Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

gnl1234

Kayıtlı Üye
Yedirme içirmeli büyü de yapıldı demekki, bi de kan bağı var ve yanlarında her türlü büyü yapar, resmiyle, kişisel eşyalarıyla.
Göktürk Alfabesi ile arınma yapın. O konuyu iyice inceleyin.
Nolur bana yardım edin çok zor durumdayım. Benim için bir işlem yapabilirseniz eğer kısa süre için bile olsa onlarla arasını bozup yanıma cekebilsem hocaya götürmek için bir imkan bulmuş olcam. Böyle bişey istemem doğru mu bilmiyorum ama çok çaresizim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nolur bana yardım edin çok zor durumdayım. Benim için bir işlem yapabilirseniz eğer kısa süre için bile olsa onlarla arasını bozup yanıma cekebilsem hocaya götürmek için bir imkan bulmuş olcam. Böyle bişey istemem doğru mu bilmiyorum ama çok çaresizim
Derdinize sizden başka kimse çare bulamaz. Ya eşinizden vaz gececeksiniz, ya yapılan büyüleri temizlettirmek için çok paraniz olacak, ya kendiniz majisyen olacaksınız.
Derdinizi anlatmak için başka bir konu açın. Burasi uygun değil.

grdn_freeman

Kayıtlı Üye
Yardımcı oluyoruz,ama kaçıncı sayfaya gelmiş gliflerin konusu.birkaç sayfayı okursanız nasıl yapılacağını anlarsınız zaten.Formül konusunda ilk etapta bilemeyebilirsiniz onu da, burda anlayan herkes yardımcı olur.
Anladim hocam baya arastirdim sayfalarcabirswyelr ogrendim takildigim yerde yardimcj olursaniz sevinirim

createtherules

Kayıtlı Üye
Reko kullanarak sadece savunma kırmaya yönelik başarılı işlem yapan oldu mu? Diğer gliflerle işlem başlatmadan önce tek reko ile karşının savunmasını ve iradesini iptal etmeyi düşünüyorum ancak kişinin sağına soluna taşıp zarar vermemeli. Şartları belirtirsem sorun olmaz diye düşünüyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
Reko kullanarak sadece savunma kırmaya yönelik başarılı işlem yapan oldu mu? Diğer gliflerle işlem başlatmadan önce tek reko ile karşının savunmasını ve iradesini iptal etmeyi düşünüyorum ancak kişinin sağına soluna taşıp zarar vermemeli. Şartları belirtirsem sorun olmaz diye düşünüyorum.
Evet kırar.Ama başına laa eklerseniz daha iyi. Tek başına da işlev yapar yapmaz değil.

createtherules

Kayıtlı Üye
Evet kırar.Ama başına laa eklerseniz daha iyi. Tek başına da işlev yapar yapmaz değil.
Normalde enerjiyi karşıdan al diyorum, savunmaya takılırsa enerji alamadığı için işi yapacaksa da yapamıyor. Reko hem kendi enerjisini almak için savunmayı aşar hem sonraki işlem için alınacak enerjiyi de çekmeyi sağlar.
"Kendi görevine ve 1hafta içinde yapacağım tüm işlemlerin gerçekleşmesine engel olan tüm savunmayı kır" işi garantiye alır.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben o kadar uzatmıyorum.İşlemi yapmadan önce a kişisinin bütün savunmalarını,korumalarını,kalkanlarını kırıp yok ediyorsun deyip sonlandırıyorum.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Gliflerle ne zaman işlem yapsam kağıt sonuna kadar yanmıyor. Sebebi ne olabilir? İşlemlerin başarısız olması bu yüzden mi acaba

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gliflerle ne zaman işlem yapsam kağıt sonuna kadar yanmıyor. Sebebi ne olabilir? İşlemlerin başarısız olması bu yüzden mi acaba
Kayınvalideniz yüksek olasılıkla büyüleri çözmek için bir şeyler yaptığınızın farkında.. ritüele başlayacakken aramayacak kişiler arıyor mu aksilikler oluyor mu, başınızda titreşim vücudunuzda rüzgar tarzı hisler var mı bunlara dikkat edin..
Kendinizi korumaya alın özellikle ritüele başlarken, bir de çember açın ritüel yaptığınız alana. Gliflerle de kendinize koruma yapabilirsiniz.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Kayınvalideniz yüksek olasılıkla büyüleri çözmek için bir şeyler yaptığınızın farkında.. ritüele başlayacakken aramayacak kişiler arıyor mu aksilikler oluyor mu, başınızda titreşim vücudunuzda rüzgar tarzı hisler var mı bunlara dikkat edin..
Kendinizi korumaya alın özellikle ritüele başlarken, bir de çember açın ritüel yaptığınız alana. Gliflerle de kendinize koruma yapabilirsiniz.
Söylediklerinizin hiç biri olmadı ama büyüyü bozmak için birşeyler yaptığımı anlamış olabilir. Bu süreçte 2 kere bir araya geldik ve eşim onların yanında sanki özellikle yapar gibi bana çok iyi davrandı. Yalnız kalınca o kadar iyi davranmıyor ama onların yanında ağzımın içine girecekti resmen

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Söylediklerinizin hiç biri olmadı ama büyüyü bozmak için birşeyler yaptığımı anlamış olabilir. Bu süreçte 2 kere bir araya geldik ve eşim onların yanında sanki özellikle yapar gibi bana çok iyi davrandı. Yalnız kalınca o kadar iyi davranmıyor ama onların yanında ağzımın içine girecekti resmen
Anladım oğlum seni istemiyor benle ilgisi yok imajı çizmeye çalışmış, eşiniz de varlıkların telkiniyle onların yanında iyi davranmış.
Ritüele başlamaya yakın telin sesini kısın eşiniz bile arasa şüpheyle bakın onu kanal olarak kullanıp sizi durdurmaya çalışabilir benim çok başıma geldi. İo glifi savunmada etkili onu kullanabilirsiniz, forumda korunma formülleri scriptler de var onlara bakın.
Belki de yaptığınız işlemler tutuyordur ama kaynananızın büyüde görevli varlıkları sizin yaptığınızı işlemleri iptal ediyordur.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Anladım oğlum seni istemiyor benle ilgisi yok imajı çizmeye çalışmış, eşiniz de varlıkların telkiniyle onların yanında iyi davranmış.
Ritüele başlamaya yakın telin sesini kısın eşiniz bile arasa şüpheyle bakın onu kanal olarak kullanıp sizi durdurmaya çalışabilir benim çok başıma geldi. İo glifi savunmada etkili onu kullanabilirsiniz, forumda korunma formülleri scriptler de var onlara bakın.
Belki de yaptığınız işlemler tutuyordur ama kaynananızın büyüde görevli varlıkları sizin yaptığınızı işlemleri iptal ediyordur.
Ama eşimin bana iyi davranmasından çok rahatsız oldu. Hatta laf çarptı. Sonrasında da eşimle tartıştıklarından şüpheleniyorum. İyi davranmak derken yani eşim onun değil benim istediklerimi yaptı. Bir de ben kaynanamın bizi ayırmak istediğini değil de eşimin bana olan sevgisini bağlılığını kıskandığıni düşünüyorum. Yani amaç şu; gelinin sözü geçmesin oğlum onun ağzına bakmasın gelin bize itaat etsin biz yönetelim. Ki zaten bunu doğrudan benim yüzüme de söyledi kaynanam

gnl1234

Kayıtlı Üye
Keşke sizinle arkadaş olup yaşanılan herşeyi size ayrıntılarıyla anlatabilsem. Yani sizin gibi olayları her açıdan degerlendirebilecek bi arkadaşa o kadar ihtiyacım var ki. Arkadaşlarimin çoğu böyle doğa üstü olaylara inanmıyo. Psikolojik açıdan değerlendirip, kalıplaşmış kişisel gelişim sözcükleriyle tavsiyeler veriyo. Ama büyüyü yaşayan insan bu etkinin ayrımını yapabiliyo

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ama eşimin bana iyi davranmasından çok rahatsız oldu. Hatta laf çarptı. Sonrasında da eşimle tartıştıklarından şüpheleniyorum. İyi davranmak derken yani eşim onun değil benim istediklerimi yaptı. Bir de ben kaynanamın bizi ayırmak istediğini değil de eşimin bana olan sevgisini bağlılığını kıskandığıni düşünüyorum. Yani amaç şu; gelinin sözü geçmesin oğlum onun ağzına bakmasın gelin bize itaat etsin biz yönetelim. Ki zaten bunu doğrudan benim yüzüme de söyledi kaynanam
Siz yine de dikkat edin, boşanma aşamasına geldiyse durum kaynananız pek iyi niyetli görünmüyor ayrıca belliki usta bu işlerde herkes ayıramaz karı kocayı, erkekler yıllarca sevgilileriyle takılıyorlar ama yine de eşlerinden vazgeçmiyor kurulu düzenlerini bozmuyorlar.
Somut net adımlar atılana kadar takipte kalın yani tamamen barışana kadar.
Gliflerden çok etkili arınmada.

gnl1234

Kayıtlı Üye
Siz yine de dikkat edin, boşanma aşamasına geldiyse durum kaynananız pek iyi niyetli görünmüyor ayrıca belliki usta bu işlerde herkes ayıramaz karı kocayı, erkekler yıllarca sevgilileriyle takılıyorlar ama yine de eşlerinden vazgeçmiyor kurulu düzenlerini bozmuyorlar.
Somut net adımlar atılana kadar takipte kalın yani tamamen barışana kadar.
Gliflerden çok etkili arınmada.
Kendisinin yapmadığına eminim. Çalıştığı bir büyücü var diye düşünüyorum. Yaşadığımız şehirde bilmediği hoca yok ve hocaların numaraları da var kendisinde. Hocalık işi olan kaynanamı arıyor. Ben 2 senedir adam akıllı bir hoca bulup bu işi çözemedim o nerden buluyor hayret ediyorum

Alex06

Kayıtlı Üye
Bazen bende de küçücük bir parça yanmıyor çakmağı üzerine tutup yakıp yok ediyorum. Bazen de alev alev yaniyor. Başarılı olmasının bununla ilgili mi olup olmadigina hiç dikkat etmedim açıkçası.