aklımdan geçen şeyler oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bako39

Kayıtlı Üye
Olası bir şeyi tahmin etmiyorum ya da bilerek yapmıyorum kendi kendime düşündüğüm küçük şeyler günlük hayatta karşıma çıkıyor 2-3 yıldır böyle önemsiz şeyler oluyor devamlı mesela geçen gün dersteyken öğretmen anlamadığınız yer var mı diye sordu aklımdan yücel hoca olsa anladığınız yer var mı diye sorardı diye geçirdim 2-3 dakika sonra hoca anladiginiz yer var mı diye sordu. Yolda yürürken önce 38 nerenin plakasiydi diye düşündüm ardından sıraya park etmiş 38 39 40 görsem ne garip olur dedim (39 bulunduğum ilin plakası) 100 metre yürüyünce dediğim gibi park etmiş 3 araçla karşılaştım. Bu ve bunun gibi küçük ve önemsiz şeyler devamlı oluyor gün aşırı geliyor başıma tesadüf olduğunu düşünüyorum ama sormak istiyorum bunun bir anlamı olabilir mi? ??

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
Tesadüf değil. Bu gibi şeyler başına geliyorsa üzerine git altında mutlaka bişey yatıyodur belliki yeteneğin var.

bako39

Kayıtlı Üye
'Duru bilir' yeteneğiniz size göz kırpıyor. :)

Forumda Duru bilir ile ilgili konular mevcut araştırmanızı tavsiye ederim.Yeteneğinizi geliştirmenizi sağlayacak teknikler içeren konular mevcut forumda.

Sevgiyle Kalın. :)

Acaba özel mesaj yoluyla biraz bilgilendirebilir misiniz beni?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Olası bir şeyi tahmin etmiyorum ya da bilerek yapmıyorum kendi kendime düşündüğüm küçük şeyler günlük hayatta karşıma çıkıyor 2-3 yıldır böyle önemsiz şeyler oluyor devamlı mesela geçen gün dersteyken öğretmen anlamadığınız yer var mı diye sordu aklımdan yücel hoca olsa anladığınız yer var mı diye sorardı diye geçirdim 2-3 dakika sonra hoca anladiginiz yer var mı diye sordu. Yolda yürürken önce 38 nerenin plakasiydi diye düşündüm ardından sıraya park etmiş 38 39 40 görsem ne garip olur dedim (39 bulunduğum ilin plakası) 100 metre yürüyünce dediğim gibi park etmiş 3 araçla karşılaştım. Bu ve bunun gibi küçük ve önemsiz şeyler devamlı oluyor gün aşırı geliyor başıma tesadüf olduğunu düşünüyorum ama sormak istiyorum bunun bir anlamı olabilir mi? ������������
Bako39 un anlattığı gibi bende de bu olaylar oluyor. Tek farkı bana yardımcı olacak işaretler de alıyorum acaba bu nedir ?

bako39

Kayıtlı Üye
O zaman sizinde Duru bilir yeteneğiniz körelmemiş fazla. :)

Forumda gerekli konular mevcut.Kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.Bu sayede daha çok bilgilenirsiniz.

Pirinçsiz pilav olmadığı gibi emeksiz de bilgi olmaz. :)

Doğrusu forum arama kısmına duru bilir şeklinde arama yaptım ama bulamadım forumda hangi bölümde bulacağımı da bilmiyorum en azından aradığım konuları nerede bulacağımı söyleseniz?

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
O zaman sizinde Duru bilir yeteneğiniz körelmemiş fazla. :)

Forumda gerekli konular mevcut.Kısa bir araştırmayla bulabilirsiniz.Bu sayede daha çok bilgilenirsiniz.

Pirinçsiz pilav olmadığı gibi emeksiz de bilgi olmaz. :)
Yani körelmeden çalışmalara başlayım bazen çok işe yarıyo teşekkürler Tai :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...