Ailemin cinleri bana bağlanmış olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için dediğiniz gibi yapcam zamanı beklicem

Admin isterse konuyu silebilir

musashi

Banlı Kullanıcı
yazdıklarına inanıyorum uydurma değil. ama cok kücük yasta savunmasız cocuklar gökyüzünde uçan uçağın sesini bile o an yasadığı pskolojik durum nedeniyle cok farklı algılayabilirler. baban iyi aile babası olamamıs. sürekli şiddet ve korku içinde çok küçük yasta pskolojin bozulmuş. kapı istemeden açılsa rüzgar dan dolayı sen o yasadıklarının verdiği korkuyla o kapıdan içeriye birinin geldiğini bile görürsün. hatta fiziki bir şekil bile belirir. dersin biri içeri girdi bana baktı gitti. beynin böyle bir resim çizer sana. birde cinler işin icine girdimi damlayan musluk sesi bile sana ızdırap olur.
kardeş senin yapacağın şey çok kolay. allaha sığın onu rab bil ve ona yönel. bir göreceksinki senin rabbın herşeye kadir. yeterki bir adım sen at. cinler şeytanlar sana ne fayda ne zarar veriri. senin korkularınla seni korkuturlar en fazla.
allah yardımcın olsun.

Devres

Kayıtlı Üye
Topiği açan küçük arkadaşım,öncelile şunu belirtemek isterim, eğer sana gözüken varlık Dede olarak gözüküyorsa korkma,cin falan değildir...Başka bir şey var bunu yukarıda arkadaş açıklamış, bekle herşeyin bir zamanı var ve bu zaman sonunda sancak sanada verilebilir.

Saygı vr Sevgilerimle...

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben size ilk olaydan bahsettim o ilk olan olaydı küçük 10 yaşında onu görmüştüm ilk olan oydu bn sırasıyla anlattım dün babama da sordum alkol almamıştı babama baba cini nasıl çağırabilirim dedim o geç içeri konuşalım dedi konuştuk işte sana öğretmicem dedi işte aynı burda size anlattığımı anlattım keşke senden istedikleri 2 lirayı verseydin dedi başka birşey demedi karışık bir durum bu arada rüzgarla açılması imkansız kapının elle zor açılan bir kapı rüzgarla açılmaz zaten rüzgarda yoktu bende düşündüm acaba psikolojik bir oyun mu oynuyor beynim alakası yok bir çok kişiden çok daha hızlı düşünebiliyorum mantıklıyım bilgisayarda oyun oynadığımı hatırlamam onların cin olduğuna eminim peki bana şunu biri açıklaya bilir mi hiç bir şey yokken cini gördüm rüyamda annem onunla konuştu sonra uyandım(hızlı hızlı anlatcam) bir süre sonra'da annemin bir cin olduğunu öğrendim sonra aradan uzun zaman geçti gece tuvalete giderken bir kedi gördüm ve benden korkmadı terlik te attım ona pişt vs.. de'dedim ama nafile kendi bağırdı ve gitti babama anlattığımda ilk rüyada gördüğüm de tamam dedi devam et dedi sonra o kedi olayına geldim sana daha fazla yaklaşmışlar dedi babam bana ilk o hani 5 katlı evde görmüştüm rüyamı bilmiyorum hatırlıyormusunuz o zaman benle uğraşıyorlarmış cinler benim haberim yok tabi ve bir şeyi daha düzeltiyim babam dün yine anlattı ona nasıl bağlandığı konusunda yanılmışım karıştırmışım babamın ablasına cin bağlanmış musallat olmuş yani ablası deliriyormuş yerinde duramıyor titriyor kendine zarar veriyormuş bir gün hoca çağırmışlar bu konuda çok iyi hocada babamlara annesine odadan çıkın bizi yanlız bırakın ses gelebilir eşyalar düşebilir ama siz sakın ses çıkarmayın tek istediğim bu demiş ve hocanın dediği gibi ayak sesleri takırtılar bayabi yüksek seste gelmiş bu sefer babamlar korkmuşlar sonra hoca çıkmış babamın ablası eski haline dönmüş.Babamlar hocayla samimi olmuşlar ee bu olayıda mahalledikinler duymuş ne kadar benzer bir sorunu olan varsa babamların evine geliyorlarmış tabi babam daha küçük tekrar babamların evine biri gelmiş onada cin bağlanmış hoca gelmiş babam yan odada uzanıyormuş hoca cin çıkarmaya başlamış babam sürekli gülüyormuş hiç durmadan babamı güldüren aslında cinlermiş babamada o sırada bağlanmış milyonlarca hoca bu sayede çıkartabiliyormuş cinleri fakat babam sadece 4'ünü kullanıyormuş nedeninide söyledi olum ben bu işte para kazanabilirim fazlasıyla fakat o cinleri çıkartan hoca 45 yaşında öldü bu işi yapanların çoğu erken ölüyor dedi ben bu riske girmicem dedi.Ben senin cinleride alcam dedi yani bende cin olduğu anlaşıldı şimdi onları nasıl çağırcam babam kuranı okuyan bilen biri ona cin yaklaşıyorsa okunacak dua faydasız kalır buda açığa çıkan birşey ben şimdi nasıl cinleri çağırabileceğimi araştırdım birde babam internetten bulamazsın filan dedi mecbur zamanı beklicem dediğiniz gibi yanlış yazmış olabilirim sanırım biraz uzun oldu her neyse teşekkürler yorumlarınız için

masumdeğiliz

Kayıtlı Üye
İş
kantin
bak kardesm yapmn gereken en önmlı şey bı abdest al ve bol bol duat kafandn cıkar bnları düşündükçe kafayı yersın gecede yatmadn önce dua et kaldıgın yerı odanı temız tut onların adını bıle agzına alma bnı dnle lutfen ne varsa duada vardır hıkmet bunu unutma

vorden

Kayıtlı Üye
vallla sevgili kardeşim sana dün bişiler yazdım yatmadan önce sinirlerim alt üstü oldu gece tam uyuyacam defalarca vızır vızır sivri sinek midir sinek midir bu kadar insanı rahatsız edermi 10 kere geldi kalkıyorum yok yorganı çekiyorum yorganım icinde vızır vızır en sonunda tam hadi uyuyayım dedim uyku uyanıklık arasında bi surat gözleri iğrenç bişey anlatması imkansız insan değil birden kendime geldim uyudummu uyandımı bilemedim vızırtı ile kalktım gene töve diyelim sonra sana yazdıklarım geldi aklıma lütfen bu varlıklarla uğraşma ben gerçekten çok ürktüm insan kafayı sıyırırabilir bu gibi durumlarda ne biliyim bence uzun bir süre bu konu hakkında konuşmak ve yorum yapmak istemiyorum kardeşim kendine ayetel kürsi oku bol bol uzak dur düşünme böyle şeyler.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sanırım bir arkadaşımda buna benzer bir yazı yazmıştı ya yorumlarda yada özel mesajda bakın dün gece ben babama anlattım dedim ya yatarken evde sesler vardı ayak sesi yürüme başka seslerde aynı sen gibi yorganı kafamdan çektim ama nafile sanki birisi var ve onu açcakmış gibi şuanda oluyor bu ne zaman bunları yazsam konuşsam oluyor düşünsem demiyorum çünkü sürekli aklımda çıkmıyor surede okudum ama nafile.Ve dün babamla konuşurken farklıydım düşüncelerim söyleyişim babama ben allaha tapmayı bıraktım cehennem şeytana ait ve bende ona tapıyorum ve başka şeylerdede konuşurken sanırım öldürme konusu vardı babama şunu dediğimi gayet iyi hatırlıyorum kafirler allahın sınırlarından sıkıldığı için kafir oldu fakat şeytan onlara bir sınır koymadı ve sen kimseye öldürme emrini veremezsin verirsen yargılanırsın fakat ben veririm kafirlerin hiç bir sınırı yoktur dedim babamın hoca arkadaşları var normal cami hocası lafta ben onla konuşcakmışım babama eğer onu çağırırsan ve benle konuşursa ölür dedim babam sen mi öldürceksin dedi hayır öldürmücem öldürttürcem dedim bunları dediğimi hatırlıyorum fakat o sırada sürekli titriyordum ve babam konuşurken genellikle allahtan bahsederken konuyu farklı yerlere çekmeye çalışıyordum sıkılıyordum üşüyordum babamda allahtan bahsedilirken uğraşırlar dedi ben bu yüzden dua edemiyorum şuna eminim artık benim de cinlerim var ve bunlarda kafir bazen bnim yerime geçebiliyorlar fakat hala benle net bir şekilde konuşmuyorlar belkide zamana ihtiyaç var o zamanı beklemek zorundayım beni anlamaya çalışın vorden arkadaşım sen allaha inananan birisiyim beni de o yarattı ama artık ben ona tapamıyorum bu bir şekilde engelleniyor kim bana sizin gibi davransa iyi yola göndermeye çalışsa o mutlaka bir şekilde korkuyor belki bana şimdi daha fazla inanmışsındır bazen diyorum keşke delinin teki olsaydım ama değilim ve şunuda biliyorum hiç bir deli ben deliyim demez ama deli olup olmadığını kanıtlar.Vorden arkadaşım öyle bir durum olursa tekrar ve bu ilk defa olursa cenk size tapıyor ve buna devam etcek ve hala sözünde şimdi gidin bunu istiyor dermisin ? Ama bak ilk defa olduysa korkmadan ve beynini boşaltarak içinden ama sanki o sırada içinden değil de dışından da konuşuyormuş gibi sadece dediğimi yap ve bir işe yararsa yaz bunu senden rica ediyorum

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bakın arkadaşlar şunuda buraya yaziyim biz burda hikaye masal anlatmıyoruz ben bunları bir hocaya anlatsaydım ya inanmazdı yada bana yardım etmekten çekinirdi bulduğum siteler arasında en gelişmiş diyim bu site vardı ve o yüzden yazdım kimse bunu hikayeymiş gibi okumasın ve eğer yazdıklarımıza aldırmayıp dalga geçen olursa bakın gerçekten söylüyorum kafayı yersiniz bir örnek veriyim bir insan ölmüştür kalp durdu hatta çenesi filan çürümeye başladı karın şişti gömülcek o sırada o hayata döner ve tabutu açar ve kalkar birden çenesi düzelmeye karnı inmeya başlar ve siz bunu gözlerinizle görürsünüz bu olaydan 1 dakika önce o kadının ölü olduğunu düşünüyordunuz ve 1 dakika sonrasındada onun yaşadığına ama tanımlanamayan bir şekilde yaşadığına aynı bu gibidir anlam vermeniz çok güçtür o kadından korkarsınız birşey bile soramaz hale gelirsiniz bu örnek sanırım yeterlidir

nahrun

Kayıtlı Üye
canım kardeşim bence hiç çağırma, kurcalama daha yaşın çok küçük lütfen dalma derinlere bu ilim çok zor iştir. oyun değil bir sürü bilgi sahibi var bu sitede onlardan yardım istemen en doğrusuydu bunu yaptın ama lütfen uzak dur ve ben kafirim deme kardeşim saygılar

demonic

Kayıtlı Üye
Size birşey soracağım...ilk önce onlar mı size musallat oldu?yoksa ilk önce siz meraklandınız,çağırayım falan dediniz sonra mı musallat oldu...

AJA

Elit Üye
Size birşey soracağım...ilk önce onlar mı size musallat oldu?yoksa ilk önce siz meraklandınız,çağırayım falan dediniz sonra mı musallat oldu...

Soru çok yerinde :)
İki alem arasında yasak gelmiştir ve bu yasağı ilk bozan insandır!

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Kardeşim bakın dediğim gibi annem de de vardı bu cinler babamda da.Bir gün biz antalyaya taşınmıştık babamda aydın da yani ayrılık dönemi gibi birşey.Cinler mevzusu ortada yok yani normal bir günlerin içindeyim birden bire gördüm rüyayı yani o sıralar cinler aklımda bile yoktu hani şunu derler neyi düşünürsen onu görürsün vs.. öyle bir durum yoktu ortada.Ben bu rüyadan sonra üzerine gittim acaba banada mı bağlandılar çünkü benim bildiğim kadarıyla aileden devam ediyormuş aynı soy gibi

lost66

Banlı Kullanıcı
Cinler artık parçanız olmuş.Babanda var annende var. Yardım istiyosun. Lakin sende cin çağırmışsın.Şeytanla ne konuşmaya davet yapmak dinden çıkmak zaten önce bi müslüman gibi ol.Çağırdığın cin ne bilmiyorum Babandaki cinler kafirmi? Annendekilerde?Sen cin çağırınca annen boğulmuş!! Müslümansa gelen garip. Baya bi çıkmazdasın yaşında küçük,hala gühahsızken namaz kıl gönülden ama.Kuran oku.Sen kuran oku baban yanında cin çağırsın gelmezler!!! Kuran okunan eve gelmezler! Müslümansa ayrı. Baban alkolikmiş başındakiler müslüman değildir belki. Bide hoca babana bilerek musallat etmiştir belki.Nasıl olsa çocuk bedeni zayıf. Zaten cinlerle içli dışlı olmuşsunuz.Ben bile cevap vermeye çekindim niye cinler seni takip ediyosa?bizim yazdıklarımızı görüyosa bizi bulurlar zaten. Dayak bile atarlar.Yorum yazmaya bile çekindim.Cinden korkmam ama rahatsız olurum ben insanım insan gibi yaşamalıyım.Keşke cin çağırmasaydın.!Hata etmişsin ama iyi bi hocaya git sen tanınmış bilinen bi hocaya.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Yorumun için teşekkürler öncelikle.Bildiğim kadarıyla babamın cinleri müslüman.Ben ne zaman babamın üstüne gitsem cinleri çağırmam konusunda yardım istesem konuyu kapatırdı sende cin filan yok derdi 3 gün önce tekrar üstüne gittim sanırım 1-2 bira içmiş sarhoş değil bilinci gayet yerinde işte ben babam annem oturuyorduk tv izliyoruz bir konu geçmişti tv de babam cenk dua et ama sen duaya inanmazsın gibisinden benle konuştu.Yani şöyle açıkliyim tv de bir insan dua ediyor ve onun faydasını görüyor babamda benden dua etmemi istiyor ama sen nede olsa duaya inanmıyorsun dedi bende duaya inanıyorum ama etmiyorum dedim her neyse böyle konuştuk ben babama dinler ile ilgili sorular sordum ama yanıtlayamaz hale geldi bana onun bazen katıldığı din üzerine hocalarında bulunduğu toplantılar var yarın gidelim oraya dedi bende tamam dedim ama onlarda bana cini nasıl çağırcağımı söylesinler dedim orda sinirlenmeye başladı babam böyle bir 30 dk tartıştık sen cinleri nasıl çağırcaksın onları kontrol edemezsin sen bunları internetten mi okudun vs.. bende aynı burda yazdıklarımı ona söyledim gözleri kızarmaya başladı ama şunu biliyorum ben tüm cinleri kontrol edebilirim bunu bir şekilde hissediyorum ve babam koltukta oturuyordu gözleri kızarda koltukta uzandı nasıl diyim hani bir insanın boğazını sıkınca can çekişir yüzü ilk kızarır sonra morarır ya o hali aldı koltuun hemen yanında da kapı var oraya vurmaya başladı ben öyle bakıyorum o sırada gülbeyaz geldi sanırım tabi aklımdan bu geçiyor bende hoşgeldin diyorum sürekli bu babam devam etti yumruklamaya camı kırdı eliyle 3-5 defa cama vurdu elini kesti damarını kesti vs.. hastaneye gittiler gitmeden öncede cenk bey istediğin oldumu gülbeyaz geldi .................. gösterdi :) Bana dediği buydu bende sesimi çıkarmadım içimden sen kullanmasını bilmiyorsan ben ne yapiyim diyorum babamlar annemle hastaneye giderlerken bende camları topladım ışığı kapattım odanın odama geçip yattım hiçbirşey olmamış gibi saat gece 12 lerde ama içimde sürekli bir korku ve sürekli konuşuyorum sanki yanımda biri varmış gibi ama o da aklımdın içinden cevap veriyor bazen kendi kendime soruyorum bu konuşan bir başkasımı yoksa delirdim mi gibisinden ama birde aileme bakıyorumda normal birşey gibi geliyor.Gelelim kuran meselesine babamda kuran okuyor alkolik cinlerle uğraşıyor ama kuran okuyor kuranın okunduğu eve cin girmez di 2 yıl öncesine kadar bunu biliyordum ama 2 yıldır o bildiğim yalanmış.Ben şunu biliyorum ki bizi birisi yarattı ama o kişi bence allah değil sanki bir şeyler değiştirildi bize farklı şekilde gösterildi insanoğluda tıpkı binlerce yıl öncesindeki gibi benim taptığım dorudur başkası olamaz dedi yani karışık anlatmak istediğim cinler var ama diyecek kelime bulamıyorum.Ve şunuda paylaşiyim.2 ay önce sanırım ben pc deyim müzik dinliyorum bizim evde tuvalet balkon gibi yerden gidip giriliyor 1. kattayız yani gökyüzünü görebiliyoruz saat 9 gibi akşam annem cenk koş dedi bende gittim gökyüzünde kırmızı bişi yıldız gibi ama yaklaşıyor ben ilk başta uçak dedim anneme annem uçak değil dedi ama sürekli yaklaşıyor sonra ben meteor dedim yaklaşıyor ve uçak gibide ilerliyor sanki çapraz bir yol belirli oradan gidiyor ama kırmızı ateş gibi bişi sonra yavaş yavaş gökyüzüne yükseldi ve kayboldu ben annemle bunu konuştuğum zaman aman ne olursa olsun gibisinden cevap veriyor yani siz böyle birşey gördüğünüzde merak edersiniz ne olduğunu bazen konusunu açarsınız ama annem sıradan birşeymiş gibi kestirip atıyor buna şaşıyorum bunuda paylaşmak istedim sizinle.

Tekrar dile getiriyim.Bana inanmayan varsa hiçbirşey yazmasın şunu söyleyebilirim ki hepiniz şanslısınız.Psikolojik sorunlar ilaç tedavisi ile geçer çeşitli yada birçok hastalıklarda ama sanırım benim durumum tedavisi olmayan bir çeşit buluşacı virüs.

Şunuda ekliyim hangi hocaya güvenebilirim ki bilinen iyi bir hoca dahi cinlerin sayesinde o işte iyi oluyor hangi hoca ailesinde cin olan bir çocuğa yardım eder ? Ve bendeki cindemi bilmiyorum babam bana cinler kedinin şekline giremez sadece şeytanlar girer dedi şeytanı çağırdım ama gelmedi internette hangi yol varsa denedim olmadı ifrit te aynı hüddam da aynı kısacası her yol işe yaramaz bir hal aldı benim için.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
cenk-sago

Eğer ilerde medyum olmak, bu işi maddi gelir için yapmayı
düşünüyorsan bir öğretmenle beraber çalışmaya başla
Ne demişler: Ağaç yaşken eğilir.

Ama eğer ilerde başka bir meslek dalına yönelcek
ve normal bir hayat süreceksen bu işlere
harcadığın emeğe ve zamana değmez.

Normal bir hayat yaşayıp da bu işi hani
hobi niyetine yapıcaksan da o zaman
birkaç yıl en azından bu işleri bırakıp
20 li yaşlarda bunu halen istiyorsan
devam et derim ben.

cemtürk

Kayıtlı Üye
İş
kimya mühendisliği bölümünde okuyan üniversite öğrencisiyim
Arkadaşım bu hemen olucak bir şey değil eğer müslüman cin istiyorsan başta namaz kılman ve her namazdan sonra okunacak dualar var bunları öğren okuduğun yaptığın haldede hemen gelmezler başta gölgeden düşük bir seviyede şerit şerit görürsün sonra gölge şeklinde ondan sonraki aşama görüntüyü tam alabilirsin.sende olan ailenin cinlerini görmüş olabilirsin...vs.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ne istediğimi düşündüğümde tek noktada buluştuğum cevap elimde olanları kullanmak oldu.Forumlarda gezinirken bakıyorumda herkes yana bir çok kişi dua okuyarak yazılanları yaparak cin çağırmayı hedefliyor ama zaten benim ailemde olan birşey bu ben hiç olmayan birşeyi yapmaya çalışmıyorum ki neden orada yazılanları yapiyim benim ailemde bizim evimizde olan birşey ki bu ben bu rüyaları bu gördüklerimi yaşıyorum çevremde bu konuyla ilgilenen kimseyi tanımıyorum ve kaçınada güvenebilirim bu konuda da tereddütteyim belki aranızdan biri yardımcı olabilir aradığım öğretmen bekli aranızdadır diye burada konu açtım.Müslüman cin istemiyorum çünkü ben müslüman değilim açıkcası bir çıkar yolum yok

JoKeR-23

Banlı Kullanıcı
vallla sevgili kardeşim sana dün bişiler yazdım yatmadan önce sinirlerim alt üstü oldu gece tam uyuyacam defalarca vızır vızır sivri sinek midir sinek midir bu kadar insanı rahatsız edermi 10 kere geldi kalkıyorum yok yorganı çekiyorum yorganım icinde vızır vızır en sonunda tam hadi uyuyayım dedim uyku uyanıklık arasında bi surat gözleri iğrenç bişey anlatması imkansız insan değil birden kendime geldim uyudummu uyandımı bilemedim vızırtı ile kalktım gene töve diyelim sonra sana yazdıklarım geldi aklıma lütfen bu varlıklarla uğraşma ben gerçekten çok ürktüm insan kafayı sıyırırabilir bu gibi durumlarda ne biliyim bence uzun bir süre bu konu hakkında konuşmak ve yorum yapmak istemiyorum kardeşim kendine ayetel kürsi oku bol bol uzak dur düşünme böyle şeyler.

Bir Kerede aynısı bana olmuştu uyuyamamıştım yorganı kafama geçirdiğim zaman aşırı bir sinek vızıldama sesi geliyor ilginç olan yorganı kaldırdığımda odada sinek sesi hiç yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...