinizle iletişim tekniğinizi siz bulabilirsiniz başkası değil biz sadece öneri veririz. :)

underworld20

Banlı Kullanıcı
Koruyucu meleğinizle iletişime geçmek çok kolay aslında.Sadece seslenin içinizden hatta dışınızdan bile seslenin ona ve sonra yaşadıklarınızı anlamlandırın.Bu sayede ilerletin iletişiminizi. :)

Koruyucu meleğinizle iletişim tekniğinizi siz bulabilirsiniz başkası değil biz sadece öneri veririz. :)
dostum ben yurtta kaliyorum bunu simdi denedim durdum bes dk gozum kapali yanimada kagit koydum ve birden bagirmaya basladim koruyucu melegim gel falan geldiysen kagidi oynat dedim bir sey olmadi. oda arkadaslarim yabanci bir sey anlamadilar iyikene simdi bozuk fon makinasi var iki ucunu vucuduma degdirince elektirik carpiyor boyle onbes kere yapsam enerjinin bir yararibolur mu

AJA

Elit Üye
Sanırım siz şaka yapıyorsunuz yada tesadüfen buraya üye oldunuz !

codzombi

Kayıtlı Üye
dostum ben yurtta kaliyorum bunu simdi denedim durdum bes dk gozum kapali yanimada kagit koydum ve birden bagirmaya basladim koruyucu melegim gel falan geldiysen kagidi oynat dedim bir sey olmadi. oda arkadaslarim yabanci bir sey anlamadilar iyikene simdi bozuk fon makinasi var iki ucunu vucuduma degdirince elektirik carpiyor boyle onbes kere yapsam enerjinin bir yararibolur mu

:D :D :D

Yok hiç yararı olmaz :D :D :D

gümüş

Kayıtlı Üye

Çünkü meleğinizi dinlemiyorsunuz. Melek size geldiğini eşyaları oynatıp ışıkları yakıp söndürerek anlatmaz. O zaten yanınızda. Dinlemeyi öğrenmeniz lazım. Çok konuşuyorsunuz, öyle ki onu duymuyorsunuz :)

underworld20

Banlı Kullanıcı
evet ben biraz degisigim bazende birgunde sadece birkac kelime soylerim hep dinlerim simdi bir arkadasima soyledim gelen asla melek olmaz dedi biraz korkuyorum artij birde saka yapiyorsun diyen arkadas var ben 20 yasinda ist. univer. ogrencisiyim aklim basim yerinde ben cok ciddiyim suan cepten yaziyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
evet ben biraz degisigim bazende birgunde sadece birkac kelime soylerim hep dinlerim simdi bir arkadasima soyledim gelen asla melek olmaz dedi biraz korkuyorum artij birde saka yapiyorsun diyen arkadas var ben 20 yasinda ist. univer. ogrencisiyim aklim basim yerinde ben cok ciddiyim suan cepten yaziyorum

Sevgili underworld20,
Demek istediğim şu, mesela yürüyorsunuz sahilde. Bir tarafınız orman bir tarafınız deniz. Ama aklınız meşgul, sınavı,örnek ailenizle bir olayı, örnek sevgilinizle bir tartışmanızı düşünüyorsunuz. o zaman içinizde o konu ile konuşmaktan ne yaprakların hışırtısını ne dalgaların sesini ne de kuşların sesini duyarsınız. Sakine aldığınızda, ağır adımlarla yürüyüp zihninizi onlardan arındırdığınızda kuşların cıvıltısını, yaprakların hışırtısını, dalgaların ve rüzgarın esintisini duymaya başlarsınız. Aklınız dolu iken (düşünceleriniz ve beklentilerinizle sürekli konuşurken, )sizee seslenen diğerlerini duymanız zor olur, meditasyon ve nefes egzersizleri var forumda, göz atın ve tecrübe etmeye gayret edin, zaman içerisinde dinlemeyi öğrendiğinizi farkedersiniz.

underworld20

Banlı Kullanıcı
anladim kardesim biraz sonra yatarken yapacam ama ark. dedi gelen melek degilmis iffit olur kilik degistirir carpar gider dedi. cepten yaziyorum

gümüş

Kayıtlı Üye
anladim kardesim biraz sonra yatarken yapacam ama ark. dedi gelen melek degilmis iffit olur kilik degistirir carpar gider dedi. cepten yaziyorum

Meleğinize sizi korumasını rica edin. Gelen biraz da sizin niyetinizle ilgilidir ama ayrıca başka cin-ifrit ritüelleri yapmadan onların size geleceğini sanmıyorum özellikle de meleğinizden onları sizden uzak tutmasını rica ederseniz.Cevap vermesini beklemeyin sadece dileyin ve duyacağına inanın. Ha bir de ille de korunma yapayım derseniz kendiniz beyaz bir ışık seliyle kaplanmış olarak hayal edin ve sonra da mavi. Ve ona hediye olarak kendinize en yakın hissettiğiniz duayı gönderin, teşekkür mahiyetinde. Melekler bizleri korumak içindirler ve her zaman yanımızdadırlar .Bol şans +)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Melekler Allah'ın emriyle hareket ederler kendi bildiklerine,kendi iradeleriyle değil.koruyucu melek çeğırılmasıda tamamen palavradır.TV ekranlarında gezen bir kaç astrolog bozuntusu bayanların dediklerine inanıpta melek çağırmak gibi bir saçmalığa kapılmayın.Yok böyle bir şey.Neymiş efendim evin bir köşesine melek için sunak yapılacakmış,kıl-tüy ve melek figürü biblolar konulacakmış.Bunların hepsi safsata.İnsanı şirke götürür.Her duyduğunuza veya okuduğunuza inanmak gibi bir gaflete kapılmayınız.Melekleri davet edemezsiniz ,ama uğraşırsanız cin-ifrit-hadim-hüddam davet edebilirsiniz.Selamlarımla.

yukarıdaki mesajımdaki görüşlerime şunuda ilave edeyim:Melekler insana kendi bildiğine veya sizin çağırmanızla gelip yardım etmezler.Meleklerden değil Allah'tan isteyiniz.Meleklerden bir şey istenmez.İslam alemini şimdide melekçilik numarasıyla şirke sürüklüyorlar.Uyanık olun arkadaşlar.Selamlarımla...

codzombi

Kayıtlı Üye
Melekler Allah'ın emriyle hareket ederler kendi bildiklerine,kendi iradeleriyle değil.koruyucu melek çeğırılmasıda tamamen palavradır.TV ekranlarında gezen bir kaç astrolog bozuntusu bayanların dediklerine inanıpta melek çağırmak gibi bir saçmalığa kapılmayın.Yok böyle bir şey.Neymiş efendim evin bir köşesine melek için sunak yapılacakmış,kıl-tüy ve melek figürü biblolar konulacakmış.Bunların hepsi safsata.İnsanı şirke götürür.Her duyduğunuza veya okuduğunuza inanmak gibi bir gaflete kapılmayınız.Melekleri davet edemezsiniz ,ama uğraşırsanız cin-ifrit-hadim-hüddam davet edebilirsiniz.Selamlarımla.

Hüddamın melek olduğunu yazanlar var , hadimin de cin olduğunu .
Hüddam çağıranlara sormak lazım.

Melekler davet edilir , havas ta bir sürü uygulaması var , tabi ben denemedim onu belirteyim. Önyargılı olmamak gerek hani .

yukarıdaki mesajımdaki görüşlerime şunuda ilave edeyim:Melekler insana kendi bildiğine veya sizin çağırmanızla gelip yardım etmezler.Meleklerden değil Allah'tan isteyiniz.Meleklerden bir şey istenmez.İslam alemini şimdide melekçilik numarasıyla şirke sürüklüyorlar.Uyanık olun arkadaşlar.Selamlarımla...

Şimdi senin dediğin şey şuna benzer , cinden yardım alamazsın hiç bir şekilde yardım aldıgını söyleyenler cincilik numarası yapıyor . Mantığa bak . Hadim , hüddam ne işe yarıyor acaba süs püs olsun diye mi konulmuş :) Ha o zaman bu havas kitaplarını yazan alimler var ya İslamı şirke sürüklemekten başka bir şey yapmıyorlar zaten .. Öyle yalan dolan yazılar yazıyorlar falan .

Ayrıca , o programlara çıkan insanlar , sadece meleğin enerjisinden nasıl yararlanılabilir onu gösteriyorlar , kötü bir şey mi söylüyorlar , hakaret mi ediyor meleklere ? Yok üstelik övüyorlar ,bunun neresi şirk ?

Anlamıyorum sizi hakikaten . Dene yani nolcak olumsuz birşey olursa yani Allah'a havale edersin olur biter.

satelcom

Banlı Kullanıcı
Perilerle,Cinlerle ve hüddamlarla irtibat kurulur ve bazı işlerde yardım alınır.Hüddam-Hadim cinlerdendir.Davet edilir ve davetlere icabet eder.Hadimler-hüddamlar melek değildirler.Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi melekler kendi iradeleriyle hiç bir şey yapmazlar.Allahın emriyle hareket ederler.Bir insanın Allah'a dua etmesi başkadır,yardımlaştığı(elde ettiği)hadim-hüddamlarla musallat tedavisi-cin defi,muska veya büyünün yerini bulması vs başkadır.Biz meleklere değil Allah'a dua edilmesi gerekir dedik.Yine konuya yazılan mesajlara baktığımızda hiç kimse şu daveti oku meleklerin gelir diyememiş.Melekler insana enerji falan veremezler.Meleklerin böyle bir görevinin olduğu nerede yazıyor.Koruyucu melek ve daveti,enerji vermesi diye bir şey yoktur.Eski falcılar artık konsept değiştirmişler ve şimdide melekçi olmuşlar.Bunlarla kendinizi kandırmayın arkadaşlar.Ayrıca burada havas kitaplarını ve yazarlarını değil eski falcıların şimdinin astrolog ve melekçilerinin insanlara verdiği yanlış bilgileri tartışıyoruz.Ben sizlere melek yoktur demiyorum.Koruyucu melekler ve bunlarla ilişki kurup enerji-yardım almak işleri safsatadır ve yalandır diyorum.

janet

Kayıtlı Üye
Sadece denemiş kişiler gelsin diye bir konuya bakmadan deneyip denemediğimi bilemedim. :D

Koruyucu meleğimiz hep yanımızda, ve bizimle iletişimde, sadece bazı insanlar bunun farkında bazıları değil. Genelde melekler kuş tüyü ile cevap verir.

Cepten yazmıyorum. :D

codzombi

Kayıtlı Üye
Perilerle,Cinlerle ve hüddamlarla irtibat kurulur ve bazı işlerde yardım alınır.Hüddam-Hadim cinlerdendir.Davet edilir ve davetlere icabet eder.Hadimler-hüddamlar melek değildirler.Daha önceki mesajlarımda belirttiğim gibi melekler kendi iradeleriyle hiç bir şey yapmazlar.Allahın emriyle hareket ederler.Bir insanın Allah'a dua etmesi başkadır,yardımlaştığı(elde ettiği)hadim-hüddamlarla musallat tedavisi-cin defi,muska veya büyünün yerini bulması vs başkadır.Biz meleklere değil Allah'a dua edilmesi gerekir dedik.Yine konuya yazılan mesajlara baktığımızda hiç kimse şu daveti oku meleklerin gelir diyememiş.Melekler insana enerji falan veremezler.Meleklerin böyle bir görevinin olduğu nerede yazıyor.Koruyucu melek ve daveti,enerji vermesi diye bir şey yoktur.Eski falcılar artık konsept değiştirmişler ve şimdide melekçi olmuşlar.Bunlarla kendinizi kandırmayın arkadaşlar.Ayrıca burada havas kitaplarını ve yazarlarını değil eski falcıların şimdinin astrolog ve melekçilerinin insanlara verdiği yanlış bilgileri tartışıyoruz.Ben sizlere melek yoktur demiyorum.Koruyucu melekler ve bunlarla ilişki kurup enerji-yardım almak işleri safsatadır ve yalandır diyorum.

Hüddam,hadim cindir diye bir şey yok , kitaplarda bile melek veya cin diye geçer kesin konuşmamak lazım . Hüddamın cin olmadığını yazanlar bile var . Önceki mesajımda dediğim gibi hüddam ile çalışmalar apan kişilere sormak lazım .
Melekler insanlara enerji vermezler diyorsunuz da , belli ki bilginiz yok bu konuda , o yüzden sizinle bu konuları tartışmak anlamsız. Meleklerin böyle görevleri olduğu nerede yazıyor demişsin de , majiyle ilgilenenler araştırmalar yapanlar bilir. Meleklerin adlarıyla çember açılıyor , korunma talep ediliyor. Bu yöntemler sanırım kabbaladan gelmiş . Araştırmak lazım , illa Kur'an da yazmıyorsa olmayacak diye bir şart yok , hüddam da Kur'an da yazmıyor o zaman yok mu diyelim ?

Her neyse , eski falcılar malcıları geçelim biz, astrolog ve melekçiler konusuna gelelim, halen meleklerin enerjilerinden faydalanılıyor diyorum bu konuda. Melekçiler karalamıyor , yanlış bilgi vermiyor sadece halkın anlayacağı dilde söylüyor. Bu yöntemleri deneyipte olumlu sonuç alan çok , ben de dahil . Koruyucu meleğe taktınız ya :D Evet herkesin koruyu meleği olduğu söyleniyor. Davetleri de var , ayna daveti sanırım forumda vardı. Olmadığını kesin bi dille söylüyorsunuz ama bu daveti uygulayıpta olumlu sonuç alan insanlar var. Böyle bir şeyin olmadığına dair bir kanıtınız var mı, Kur'anda iletişime geçemezsiniz diye bir şey yazıyor mu ? yazmıyor ben hiç öyle bir şey yazdığını göremedim .

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Hemde nasıl yararı olur anlatamam hatta sen knedin melek olursunda geri gelemezsin o başka:biggrinjester:
:D:D:D:D:biggrinjester::biggrinjester:

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Müslüman olan var olmayan var arkadaşım. Diğer insanların inanışlarına biraz daha saygılı davranalım