Annem için ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

baysal01

Kayıtlı Üye
Cin olayı filanmı diyorum acaba. Azap ayetleri dinletirmisiniz kendisine. Tepkisi ne olacak bakalım. Bol bol dua edin. Bu tür olaylar için esmalar var. Zamanları var her esmanın zamanında ve tam sayısında okuyun. Allahdan isteyin, verilecek.

hippolyte

Kayıtlı Üye
İstediği hayatı yaşayamamış ve istediği insanlarla istediği gibi sosyalleşememiş hep içine atmış bir yerde patlamış ve hiç bir şey gözünde değil. Bazı insanların dayanma eşiği azdır. Belki de sandığın gibi değildir. Hep sabretmiştir anaç bir role bürünmüştür. Bir yerden sonrada bıkkınlık gelmiştir bilemeyiz, bilemezsin. Ona göre monoton ve tekdüze hayatından kurtulmak istiyor. Onu kendi haline bırak. Biraz istediği gibi yaşasın. Eğer karşısına hesap soran, baskıcı yada mızmızlık (kusura bakma o öyle düşüne bilir diye mızmız yazdım) yapan bir kız olarak çıkarsan onu iteceğini düşünüyorum. Bu kadın 3 tane zeki evlat yetiştirmiş. Sizinle bu zamana kadar en iyi şekilde ilgilenmiş. Zamana bırak. Sen de üzülme artık. Sakinleş. Kardeşlerinle ve derslerinle alakadar ol kafan dağılsın.

Evet bende öyle düşündüm o nedenle karışmıyorum sadece büyü muska nazar olmasın onları bertaraf edeyim diyorum..ben artık sadece Rabbimden isteyeyim sabırla ve namazla diyorum herşey için çok sağolun yorumlarınız beni yalnız bırakmadı ve çok destek verdi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...