Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Merhabalar. Ben sitede yeniyim. Bu glifleri sizin denediğiniz amaçla kullanmak istiyorum ben de. 2 kişinin arasının bozulması için. Bana yardımcı olup yol gostere bilir misiniz
Sizin konunuzu gördüm annesiyle mi arasını bozacaksiniz anlamadım.. okudugum kadarıyla ihtiyacınız olan arınma ayırma bağlama işlemi değil.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sizin konunuzu gördüm annesiyle mi arasını bozacaksiniz anlamadım.. okudugum kadarıyla ihtiyacınız olan arınma ayırma bağlama işlemi değil.
Yani zaten iyi bir arınma üstüne korunma yaparsanız bir daha kimse aranızı bozamaz tabi karşıdakini aranmıyorsa yani bazıları evlilik aile hayatına uygun kişiler değildir onlardan ne köy olur ne kasaba.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Evet annesiyle arasını bozmak istiyorum. Bugün birisine bakım yaptırdim üzerimizde büyü olduğunu söyledi. Güvenilir birisi. Büyü etkisinden kurtulmamiz için aramızdaki sevginin artması için bazı uygulamalar verdi ancak eşim evi terk etti 2 aydır ailesiyle yaşıyor. Onlar kucak açtıkça benden daha çok kaçıyor eşim. Yani ailesiyle arası bozulursa orda kalmaz

gnl1234

Kayıtlı Üye
Yani zaten iyi bir arınma üstüne korunma yaparsanız bir daha kimse aranızı bozamaz tabi karşıdakini aranmıyorsa yani bazıları evlilik aile hayatına uygun kişiler değildir onlardan ne köy olur ne kasaba.
Yalnız burda da şöyle bir sorun var. Hoca benim üzerimdeki büyüyü kaldırdı ancak esimdeki büyüyü kaldırmak için eşimi de yanına götürmemi istedi. Yani eşimi bir şekilde ikna etmem gerekiyor bunun için de eşimle aramin düzelmesi, ayni evde kalmamız lazım

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yalnız burda da şöyle bir sorun var. Hoca benim üzerimdeki büyüyü kaldırdı ancak esimdeki büyüyü kaldırmak için eşimi de yanına götürmemi istedi. Yani eşimi bir şekilde ikna etmem gerekiyor bunun için de eşimle aramin düzelmesi, ayni evde kalmamız lazım
Eşinize gözünü aç scripti yapın forumda var Absoluta nin konusu.. ayrıca gliflerden de itiraf ettirme formülü var hazır.. onu deneyebilirsiniz.
Ayrıca gliflerden de arınma yapabilirsiniz.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Dediğiniz gibi eşimin evlilik hayatına uygun olmadığını düşünsem inanın hiç ugrasmazdim böyle şeylerle. Eşim normalde çok ılımlı çok uysal sevgi dolu bi aile babasıydı. Benim fikirlerime, duygularıma fazlasıyla değer verirdi. Bu değeri hayatının hiç bir döneminde görmemiş kayınvalidem bu sebeple büyü yoluna başvurdu zaten. Kadın kardesleri tarafından bile sevilmeyen birisi. Girdiği her ortamda huzur bozuyor içinde sadece kötülük barındırıyo. Büyünün etkisine girmeden önce bunları eşim anlatiyordu bana

gnl1234

Kayıtlı Üye
Eşinize gözünü aç scripti yapın forumda var Absoluta nin konusu.. ayrıca gliflerden de itiraf ettirme formülü var hazır.. onu deneyebilirsiniz.
Ayrıca gliflerden de arınma yapabilirsiniz.
Ben forumu kullanmayi çok fazla çözemedim. Gözünü aç konusunu okudum ancak nasıl yapmam gerektiğini de anlayamadım. İtiraf ettirme glifi için de bunu kayınvalidem için mi yapayım tavsiyeniz bu manada mı acaba

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben forumu kullanmayi çok fazla çözemedim. Gözünü aç konusunu okudum ancak nasıl yapmam gerektiğini de anlayamadım. İtiraf ettirme glifi için de bunu kayınvalidem için mi yapayım tavsiyeniz bu manada mı acaba
Evet kaynananız için itiraf ettirme eşiniz için gözünü aç. Adam annesinin yaptığı büyüleri öğrenince zaten arası bozulur sizin yanınızda yer alır. Ona büyü yapıldığı için sizin arayı düzeltmek için yapacağınız işlemler etkili olmayabilir arınma şart.
Gözünü aç konusuna bakın anlamadığınız yeri konuda sorun.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Evet kaynananız için itiraf ettirme eşiniz için gözünü aç. Adam annesinin yaptığı büyüleri öğrenince zaten arası bozulur sizin yanınızda yer alır. Ona büyü yapıldığı için sizin arayı düzeltmek için yapacağınız işlemler etkili olmayabilir arınma şart.
Gözünü aç konusuna bakın anlamadığınız yeri konuda sorun.
Tamam çok teşekkür ederim

Deep blue

Kayıtlı Üye
Absoluta bir scrpt vermişti hayvan sağlığı için galiba Göktürk Rune lari konusundaki bir yorumdaydi.
@Alex06 @nurumm @Absoluta Virtute
Şimdiye kadar arakne ve scriptlerde 2 de 2 bu majiye bayılıyorum şimdi arkadaşlar aşk meşk olayları değil ( anlatma dediğiniz için anlatmıyorum) çabuklaştırma için bir konuyu hızlı görüşme sağlamak için
Laa miss maşet dihal Arakne mi?
Sağdan sola LT-A -O- ve bir tane daha koyacagım göktürk rune mi? Hangisi
Teşekkürler 🙏🏻 🤩

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Şimdiye kadar arakne ve scriptlerde 2 de 2 bu majiye bayılıyorum şimdi arkadaşlar aşk meşk olayları değil ( anlatma dediğiniz için anlatmıyorum) çabuklaştırma için bir konuyu hızlı görüşme sağlamak için
Teşekkürler 🙏🏻 🤩
Hız istiyorsanız arakne kullanın.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Pardon, formül değil de tek glif. Unuttuydum.

Gliflerin gücüyle, glif Arett, iki kişinin Ahmet ve Ayse'nın yeniden birleşmesini sağla. İşlem bans ve sevdiklerime zarar vermeden gerçekleşecektir.

Sözler bunlar. Birlikte cekildinix fotoyu printer den bastırın ve glifi üzerine çizin. Niyeti okuyup foto yakın. Küller rüzgara.
İtiraf ettirme için de kişinin resminin üzerine çizim yapmam gerekir mi yoksa düz kağıda çizip taksam da etki eder mi? Bir de işlemi hızlandırmak için hangi glifi eklememi önerirsiniz

nurumm

Kayıtlı Üye
Teşekkürler 🙏🏻 🤩
Bence arakne sonuç olarak olsun bitsin istiyorsunuz anladıgım kadarıyla.Göktürk ün bazen cevap vermesi tahminlerden daha uzun sürüyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben sitede yeniyim. Bu glifleri sizin denediğiniz amaçla kullanmak istiyorum ben de. 2 kişinin arasının bozulması için. Bana yardımcı olup yol gostere bilir misiniz
İki kişinin arasını bozmak kolay arakne de göktürk de runede iş görür.Lakin sizin sorununuz sadece bunla bitmiyor.Sırayla işlemler yapılması ve tekrar etmeniz gerekecektir bu tarz bi yöntemden giderseniz.Ama önce kocamın üstünde büyü var diyorsunuz onun çaresine bakın.Sonrasınnda istediğiniz işlemlere formül ve anlatım yaparız.Dikkatli okursanız da çözersiniz.Ya kafanız dağınık anlayamadınız ya yeteri kadar okumadınız.

gnl1234

Kayıtlı Üye
İki kişinin arasını bozmak kolay arakne de göktürk de runede iş görür.Lakin sizin sorununuz sadece bunla bitmiyor.Sırayla işlemler yapılması ve tekrar etmeniz gerekecektir bu tarz bi yöntemden giderseniz.Ama önce kocamın üstünde büyü var diyorsunuz onun çaresine bakın.Sonrasınnda istediğiniz işlemlere formül ve anlatım yaparız.Dikkatli okursanız da çözersiniz.Ya kafanız dağınık anlayamadınız ya yeteri kadar okumadınız.
Büyüyü bozdurmak için eşimi ikna edip hocaya götürcem. Aramizin ısınması için de hoca bazı okumalar verdi. Onları okuyup aranız ısınınca eşini ikna edip getireceksin dedi. Benim şuanki niyetim eşimi ailesinden uzaklaştırip kendime çekmek

gnl1234

Kayıtlı Üye
Evet dediğiniz gibi aslında kafam çok dağınık. Şuan bı yol göstericiye ihtiyacım var. Gözünü aç scriptini bulmuştum forumda ancak şuan bulamıyorum

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Evet dediğiniz gibi aslında kafam çok dağınık. Şuan bı yol göstericiye ihtiyacım var. Gözünü aç scriptini bulmuştum forumda ancak şuan bulamıyorum
Semboller bölümündeymis..
Ekli dosyayı görüntüle 2563
Göz açan skriptin gücüyle. Falanca kişi ( buraya istenilen sonucu soluyoruz. Gerçeği görsün, abartacak bir şeyin olmadığını anlasın gibi)
Skript bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaktır. Skripti su ekementiyle aktiflestiriyorum. Amin.

Skripti su ekementiyle aktiflestirip, sakliyoruz. İş olduğu zaman skripte teşekkür edip yakıyoruz.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak. Gliflerin çalıştığını anlamanın bir yolu var mı? İlla ki beklemek mi gerekiyor. Bekleme enerjisinin uygulamayı bozduğunu söylemişsiniz ama ister istemez çıkamıyorum bu enerjiden.
İkinci bir konu da; glifleri yapmaya karar verdikten sonra birkaç gün fırsat bulamadım yapamadım ama bu konuya kendimi çok odakladim bu süreçte. Bı de ilk kez bu tarz şeyler denediğim için ekstra bı heyecan ve merak oluştu tabi ki. Bu konunun yorumlarında glifleri uyguladıktan sonra dudağında uçuk çıktığını söyleyen birkaç kişinin mesajını okuduğumu hatırlıyorum. Ben glifleri yapmadan, kafamda tasarlayıp kendimi odaklandığım aşamada dudağım iki yerden uçukladi. Bağlantılı olabilir mi sizce?