Adet Kanı ile Yapılan Uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SanGlade

Banlı Kullanıcı
intihar etmenin dah güzelyolları var bunun için büyü yapmaya gerek yok bu büyü =intihar

origanum

Yönetici
Ben tam 17 yıl önce yaptım, çok seviyordum ve ayrılma düşüncesi korkutuyordu, denedim ama o zamanlar cahillik dua falan okumadım. Ama o şahısla aradan yıllarda geçti ama halen ara ara görüşürüz onun söylediği tek bir laf var yollarımız bu kadar ayrılmışken bile aramızda tuhaf bir bağ var seninle der, şimdiye kadar hayatıma giren onca insandan sadece seninle yıllardır görüşmeye devam ediyorum özlüyorum, canım sıkkın olsa seninle paylaşmak istiyorum der. Yani o şahısla aramızda halen bir bağ var.

DNA nıza enerjiyi yüklemeyi başarmışsınız fakat eksik uygulandığı için tutmamış. Yarım yamalak olmuş. Gene de şanslısınız ters de tepebilirdi.

origanum

Yönetici
intihar etmenin daha güzelyolları var bunun için büyü yapmaya gerek yok bu büyü =intihar

O kadar da değil sevgili SanGlade. Sadece işin ehli olmayanlar için denilebilir bu ifade ki zaten tehlikeli olduğu belirtilmiş, bu ifadenin o manaya geldiğini arif olan anlar. Yoksa bu büyüyü uygulayıp da yıllardır sağ salim yaşayanlar da mevcut ki o uygulayanlar değil sadece basit bir aşk, enerjiyi uygun şekilde yükleyip yedirdiği kişiye başka isteklerini de yaptırmışlardır. :devil2:

dark_angel

Banlı Kullanıcı
böyle büyüleri denemenizi tavsiye etmem arkadaşlar

halley

Kayıtlı Üye
oksana�isimli üyeden Alıntı
Ben tam 17 yıl önce yaptım, çok seviyordum ve ayrılma düşüncesi korkutuyordu, denedim ama o zamanlar cahillik dua falan okumadım. Ama o şahısla aradan yıllarda geçti ama halen ara ara görüşürüz onun söylediği tek bir laf var yollarımız bu kadar ayrılmışken bile aramızda tuhaf bir bağ var seninle der, şimdiye kadar hayatıma giren onca insandan sadece seninle yıllardır görüşmeye devam ediyorum özlüyorum, canım sıkkın olsa seninle paylaşmak istiyorum der. Yani o şahısla aramızda halen bir bağ var.

DNA nıza enerjiyi yüklemeyi başarmışsınız fakat eksik uygulandığı için tutmamış. Yarım yamalak olmuş. Gene de şanslısınız ters de tepebilirdi.
sevgili origanum böyle bi cvp yazmışsınız.bende sevgilime adet kanımı içirdim ama dua filan okumadım daha doğrusu dua filan olduğunu bilmiyodum işin içinde.bugün açtım tesadüfen burayı ve bi çok yazı okudum günah olduğunu bile bilmiyodum.ve şuan hala o kişiyle beraberim ama aramızda hiç bişe deişmedi eskisi gibiyiz yine tartışıyoruz yine ayrılma aşamasına gelebiliyorus acaba ters tepermi daha zaten kanı içireli daha 1 ay oldu ancak.inanın bu kadar günah oldunu bilseydim yapmazdım.lütfen beni aydınlatırmısınız duasız yapılan büyü tutarmı???? vee bilinçsizce yapılan...

origanum

Yönetici
oksana�isimli üyeden Alıntı

sevgili origanum böyle bi cvp yazmışsınız.bende sevgilime adet kanımı içirdim ama dua filan okumadım daha doğrusu dua filan olduğunu bilmiyodum işin içinde.bugün açtım tesadüfen burayı ve bi çok yazı okudum günah olduğunu bile bilmiyodum.ve şuan hala o kişiyle beraberim ama aramızda hiç bişe deişmedi eskisi gibiyiz yine tartışıyoruz yine ayrılma aşamasına gelebiliyorus acaba ters tepermi daha zaten kanı içireli daha 1 ay oldu ancak.inanın bu kadar günah oldunu bilseydim yapmazdım.lütfen beni aydınlatırmısınız duasız yapılan büyü tutarmı???? vee bilinçsizce yapılan...

Öncelikle büyünün her türlüsü tabiki günahtır azı çoğu olmaz bu işin, kapı ya açıktır, ya da kapalı, ortası olmaz, kapı aralık ise açık anlamına gelir yani. Yapacaksanız baştan bunu kabul edin önce.
Siz sadece herhangi bir sıvı içirmiş oldunuz, büyüye teşebbüs etmişsiniz, büyü için her türlü koşullar sağlanmalıdır, siz gerekli şartları yerine getirmemişsiniz ki. Bir sürü kişi herhangi bir şeyi yedirince, giydirince ya da şu kadar adet filan duayı okuyup üfleyince istediği şey olacak sanıyor. Bu sisteme aykırıdır, basit bir fizik kanunu enerji yoktan var edilemez vardan da yok edilemez, denklemin her 2 tarafı da eşitlenmelidir. Olayların istediğiniz şekilde değişmesi için bir enerji gereklidir, sizin bu enerjiyi sağlamanız için de ortama o kadarlık bir enerji vermeniz gereklidir. Büyü bu enerji değişimi ile sağlanır. İnsanların titreşim seviyesi ve metabolizması bunu yapmaya yetmez takviye olarak yüksek titreşimli varlıklardan yardım alırlar, tabi bunun karşılığında da gene enerji verirler. Ne kadar ekmek o kadar köfte demişler. Örneğin bu büyü için herşeyden önce kendinizin kötü varlıklara karşı korunması için bir uygulama yapılması gereklidir ancak bundan sonra işe başlayabilirsiniz. Sonra bu enerji işini sizin adınıza yapacak varlık edinmelisiniz. Daha sonra bazı gerekli sözleri söylemeli ve kan örneğini uygun şekilde ve zamanda ve yerde almalısınız (bunu söyleyemem sormayın). Sonra niyetinizi ederek bu işe özgü bir adak adamalısınız. Ondan sonra yedirebilirsiniz ve kişi yedikten sonra da varlıkla gene irtibata geçerek işinizin olmasını sağlamalısınız. Yani öyle kanı şekere bulaştırıp da yedirmek gibi basit bir iş değil bu. Öyle yapmak anlamsız. Bu işi yaparken kendinize koruma yapmazsanız etrafta bulunan kötü niyetli varlıklar bu yaptığınızı görse sizinle oynamak veya kötülük etmek amacıyla kötü birtakım şeyler yapabilir, bedeninize zarar verebilir, sevdiğinizle aranızı düzelmeyecek şekilde bozabilir vs. Ya da varlığı siz çağırdıysanız bile ritüelde yanlış bir hareket yaparsanız onları kızdırabilirsiniz ve kötü sonuçlar olabilir. Ayrıca bu büyünün etkisi 1 ay, en fazla 40 gün sürer sonra herşey eski haline döner. Devamı için sürekli tekrarlanmalıdır ve bu kadar tekrardan sonra da karşınızdaki kişi kendi enerjisi değiştirilip dışarıdan zorla enerjiye maruz kaldığı için de gitgide aptallaşacak, kişiliğini kaybedecek ve en sonunda da sinirli hareketler sergileyerek tamamen iptal olacaktır. İdeali bu büyü yapıldıktan kısa süre sonra kadının kendi cazibesini kullanarak erkeğin kendisine aşık olmasını sağlamaya yetecek kadar süre tekrarlanmasıdır. Eğer düşmana yapılacaksa da helak olana kadar devam edilir zaten, sizin dediklerinize itiraz etmeyen biri olarak ayağınızın altından çekilir, sonra biter. Ama bunun için çok büyük bir adak gereklidir (ortamda en küçük bir aksaklık bile olmamalıdır yoksa anında ters teper, çok şey kaybedersiniz), bu da herkesin harcı değildir.
Not: Yaptığınız işlem tutmadı, çünkü işi raconuyla yapmamışsınız, şanslı olduğunuz için ters de gitmemiş işler ama her zaman bu kadar şanslı olmayabilirsiniz. Bu sitedeki uygulamaları denemeniz için değil bilgilenmeniz için veriyoruz. Majisyen olmadan hatta iyi bir majisyen olmadan yapmayın sakın. Bir iki bir şey yapmayı başaran kendini fasulye gibi nimetten sayar çünkü, sonra da biter.
Umarım kafanızdaki soruları cevaplayabilmişimdir.

halley

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim sevgili origanum bilgilerin için içim rahatladı valla.zaten sevgilimle aramda hiç bi problem yok 3 senedir beraberiz birbirimizi seviyoruzda biraz monotonluk vardı ilşkide bi yerlerden duymuştum çoook eskiden bi kere denemek istedim nasıl olcak die nese allahtan ters tepmedi usulüne göre bişe olmamış zaten.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
adet kaniyla yapilan büyü bazi medyumlarca papaz büyüsü diye anlandirilmiş olsada bu asilsizdir . Papaz büyüsü halk arasinda adlandirilmiş bir isimdir şunu unutmayalimki papazlarda büyü yapmaktadir hoca diye bildiğimiz hocalarimizda müslüman ülkelerde papaz büyüsü diye adlandirdiğimiz büyüler gayri müslüm ülkelerdede hoca büyüsü diye anlandiriliyor olabilir.
aslinda ne papaz büyüsü nede hoca büyüsü yoktur büyünün adida yoktur hepsi tek bir amaca hizmet etmektedir kötülük.

adet kaniyla yapilan büyü genelde evli kadin ve erkekler için uygulanir yaptiran kadin ise adet gördüğü ilk gün kaniyla yaptiran erkek isede meni sinden yapilan bir büyü çeşididir. çoğunlukta eşler arasina soğukluk düşürmek yada eşleri bir birine bağlamak amaçli yapilmaktadir. Evli eşleri birbirine bağlamak amaçlida olsa bunun günah olduğunu bilmenizi isterim ancak bir husus vardirki onuda göz ardi edemiyorum . Kari koca arasini düzeltmek için yalani helal kilmiştir rabbimiz.
çaresizlik içinde olan bir kadin yada koca eşiyle yuvasini kurtarmak adina birşeyler yapmak istiyorsa bunu yine büyüden değil havas ilminden faydalanarak yapabilir bu konuda da gerçekten zor durumda olan arkadaşlara yardimci olmayi seve seve isterim ancak özelden aldiğim mesajlarin bir çoğunda bekar arkadaşlar sevdiğim beni sevsin gibi konularda yardim istemişler
bu gibi durumlarda lütfen arkadaşlar siz seviyorsunuz diye o insani bir takim gizemli güçlerle elde etmeye çalişmayin onu büyüyle kendinize bağlamak yerine allahtan hayirli olani istemek daha doğru olacaktir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Siz kimsiniz ki özelden üyelerle büyü alışverişi yapıyorsunuz? Yasak diyoruz yapmayın diyoruz anlatamıyoruz. Bir de burada açık açık yazıyorsunuz pişkinliğin bu kadarı! Kimse tanımadığı bilmediği üyelerle bu gibi işlere kalkışmasın arkadaşlar mesul değiliz. Bizlere danışın yahu biz neden buradayız?

aysorfi

Kayıtlı Üye
hem günah diyo hemde özelden mesaj geliyo ve yardım etmeyi seve seve yaparım diyo.

bu ne turşu ,bu ne lahana yahu.saçmalığa bak.

peki çok merak ettim kendisi yapınca günah olmıycakmı ? bide hayır içnmi yapıyomuş şahıs..kesin bu tip parada almıycak..( YALAN ):)

lütfen ya bu siteyi koruyalım böyle tiplerden. bu site bu tip kişliklere yer vermemeli.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
arkadaslar bu büyünün denendiğinden haberdar biriyim büyü çok etkili tahmin edemeyeceginiz kadar hızlı işliyor ancak emin olun yapan kişi pişman oldu böyle güçlü büyülerde lütfen bir daha düsünün

esinder

Kayıtlı Üye
aynen katılıyorum.cok gunah oldugunu bılıyorsanız va goze alamıyorsanız neden bu sıteye uye oldunuz ve neden uyelıgını devam ettırıyorsunuz.rahatsızsanız uyelgınıze son verın, kımse kımseyı uyarmak zorunda kalmasın...

Tec0

Kayıtlı Üye
Fazla oynamak iyi değil bence :D Lilith'e yem olmayın yanlış anlalışma falan olur...

selena38

Kayıtlı Üye
bende bu konu hakkında bilgi almak istiyorum arkadaşlar şuan daha yapmadım ama bir büyücüye gittim ve adet kanı büyüsü için bana bir kağıda arapça harflerle birşeyler yazdı ve bunun adet kanını içirmeden öncee bunu bir suyun içine koymamı ve adet kanını bir küp şekere sürdükten sonra bununla birlikte içirmemi söyledi...bu konu hakkında tecrübesi olanlar ltf yardımcı olabilirmi

origanum

Yönetici
Tarifi eksik vermiş, umudunuzu kırmak istemem ama çok acemice bir yöntem. Arapça harfler kullandığına göre islami büyü yapıyor ve cin kullanıyor. Bu iş için ifrit kullanılması daha doğrudur. Kağıttaki yazı safran mürekkebiyle değil de herhangi bir kalemle yazıldıysa uğramayın bile o büyücüye bir daha.

aysorfi

Kayıtlı Üye
Böyle bir uygulamada kişye içrilmek veya kiş üzerinde yapmak mı gerekir ?

Uzakta olan kişi içn olmazmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...