Acil yardım istiyorum arkadaşlar hepinizden lütfen bakar mısınız?

sakura293

Kayıtlı Üye
Site yöneticilerinden olsun bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Lütfen hayatım söz konusu.Büyü yapmayı bilen bunu gerçekten iyilik için yuva kurma yönünde vesile olacak arkadaşlar bana yardım edin yalvarırım.Benden büyü yüzünden ayrılmış ve görünce bile kaçan bir sevgili üstüne açıklayamadığım bir konu var yardım edin evlenemiyorum hayatım kaydı

Seuta

Kayıtlı Üye
Yule ye ulasmaya calisin

Quadice

Kayıtlı Üye
Büyü yapanın ve yaptıranın ne bu dünyada ne ahirette nasibi yoktur. Gideceği ve ebediyen bulunacağı yer cenennemdir.
Bunları kabul ediyorsanız,iletişime geçiniz benimle.

Artı olarak sen kafir misin gibi yorumlar atacak arkadaşlara uyarım şudur ki ;kimsenin ne yaşadığını bilmeden sadece inancınızı savunmak için yada konuşmuş olmak için konuşmayın. Ebedi cehennemi kabul edecek kadar kötü şeyler yaşayan biriyim. Saygılarımla.

sakura293

Kayıtlı Üye
Büyü yapanın ve yaptıranın ne bu dünyada ne ahirette nasibi yoktur. Gideceği ve ebediyen bulunacağı yer cenennemdir.

Artı olarak sen kafir misin gibi yorumlar atacak arkadaşlara uyarım şudur ki ;kimsenin ne yaşadığını bilmeden sadece inancınızı savunmak için yada konuşmuş olmak için konuşmayın. Ebedi cehennemi kabul edecek kadar kötü şeyler yaşayan biriyim. Saygılarımla.
Size mesaj attım

Berliner

Kayıtlı Üye
üstünde yapılmış büyü varsa temizletiniz bunda sakınca yok yalnız siz büyü yaptırmayınız. Büyü yaptıranın ahiretten nasibi olmaz, dünyalık sevda için ahiretten vazgeçmeyiniz.

Ü

Üye silindi 58480

* Buyu tuttuysa zaten Allahin dilemesi ile tutmustur. Buyu kaderin onune gecemez.

* Kader son tahlilde yazilan bir yazgi degildir, vesileleri meydana getirecek olan vesileleri de Allah yaratir.

* Buyuyu yaptiran kisi de, yapan kisi de Allahin gizli elidir. Simdi sevdiginiz kadin/erkek buyuye karsi dayanikli olsaydi da, icinde bulundugunuz sartlarda bir ayrilik vesilesi zuhur edecekti. Buyu Allahin kaderinde yaratacagi neticeler icin bir vesile zenginligidir. Onun haricinde buyuyu bozarsaniz Allahin o ayrilik taktirinin onune nasil gececeksiniz ? Zengin koca buldu gitti dersiniz, hastalandim vefa etmedi dersiniz, genc kadin buldu gitti dersiniz vs vs.

* Baslarina gelen tum felaketleri buyuye baglamak Kurana gore ahmakca bir tutumdur. Buyu ise yarar. Kesin olarak ise yarar. Ama Kaderinizdeki yok haritasi ile paralellik gosterecek sekilde ise yarar. Ayet acik : Buyucu bunu kendinden bilir ve tamamen bosu bosuna kaziklanmis olur. Kendi kendini kaziklatarak malini heba eden kisilere benzer Buyucunun durumu.

* Biri sizden gorur gormez kaciyorsa, ask bitmistir. Askin kendisi bile buyu. Burda herkesin asktan gozleri kor olmustur eminim. Ama sonra ben bu kisiyle nasil beraber oldum diye sasirmisizdir da. Buyu zannettiginiz sey belki de sizin kendi zihninizle kendi kendinizi buyulemis olmaniz olabilir.

* Kendiniziz sorgulayin. Aklinizi acin. Kayiplar vermeye alisin. Olgunlasin. Yoksa sizi kukla gibi oynatirlar.

sakura293

Kayıtlı Üye
Ya ıyilik yönünden büyü mu olur saçmalığın daniskası
Olmuyorsa hayırlısı buymuş, zorluyorsunuz bişeyleri
Inat ediyorsunuz
Ama bakalım sizin sonunuz ne olacak
Ne yaşadığımı ayrıntısını bilmiyorsunuz aşık oldum diye Çocukca gelsin diye sebebim yok

D

DAİMON

Saygı duyuyorum. Bilinçli bir tercih ama razı oldugunuz cehennemin mahiyetine tam anlamıyla vakıf mısınız?

sakura293

Kayıtlı Üye
Gerçekten yapabilen bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

D

DAİMON

Kur-an'ı Kerim'dr her şeye çare bulunur. Başka yollara tevessül etmeyin.
Biraz sabır gösterin ve tevekkül edin(Allah a dayanın).
Dua ile Allah tan yardım dileyin.
Musibet ilk geldiği anda çok can yakıcı olabilir ancak sabırla tatlılaşır. Siz sadece başınıza gelenden haberdarsınız hayatınızın geri kalanından bi habersiniz. Yaşadıgınız bu hadisenin içersinde saklı olan sırları yalnız bilen Allah'tır. Allah ise sabreden ona el açan ve ona güvenen kulunun kalbine ferahlık verir.
Acele ediyorsunuz. Tohum ektiniz fidan olmadan meyveye durmasını beklemeyin. Beklediğiniz yardım gelmez.