Adet Kanı ile Yapılan Uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Bence insanların uygulamalar hakkında fikir beyan etmesi doğru birşey(günah yada sevap vb beyanlardan bahsediyorum) Çünkü bunu bilmeyenler olabilir.Ve burası herkese açık bir platform.Bunlara inanan da inanmayan da bu forumda olabilir,neden olmasın.Faydalı birçok bilgi var mabedde.Herkes faydalanmalı bence.

Sadece şahsınıza alınmayın bu yoruma istinaden siz de dahil olmak üzere herkese söylüyorum:
Anlatamıyoruz galiba. Burası dini bilgileri öğrenme yeri değil. Herkes kendi dini bilgilerini öğrenmekle yükümlü olup mensubu bulunduğu dinin getirdiği kurallara uyup uymaması da bizleri ilgilendirmez. Sitemizde değişik dinlerden kişiler olduğu için de din çatışmamasına yol açmamak için ayrıca tek tanrılı dinlerin yasaklamış olduğu büyü kavramı ile ilgili bir site olduğumuz için bu tip konuların burada konuşulması yersiz ve anlamsız olduğundan günah sevap gibi beyanlar sitemizde tarşışmaya açık değildir.
Sitede bir sürü dinin mensubu kendi inançlarına göre neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorlar, sadece bir tek dinin mensuplarından bazıları uygulamaların günah olup olmadığından emin değil, üstelik kendilerini dindar olarak nitelendiriyorlar bir de bu eksik bilgileri ile. Diyanet işlerinden kolayca öğrenebilirler ama abes şekilde buraya soranlar için tekrar söylüyorum mensubu bulunduğunuz dine göre şüphesiz günahtır, bir zahmet öğrenin artık. Kadere razı gelmekten başka yapılan herşey günahtır aslında, mantık olarak bunu benimserseniz bir daha sormanıza da forum kirliliği yaratmanıza da gerek kalmaz.
Buraya girenler eğer mensubu bulundukları din yasaklıyorsa bunun bilincinde olup nerede olduklarını baştan kabullenerek geliyorlar ve site akışını bozacak şekilde davranmayıp kurallara uygun şekilde üyeliklerini devam ettiyorlar. Tıpkı büyünün ibadetlerinin bir parçası sayıldığı inancına sahip olanlarla büyünün sevap yada günah diye bir kategoriye sokulmadığı inançlara sahip olan üyelerimiz gibi.
Sitemiz iyi bir majisyenin yetişmesi için gerekli olan konularda (temel büyü bilgisi, tarihçesi, inançların felsefesine göre büyü uygulayışındaki farklılıklar ve kökeni, büyü ile ilgili yazılı ve görsel eserler ve nitelikleri, psişik yetenekler ve kişilik gelişimi) hizmet vermekte olup üyelerimiz kurallar çerçevesinde bizden yararlanırlar.
Başlıktaki konu ile direk ilgili olmayan tüm mesajlar görüldüğü anda silinecek ve yazan kişiler de sitemizden uzaklaştırılacaktır.
Bilginize.

Peki başka bi bayanın kanını içirsem olurmu ?

Kimin kanını içerse ona aşık olur.
Bir de siz bu büyüyü anlamadınız galiba, normal içirmiyorsunuz işin usulünce yapılması gereklidir. Hangi tür varlığa havale ettiniz karşılığında ona ne verdiniz, kadın kan alma sırasında nerede bulundu, ne tarafa döndü, nasıl aldı, alırken ne yaptı, hangi dualı sözleri söyledi, size sonrasında ne uyguladı, daha pek çok bilgi var. Bunlardan tekini eksik yapsa çarpılırsınız, işlem sırasında konsantrasyon eksik olsa uygulama başarılı olmaz ve en önemlisi bunu yapmak ya da bir kadına yaptırabilmek için el almış majisyen olmak gerekir. Siz bunları yapabilecek biri misiniz?

Cem

Kayıtlı Üye
Ben yerinizde olsam Allahın yasakladığı bir şeyi yapmam ne için bunu yapıyorsunuz istemeyen gider bir erkegi kendine bağlamak için Allaha isyan edilirmi ahiret yok sayılırmı büyü yaptığınız kişi sizi öbür tarafta belki azaptan kurtarır. Siz Allahtan isteyin O kulunun eziyet çekmesini istemez o işte hayır var ise verir Biraz yanlız kalın düşünün hiç kimse için değmez sakın bu hataya düşmeyin

Allahın Rahmeti Ve Bereketi Üzerinize Olsun

origanum

Yönetici
Lütfen kendi şahsi görüşünüzü, ideolojinizi belirtmeyin. Sadece uygulamanın yapılış tarzına bilgi katmak amacı ile yorum yazabilirsiniz konulara. Burası büyü sitesi, fetva verme yeri değil. Kasaba gidip de vejeteryan olun et yemeyin yazıktır günahtır demeniz ve sizin kasaptan ve oradaki müşterilerden alacağınız tepki gibi oluyor davranışınız. Ya buraya uyarak davranın ve kalın ya da kendinize ait olduğunuzu hissettiğiniz bir yer bulup orada istediğiniz fikri beyan edin, aksi halde burada olmanız yersiz oluyor. Hem büyü tarifleri açıyorsunuz konu olarak hem de üyelere büyü yapmayın diye tavsiyelerde bulunarak kural ihlali yapıyorsunuz. Onların büyü olmadığını iddia etmeyeceksiniz herhalde. Buraya gelenlerin kendine aklı yok mu da akıl veriyorsunuz. İster yapar ister yapmaz, ister okur ister okumaz her koyun kendi bacağından asılır ve bunu konuşmanın yeri bu başlık değil. Bu size son uyarım.

Cem

Kayıtlı Üye
Sayın origanum hiç bu yönden düşünmemiştim kusura bakmayın son sözünüz çok doğru her koyun kendi bacağından asılır

huzur1

Kayıtlı Üye
Adet kanıyla yapılan büyülerin bozulması mümkün mü bilmiyorum ama benim başımdan geçen bir olayı anlatayım,yorumu size bırakacağım.Eşimin beni aldattığını öğrendikten sonra hocaya gittim,adet kanıyla yapılmış bir büyüden bahsetti.İnternetten araştırdım,ihlas ve fatiha surelerinin belli sayıda okunması sonucu bozulabileceği yazıyordu.Çocuklara dağıttım,okumaya başladılar sonuna doğru uyumakta olan kız kardeşimin uykusunda konuştuğunu duydum.Benim de o sırada müthiş başım ağrıyor,kardeşim abla şu anda üç melek evi temizliyor ev kıpkırmızı seni içeriye sokmuyorlar,temizlendikten sonra girebilirsin diyordu...Hem uyumaya devam ediyor,hem de sorularıma cevap veriyordu..Belki de etkisi olmuştu okumaların çünkü kardeşimin o sırada böyle bir okuma yapıldığından haberi bile yoktu.

Perina

Banlı Kullanıcı
Özür dilerim Origanum.Haklısınız aslında.Aslında daha önce de mabedden özür dilemiştim bu hususta:( Ama fikrimi de yazmadan duramıyoruım işte..Mesela mabedden bzı kişiler uygulamalar veriyor ve bunun büyü değil dua olduğunu söylüyor.Buna bazı yöneticiler hayır bu büyü değil dua diyor.Bazı yöneticilerde hayır bu büyüdür,çünkü içinde sayı var diyor vb.Yani ben sadece bu tarz konularda şüpheye düşüyorum.Yokda bu konu başlığının büyü olduğu aşikar.Ve dini öğrenme konusunda haklısınız.Birçok hususu bilmiyorum ama öğrenmeye çalışıyorum kendi çapımda.Buraya taşımaya gelince insan herşeyini gittiği yere taşır öğle değil mi?Bunda bir sakınca olamaz bence.Olmamalı.Çünkü diğer birçok üyede inancını taşıyor buraya öyle değil mi?

Neyse bu yazdıklarım isyan olarak anlaşılmasın.Bundan sonra tekrarlnmayacak.Aslında bugün giderdim ama gitmekten hele ki bir yerden atılmaktan çok korkar,ziyadesiyle e üzülürüm :( Tamam inanç noktasında bir değiliz ama en azından birleştiğimiz çok önemli bir knu var mabedle.Sevgi ve önemi..Bu benim için o kadar önemli ki..Uzun bir yazı oldu.Ama dediğim gibi bu tarz yazılarım tekrarlanmayacak.

friks

Kayıtlı Üye
bana yardım edin hangi dua okunucak ben yapıcam bunu

hayaL-5461

Kayıtlı Üye
bunu biliyorum yengem dayıma yapmış hocaya gittik ve o söyledi bunun bozulması çok zormuş ve büyü yapılan kişi büyü yapanı gördkce büyü yenileniyormuş bozmak istediğinizde büyü yapan kişi bunu anlıyor büyüyü yeniliyormuş çok zor durumm ve hala annemler bunu bozmak ıcın ugrasıyr cok tehlıkelı.. bozması cok ugrastrıyor hakıkı bir geyik derisne yazılan bir dua var ama 7 sene bıle surebiliyrmuş boozmak

origanum

Yönetici
bana yardım edin hangi dua okunucak ben yapıcam bunu

Sadece kanı alıp birkaç söz söyleyince yapabilirim diye düşünüyorsanız siz büyü kavramının çok uzağındasınız demektir. Bunu her büyücü bile yapamaz iken siz onların da üzerinde olduğunuzu ve başaracağınızı iddia ediyorsunuz. Bu kadar saf olabilir misiniz diye düşünüyorum. Cahil cesareti olduğuna şüphem yok da. Okunacak sözler sizin bunu yaptırcağınız varlığa söylenecek özel sözlerdir, hangi varlığı kullanıyorsunuz, o türe özel birşey önerelim. Ayrıca kanı alırken uygulayacağınız ritüeli biliyor musunuz ya da aldıktan sonraki kana uygulanacak ritüeli? Bu ritüel sırasında bir yanlış yapsanız (örneğin başınızı azıcık çevirmeniz bile) hayatınıza malolacağını?
Bu büyü ve sitedeki diğer büyüler sadece böyle birşey olduğunun bilinmesi ve arşive katılması amacıyla örnek olarak verilmiştir. Site üyeleri uygulamaya kalksın diye değil. Zaten hemen atlayacaklar olduğunu bildiğimiz için uygulama detaylarını vermiyoruz, onlar sadece meslek olarak seçmiş kişilerin ileri eğitimlerinde verilir. Pilot olmayan birinin ben uçak kullanacağım gaz pedalının yerini söyleyin demekten farkı yok. Sonu aynı olur, deforme olarak ölmüş bir beden.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
Başka bir Forumda erkek bir arkadaş bunu yapmak isteğini yazmıştı garibim... regl dönemini bekliyor hala... bu büyü bir nevi papaz büyüsünün varyasyonlarından biri varlıklarla yapılan bir anlaşma sonucu devreye giriyor... Erkekliği bağlamak için başka kimseyle birlikte olmasın diye yapıldığını biliyorum... bozma işlemi çok uzun bir süreç kullanılmamış bir baltanın içinden çişini yapıyor.. çeşitli sularla yıkanılıp beline 2 adet muska takıyorsun vb.. gibi anadoluda çok yaygın yapılır hala ve eve erkeği bağlamak için kullanılan yöntem ...

origanum

Yönetici
Başka bir Forumda erkek bir arkadaş bunu yapmak isteğini yazmıştı garibim... regl dönemini bekliyor hala... bu büyü bir nevi papaz büyüsünün varyasyonlarından biri varlıklarla yapılan bir anlaşma sonucu devreye giriyor... Erkekliği bağlamak için başka kimseyle birlikte olmasın diye yapıldığını biliyorum... bozma işlemi çok uzun bir süreç kullanılmamış bir baltanın içinden çişini yapıyor.. çeşitli sularla yıkanılıp beline 2 adet muska takıyorsun vb.. gibi anadoluda çok yaygın yapılır hala ve eve erkeği bağlamak için kullanılan yöntem ...

Hahahahahaah
Regl dönemi bekleyen erkek :D :D :D
Çok güldüm gece gece.
Evet yapmak istediğini beyan eden kişi çok, erkek bile olsa ... Nasıl yapacaklarsa artık :D

albetros

Kayıtlı Üye
merhaba,oncelikle yeni yiliniz kutluyorum ve ben de bu buyuyu yapmak istiyorum fakat tam uygulama nasildir bilemiyorum.ve sayin adminler sizede msj gonderemedim uygulama hakkinda bilgi almak icin:( rica edersem yardimci olur musunuz?

origanum

Yönetici
merhaba,oncelikle yeni yiliniz kutluyorum ve ben de bu buyuyu yapmak istiyorum fakat tam uygulama nasildir bilemiyorum.ve sayin adminler sizede msj gonderemedim uygulama hakkinda bilgi almak icin:( rica edersem yardimci olur musunuz?

Size de iyi yıllar. Hangi tür varlıklarla iletişimdesiniz? Hangi ekolden geliyorsunuz? Majikal işlem yapmak için hangi üstatdan el aldınız? Bu sorulara verdiğiniz cevapların benim sistemimle uygunluğuna bakmam lazım. Kriterleri uygun olmayan majisyenlerle paylaşamam.

adige_prens

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
arkadaşlar bişe merak ettim neden adet kanı kirli kan değil mi o temizi varken neden kirli kan ile hem düşünmesi bile iğrenç.

origanum

Yönetici
O kanda hayat enerjisi vardır da ondan. Yeni bir bedeni getirmek üzere hazırlanmış ancak kullanılmadığı için vücuttan atılan güçlü bir DNA materyalidir.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
O kanda hayat enerjisi vardır da ondan. Yeni bir bedeni getirmek üzere hazırlanmış ancak kullanılmadığı için vücuttan atılan güçlü bir DNA materyalidir.

Cok tesekür ederim bunu acikladiginiz icin. Neden hep kirli derler anliyamiyorum.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Cok tesekür ederim bunu acikladiginiz icin. Neden hep kirli derler anliyamiyorum.

Büyü için kullanılabilir orasını bilemem ama bilimsel açıdan vücuttan atılmasının sebebi:
Adet döngüsü esnasında beyinde, yumurtalıklarda ve rahim iç tabakasında farklı olaylar meydana gelir. Beyinden salgılanan hormonların yumurtalıklardan birini uyarmasıyla başlayan süreç, uyarılan yumurtalıktan döllenmeye hazır bir yumurta hücresinin serbestleşmesine neden olur, bu esnada rahim iç tabakası da kendini muhtemel bir gebeliğe hazırlar. Döllenme gerçekleşmediğinde serbestleşen yumurta hücresinin ömrü biter ve gebelik için hazırlanmış rahim iç tabakasının adet kanamasıyla dışarı atılmasını takiben yeni bir adet döngüsü başlar.

Adet kanamasının amacı her adet döngüsünde oluşabilecek muhtemel bir gebeliğin yerleşebilmesi ve uygun şartlarda gelişebilmesi için rahim iç tabakasının "tazelenmesi" olarak değerlendirilebilir.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Büyü için kullanılabilir orasını bilemem ama bilimsel açıdan vücuttan atılmasının sebebi:
Adet döngüsü esnasında beyinde, yumurtalıklarda ve rahim iç tabakasında farklı olaylar meydana gelir. Beyinden salgılanan hormonların yumurtalıklardan birini uyarmasıyla başlayan süreç, uyarılan yumurtalıktan döllenmeye hazır bir yumurta hücresinin serbestleşmesine neden olur, bu esnada rahim iç tabakası da kendini muhtemel bir gebeliğe hazırlar. Döllenme gerçekleşmediğinde serbestleşen yumurta hücresinin ömrü biter ve gebelik için hazırlanmış rahim iç tabakasının adet kanamasıyla dışarı atılmasını takiben yeni bir adet döngüsü başlar.

Adet kanamasının amacı her adet döngüsünde oluşabilecek muhtemel bir gebeliğin yerleşebilmesi ve uygun şartlarda gelişebilmesi için rahim iç tabakasının "tazelenmesi" olarak değerlendirilebilir.

Beni yanlis anladiniz, ben bunun farkindayim ama beni rahatsiz eden hep bu kanin pis oldugu söylenmesi. Bu dönemde kadinlarin bile pis olduklarini düsünen kisiler var. Sebep olarak o zamanlarda dini uygulama yapamamak gibi seyler söylenir ama bunun asil nedeni kadinlarin o siralar rahatsiz olduklari icin bu bi sekil hasta olduklari icin izin. Pis olduklari icin degil bu benim sahsi görüsüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...