Ailemin cinleri bana bağlanmış olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lost66

Banlı Kullanıcı
Orda dur genç adam Alllah ın varlığından şüphe edeceksen burda öyle şeyler yazacaksan sus.! İnancın yoksada milletin aklını kurdalama mantığı olan islamı gerçtekten yaşayan nekadar güzel bi din olduğunu bilir.! Cini kontrol etme konusunda cıı zor içine korku geliyomuş bu bikere yanlış cesur olacan! Ama madem kendine güveniyosun kendin gibi sapık inanışı Allah ı reddeden kibirli bi cin var ifrit cinsi onu çağır madem böyle sapıttın.Müslümanla işin olmaz! Ve baban içip kuran okuyo diyosun sen bence kafa buluyosun ADMİN bu konuyu silin bence. Alkol alan 40 gün duası kabul olmaz. Okuduğu kuranda dahil acaba kabul olmadığından girebilirmi cinler eve! Müslümansa cin oda kuran okuyo kuranı dinler.Lakin baban alkolik içip kuran okuması boş!!! Sakın Ama SAKIN Allah ın varlığıyla ilgi tek bişey deme!

lost66

Banlı Kullanıcı
Ben eminimki burdaki insanları oyalıyosun. Dalga geçtiğin dünden belli. Babam alkolik müslüman cini var şöyle böyle güzel hikaye uydurmuşsun. Yalnız batıyosun dikkat et!

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar söylediklerime inanmayanlar konudan çıksın madem ki sağdan soldan duyma laflar ile bana yardımıc olmaya veya bana inanmadığınız için azarlamaya kalkıyorsunuz bende size şunu söyliyim ilk olarak yaşayın ondan sonra yorum yazın.Ben bu konuyu açtığımda başlığı Lütfen yardım edin(Cinlerden anlayanlar girsin) diye açmıştım ve bu başlığı kullanmamında sebebi işte buydu eğer ki bende burada insanları oyalıyorsam sorun sizdedir madem ki böyle bir forum sitesine üyesiz madem ki bir bilginiz var buraya yorum yazıyorsunuz anlamlı olsun.Ben defalarca yazdım eğer inanmayanlar varsa sayfayı kapatsınlar diye size tek şunu dicem anlattıklarım tamamen gerçek ve bana inanan varsa öyle yorum yazsın.Ben dini kötülemem hiç bir dini sadece sorduğum soruları ararım.Ve hala bir cevap bulamadım.

lost66

Banlı Kullanıcı
Önce yazdıklarını oku. Sonra kötüleyip kötülemediğini gör.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Benim araştırmalarıma göre genellikle babadan veya aileden herhangi birinde cin varsa çocuklara da bağlanabiliyorlarmış benim aradığım cevap bana bağlandılar mı bağlandılarsa nasıl anlar veya nasıl kontrol edebilirim şöyle düşünün siz gece uyuyorsunuz uyumadan önce aklınızda bir soru acaba bu konuşan ben miyim ve içinizde bir ses daha evet benim ama o ses kime ait böyle karmaşık bir durum keşke rüyadan ibaret olsaydı olaylar bazıları rüyada değildi o anlattığım yatarken kapının açılıp sesimin çıkmaması bunlardan sonra hiç aklımdan çıkmadı.Sanki birileri beni izliyor sanki benle konuşmaları için zaman var ama ben beklemekten sıkıldım evet 15 yaşındayım ama ben kendimi bildim bileli cinlerin arasındayım babam ''Şerefsizi'' yüzünden ve aynı evdeyiz şimdide unutmak imkansız yada düşünmemek

Siz şu an onların etkisi altındasınız. Bu durumdan çıkmanız menfaatinizedir. Daha hayatın çok başlarındasınız ve gelişmiş bir kişilik, alacağınız iyi bir eğitim sizin için daha önemli olmalı. Ailenizdeki kişilerin bu varlıklarla ilgileri sizi hiç bağlamasın ve hiç özenmeyin. Yapacağınız şey öncelikle karar vermek, size yardımcı olabilecek uzaktan (varlıklarla iletişimden uzak) bir yakınızdan destek alıp, belki Yüce Allah ın zikirleriyle meşgul olup varlıklardan uzak durmanızdır. Onlardan uzak durmak inanın hiç zor değil. İsteyin, dua edin.

lost66

Banlı Kullanıcı
Bidaha görüş bildirmemem gerektiğini öğrendim. Şu puana bak. Eksilerde. Hayır bu şahıs Allah ın varlığıyla şüphe ediyo bişey yok. Ben kendi görüşümce karşı çıktım eksiye düştüm.!!

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben aklımdaki soruları yazıyor aşırı dindar olabilirsiniz bunda kötü birşey yok ama başkalarınında fikirlerine saygı duymalısınız.Lost66 bu sanaydı.

kurtyıldızı öncelikle yardımın için teşekkürler senin yazdığına cevap veriyim düşünüyorumda etkisi altında değilim çevremdeki kişilerin çoğuna iyimserim sanırım etkileri altında olsaydım iyimser olmazdım.Bir sitede cinlerin konusunda dolaşırken cin çarpmasının uykuda etkisi gözüme çarptı ve neredeyse bende hepsi var ama cin çarpması için fazla saçma olurdu bu.Allah bana uzak ben ona uzağım böyle bir his var içimde sanki onu çok iyi tanıyorum size şöyle tanımliyim çok samimi arkadaşınız vardır beraber takılırsınız beraber yaşanırsız adeta o size bir gün çok sevdiğim bir yer var görmeni istiyorum gidelim mi diye sorar sizse o güzel bulduğun yer benim için güzel olmaya bilir ben gelmiyorum dersiniz.O yeri ondan dinlemek duymak değil gitmeden görmek istersiniz bir resmini vs..Bende o durumdayım fakat ben oranın ne olduğunu biliyorum Allaha ibadet ama ben o yolda bir kanıt aramıyorum sadece içimde Allah a karşı ibadet etme duygusu yok tamam o var kötü de değil yani tanımlayamıyorum.Bazı arkadaşlar tarafından ayıplanabilirim kötülenebilirim ama arkadaşlar bunlar benim duygularım.

lost66

Banlı Kullanıcı
Bana evet. İnanmayışına saygım var. Ama yazında Allah yok bizi kandırdılar ona yakın bişey yazmışsın. Buna saygım olmaz. İnancını söylersin o ayrı. Ama bişeylere kimseyi şüpheyle yaklaştıramaz,yada bildiğini doğrulatırcasına konuşamazsın.! Rusyadaki Haham yahudi din adamı İslamın geleceğin dini olduğunu söylüyo sen nediyosun! http://www.youtube.com/watch?v=407QWqhOcbQ bizahmet izle.!

lost66

Banlı Kullanıcı
Benim dini inanışına bi sözüm yok. Ama burda Allah bence yok deyip bizi kandırıyolar dersen işin rengi değişir!!Neye inanıyosan onu yaşa.Diğer dinleri eleştirme!

golgeler

Banlı Kullanıcı
ailenle konuş o zaman onların cinise akrabalarından bielnde vardır

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ailem konuyu ya kapatıyor yada bana doğru cevapları vermiyorlar akraba kime söyleyebilirm ki namaz kılan kuran okuyan insanlar

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
merhaba sevgili küçük arkadaşım ,küçük diyorum gerçektende benden yaşça çok küçüksün.Öncelikle sana inandığımı söylemek istiyorum,ailenin sergilediği yanlış tavırlar seni gerçektende işin içinden çıkamayacağın derecede ürkütmüş bu apaçık ortada.babanın senin yanın da o varlıkları çağırması annenin yaşadığı halde sana inanmak istememesi.bu noktada sen çok ortada bırakılmışsın.sebep sana musallat olan varlıklar babandan geçmiş farkında değilmisin aileniz bunlar yüzünden ne halde baban onları çağırmak yerine kendine çeki düzen vermeyi deneseydi eğer ne sen bunları yaşıycaktın ne de ailen.Babanda annende birbirlerine kızdıkça onlara başvurmuşlar seni hiç düşünmeden,düzenleri bozulduğu gibi senide yıpratmışlar inşallah yazdıklarıma kızmıyorsundur.Seni sahiplenmiş olan varlıklar babanın çağırdığı varlıklar.beyaz gördüğünü söylüyorsun sanırım babanda iyiler ve kötüler karma.birde bunlardan bahsettiğinde geldiklerini yazmışsın.doğrudur onlar istemedikleri taktirde kendilerinden bahsedilmesinden hoşlanmazlar.şimdilik bu kadar yazıcaklarım yardım istersen elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım merak etme .hiç bir menfaat gözetmeksizin.öncelikle allaha sığın.yardım istersen msj atman yeterli.saygılarımla küçük arkadaşım yüce yaradan hep yanında olsun korusun ve gözetsin seni inşallah.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Mesajdan size yazdım teşekkür ederim yardım etme isteğiniz için.

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yardım edin diyorsun,kafayı yemek üzereyim diyorsun kurtulmak istiyorsun ama bir yandan da ben onlardan kurtulmak istemiyorum sesleri değil görüntüleri olsun diyorsun çelişkili bi durum. Belki de bu gördüklerin sana yardımcı olmak istiyor hani kafir gibi hissediyorum diyorsun ya doğru yolu bulman için:) Yazdıklarına inanıyorum ama kurtulmak mı istiyorsun yoksa kurtulmamak mı işte onu çözemedim:))

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Cevabı şöyle veriyim kurtulmak istemiyorum neden derseniz bu bana bir ceza değil ki ailemde olan birşey yani ben onlarla dalga geçtim de bana musallat oldular gibi böyle bir durum yok o yüzden onlarla konuşmak görmek istiyorum istediğim zaman sanırım açıklayıcı olmuştur :)

ufukalper

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba sanırım cinlerle basa cıkmayı bilmiyorsun bu konuda sana profesyonel olarak uzaktan destek saglıyabilirim fakat öncelikle sunları bilmem gerekiyor;
1-Bu olaylar daha cok gecemi oluyor?
2-Müslümanmısın?
3-Ve anlam veremiyebilirsin belki ama sunu yapmanı istiyorum lütfen 1 avuc tuzu yatagının yanına koy ve sabaha kadar bekle sabah eger tuzun üstünde ayak izleri belirdiyse hemen bana ulaş
Ve yöntemlerimi sorgulamayın lütfen inanın ki bir bildiğim var:boxing_smiley:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...